Люблю Украину• 02 июня 2024

Дивна вагістність.

Дівчата, вчора зробила тест - позитивний, сьогодні здала ХГЛ, який показав аж 6282 - це типу 6-8 тиждень. Але як таке може бути, якщо у мене критичні дні закінчились 2 тижні тому... Це вже патологія?

До лікаря буду записуватись завтра.
Лорка-хлорка• 02 июня 2024
Двійня як варіант
Н@Диете• 02 июня 2024
Двійня. Сходіть на УЗД
автор Люблю Украину • 02 июня 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Двійня як варіант
Блін...
Оле Лукойе• 02 июня 2024
Так 6+ недель и есть у вас, срок от первого дня последних месячных считается.
Лорка-хлорка• 02 июня 2024
Щось ви не зовсім зрозуміло написали. Якщо останні місячні закінчились 2 тижні тому і ви вже вагітна?
автор Люблю Украину • 02 июня 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Так от і я про це і кажу, критичні дні були 18-22 травня
Лорка-хлорка• 02 июня 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Можливо вагітність з попереднього циклу, тому і ХГЧ такий високий. Інколи бувають місячні і під час вагітності. Йдіть на УЗД
Пиши-пропало• 02 июня 2024
А месячные обычные были или скудные?
автор Люблю Украину • 02 июня 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Та завтра намагатимусь кудись потрапити, бо це реально дуже дивно. КД чітко були і в цей раз і минулі рази.
автор Люблю Украину • 02 июня 2024
Ответ дляПиши-пропало
А месячные обычные были или скудные?
Та все як зазвичай. Я ще за кілька днів перед ними зробила тест, щоб зрозуміти, чи то через кд живіт тягне, чи ні.
Чтооооооооооо?• 02 июня 2024
Ответ дляЛюблю Украину
А чому тест вирішили зробити?
автор Люблю Украину • 02 июня 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
А чому тест вирішили зробити?
Бо вагітність планували
Не прохожу мимо• 02 июня 2024
У моєї сестри було так, як принесе малого з парку додому, чи торби важки. Виявилось, що плацента низько прикріплена була і кровотеча була з відслойкою. Вагітність 17 тижнів була як дізналась про неї. Сюрпрайз. Гарна дівчинка виросла, вже рік тому заміж вийшла
Бабка_в_кедах• 02 июня 2024
Я вас разочарую,у меня первые 5 месяцев лили проливнем месячные,и я не знала о беременности))))
автор Люблю Украину • 02 июня 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Чула про таке, читала сьогодні і от взагалі кажуть, що нереально це... Кароче, дивно це все.
Бабка_в_кедах• 02 июня 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Реально)))с месяца в месяц день в день без задержек месячные😁
Альфред Шнитке• 02 июня 2024
У меня двойня, на 5 день задержки хгч был 13 тыс. У Вас самый обычный хгч для небольшого срока 5-6 недель.
Альфред Шнитке• 02 июня 2024
Можете посмотреть
На границе• 02 июня 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Блін...
папашу обрадуйте))
ХвостПистолетом• 02 июня 2024
Тобто у вас ще навіть не затримка, и ви зробили тест?
Чтооооооооооо?• 02 июня 2024
Ответ дляХвостПистолетом
Вот и я удивилась, время овуляции, а тут 6 недель уже 🧐
Царівна Жабка• 02 июня 2024
Автор, відпишіться завтра що вам лікар скаже
Фиона Шрековна• 02 июня 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Бо вагітність планували
Отпишитесь потом, интересно, вдруг правда двойня)
автор Люблю Украину • 02 июня 2024
Ответ дляХвостПистолетом
Та це ж плановано, тому у мені завжди 3-4 тести вдома були. Час від часу робила.
автор Люблю Украину • 02 июня 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Сподіваюсь, що завтра потраплю до когось, бо до тієї що хожу, то там 100% запис на 2 тижні вперед.
ХвостПистолетом• 02 июня 2024
Ответ дляЛюблю Украину
То ви після кожного полового акту робите?)
Задираю носа• 02 июня 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Так а сейчас почему сделали, если у Вас месячные 2 недели назад были?
автор Люблю Украину • 02 июня 2024
Ответ дляХвостПистолетом
Не, десь раз на 2 тижні
автор Люблю Украину • 02 июня 2024
Ответ дляЗадираю носа
Раз на 2 тижні чисто для цікавості робила.
автор Люблю Украину • 02 июня 2024
Ответ дляХвостПистолетом
А от бачите як буває, затримки немає, а вагітність вже є... Це звісно все дуже дивно, але завтра все стане зрозуміло...