Лиса Патрикевна• 03 июня 2024
Кожен раз коли сплачую за манікюр, мастер хоче чаєвих, мені так здавалось...
Це салон, Київ .
Ціни манік.-700, педік.-800. Не скажу , що ціни занижені.
Був комплекс, сплачую кошти , даю 2000 ( по 1000) адміністратору салону. А вона мені, є тільки 400 готівкою на сдачу, замість 500, чи можна решту оставити на чаєві мастеру.
В мене був ступор від наглості.
Раніше, коли сплачувала карткою, завжди якісь погляди мастера були, була чуйка, що чаєві хочуть.
Тепер зрозуміло чому…!
А ви залишаєте чаєві?
В мене був ступор від наглості.
Тепер зрозуміло чому…!
А ви залишаєте чаєві?
Біле пальто• 03 июня 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Согласна,не дёшево. Купите для педикюра средство на основе фруктовой кислоты. Отличная вещь.
она сушит пятки , постоянно пользоваться нельзя
Мадам Тю-лю-лю• 03 июня 2024
Ответ дляБіле пальто
А что значит постоянно?
ХтоЯкщоНеЯ• 03 июня 2024
Ответ дляОднозначная
Ну ви прямо шикарно.
Вам Рафаело, ікру, а ви з барського плеча 10 гривень
Да
Люблю
Своє життя
Дуже дуже
Люблю
Своє життя
Дуже дуже
Невгамовна шахиня• 03 июня 2024
Нужно было еще и чек фискальный попросить, чтоб думали в следующий раз)))
Ответ дляЛиса Патрикевна
В таксі залишаю, курьеру мейкап залишаю... Але вибачте, там різних дохід у людей. Не думаю, що мастера бідні
Я помню сидели в ресторане (ну как ресторан , суширия) с подругами принесли счет , каждая дала свою часть , я за себя дала крупной бумажкой (не удобно мне было с девочками потом разбираться как и кому сколько отдавать , просто каждый свою часть давал )
И вот официант просто не принёс сдачу , подумала что 500 грн это лично ей
Попросили сдачу так такими глазами посмотрел круглыми (это было давно , до войны и 500 грн вообще много считалось )
Позаземний розум• 03 июня 2024
Ответ дляЛісАпетная
и з п у них выше чем у врачей
От про зарплату врачей тока не надо
, я ещё понимаю медсестер, но врачи
Українська Мрія• 03 июня 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Чернівці
Манік педік 650 грн
Завжди даю 700 грн
Манік педік 650 грн
Завжди даю 700 грн
Хмельницька область манік 450 грн, френч 500 грн. І для мого міста це ще дорого, бо знайомі дівчата по 350-400 роблять. Чаюху не даю. Моя майстриня 5 грн не залишає чаюху доставщику їжі, і я їй теж не даю. А от доставщикам їжі завжди залишаю чаюху, вони на зарплатні, їм приємно.
ЛісАпетная• 03 июня 2024
Ответ дляПозаземний розум
От про зарплату врачей тока не надо
, я ещё понимаю медсестер, но врачи
лопатой гребут
Да_Я_ТакаЯ_• 03 июня 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
В след раз мелкими купюрами давайте под расчёт.
Українська Мрія• 03 июня 2024
Ответ дляТрусиковед
Зажраті нахаби. Я б більше не пішла. Радість від того маніка зіпсована, дивись на нігті і згадуй їх морди. І де, взагалі, знижка, як для постійного клієнта?
ну от, як в мене постійний покупець купує то всі вимагають знижку, і ще й чим більше покупок тим більша повинна бути знижка. А те що я вже разів зо 20 прийша на манікюр то ще повинна чаюху залишити.Чомусь майстриня не каже що ти постійний клієнт і для тебе буде не 450 а 400))
Marinamariana• 03 июня 2024
На маникюре не оставляю , но я не в салон езжу . Но у вас для Киева низкие цены очень . Я за 500 нашла в Одессе , это очень хорошая цена.
Оставила последний раз на покраске волос в салоне, но там девочка золотые руки просто и советы дает по уходу . Но я даже ее чаевыми не балую , просто я к ней уже 2 года хожу , решила все же оставить . Вообще я на чаевые жадная и скидки люблю , если в салоне не просчитаешь все и чтобы скидки сделали , они тебе насчитают лишние 500 гр. обязательно
Весела моль• 03 июня 2024
Ответ дляСонечко
ну ладно ще офіціанти типу без ЗП, лише за чайові працюють (ну така легенда в них - ок), а манікюрницям то чого чайові?
Я б більше не ходила до них, дякувати цього добра на кожному кутку пачками. Не люблю дрібне жлобство та спроби намахати, врешті такі люди втрачають більше
не легенда , у меня зп за 25 дней работы 6 тысяч вышла , без чая
Marinamariana• 03 июня 2024
Ответ дляЛісАпетная
первый раз слышу,помню в ресторане на майдане официант в наглую сказал,что чаевые ему тоже можно терминалом
Мне так сказала цыганка попрошайка, которая подошла к столику в ресторане и я сказала что наличных у меня нет ,я аж котлетой подавилась
Marinamariana• 03 июня 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Курьерам не оставляю тоже . Мне один мужик суши все время приносит , в прошлый раз он мне когда давал сдачи , хотел 3 гривны мелочью дать , но я не взяла , он сказал « спасибо». Манипулятор ))
ЛісАпетная• 03 июня 2024
Ответ дляMarinamariana
терминалом циганке?
Marinamariana• 03 июня 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Ні, сказала, що має бути 500
Горжусь вами . У меня в таких ситуациях мозги не соображают
ЛісАпетная• 03 июня 2024
Ответ дляМаня_53
Так так і має бути,він не за безкоштовно вам тарілки носив
там и цены не маленькие
Трусиковед• 03 июня 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Я про те і кажу, що в наш час за клієнта тримаються, а тут чим більше ходиш, тим більше винен.
Рано чи пізно прогорять.
Я, колись, робила педікюр в салоні, нігті мені зробили як ніколи гарно,а от п´ятки я б пемзою краще собі сама потерла... На моє як так, вона відповіла, що вирізала три вросщі кутики на нігтях і за це в неї окрема платня, а ми ж не домовлялись, то на п´ятах заощадимо) Я більше туди ніколи не ходила, з часом заклад їх був закритий, потім була нова назва і власники.
Рано чи пізно прогорять.
Ответ дляМиззери
А скільки мало бути чайових їй?