Лиса Патрикевна• 03 июня 2024
Кожен раз коли сплачую за манікюр, мастер хоче чаєвих, мені так здавалось...
Це салон, Київ .
Ціни манік.-700, педік.-800. Не скажу , що ціни занижені.
Був комплекс, сплачую кошти , даю 2000 ( по 1000) адміністратору салону. А вона мені, є тільки 400 готівкою на сдачу, замість 500, чи можна решту оставити на чаєві мастеру.
В мене був ступор від наглості.
Раніше, коли сплачувала карткою, завжди якісь погляди мастера були, була чуйка, що чаєві хочуть.
Тепер зрозуміло чому…!
А ви залишаєте чаєві?
В мене був ступор від наглості.
Тепер зрозуміло чому…!
А ви залишаєте чаєві?
Да, я блондинка!• 03 июня 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Вони такі здивовані були. Я думаю що звикли, що залишають. Мені робила вона по часу 2.5 години за все , покриття базою, ногти маленькі. 750 грн , якщо брати 50% мастера.
Не ходите к ним больше
Сонечко• 03 июня 2024
Ответ дляЛісАпетная
может они тоже на проценте
може. А автора як це стосується? Є роботодавець, є найманий працівник, заробітна плата - відповідальність роботодавця.
Такі дрібні спроби облапошити обертаються втратою більшого - клієнта.
Апрель Ивановна• 03 июня 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Чернівці
Манік педік 650 грн
Завжди даю 700 грн
Манік педік 650 грн
Завжди даю 700 грн
Какие цены классные, давно таких не видела
ГоловнаЯ• 03 июня 2024
Никогда не оставляю. Для мастера должно быть бонусом не мои чаевые, а то, что я хожу постоянно именно к ней и могу рекомендовать ее другим. У меня зарплата без чаевых и я стараюсь выполнять ее качественно понимая, что если выполню хорошо - человек опять придет ко мне. Это и есть мои чаевые.
Моторошні троянди• 03 июня 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Ну у кожного своя робота
Я і в болт їду щодня і залишаю 10 грн
Мені на роботі несуть постійно
Цукерки вино шампанське рафаелло ікру
Я і в болт їду щодня і залишаю 10 грн
Мені на роботі несуть постійно
Цукерки вино шампанське рафаелло ікру
ви акушерка. чи податкова?
Вся в кредитах• 03 июня 2024
Оставляю чаевые только если мне сделали одолжение и приняли в удобное меня время или я опоздала. Маникюр по умолчанию должен быть отличный.
Однозначная• 03 июня 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Ну у кожного своя робота
Я і в болт їду щодня і залишаю 10 грн
Мені на роботі несуть постійно
Цукерки вино шампанське рафаелло ікру
Я і в болт їду щодня і залишаю 10 грн
Мені на роботі несуть постійно
Цукерки вино шампанське рафаелло ікру
Ну ви прямо шикарно.
Вам Рафаело, ікру, а ви з барського плеча 10 гривень
Пушкининиана• 03 июня 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Ні, сказала, що має бути 500
Все правильно 👍
Грамотний хвіст• 03 июня 2024
У меня есть мастер шугаринга. Я ей верна. Сейчас езжу с другого района, нового не ищу. Долго не была, прихожу и при оплате говорю, за мою мочалку после бритвы накину. Она отказалась. Хотя у остальных мастеров района после бритвы и если сильно отросшие тариф дороже.
Ростки жимолости• 03 июня 2024
На вашем месте не оставляла бы, у вас нормальная цена по прайсу (не заниженная, чуть выше средней), хотят чай - пусть среднюю цену ставят.
Вообще это наглость
Заздрість то погано• 03 июня 2024
Ніколи не залишаю. Нехай все, що хочуть, включають у вартість послуги. Оплачу по прайсу і все.
Жертва интернета• 03 июня 2024
Ответ дляУхахайкина
50 грн
я так само, за умови що у майстра не перший раз і мені все сподобалось.
неДоПриличий• 03 июня 2024
В мене одній 1000 грн манік на довгі нігті гелеве моделювання ?
+200 якщо це френч, з нову таки викладний
все по ГОСТу!• 03 июня 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Бля, мой маникюр стоит 800, а педикюр 1000. Какие нахрен чаевые??
Днепр
Ого, це такі ціни є?
Тракторні війська• 03 июня 2024
Ответ дляГоворю відверто
Было начала но бросила это дело. Долго к одному мастеру не хожу. Со временем начинают наглеть не стараются так как первое время
в мене таке саме, перший раз так класно робить, потім вже гірше і ціну підіймає
Мадам Тю-лю-лю• 03 июня 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Ого, це такі ціни є?
Ну да. У нас везде +/- так. Ну может у частников дешевле. Я хожу в маникюрную студию. Там только это и мастер по бровям.
вАлнуюся сильнА• 03 июня 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Днепр
капец, пойду я куплю все таки набор и буду сама делать. в шоке с цен, 1,5 года как не делаю, тогда было 450+500 и мне было дорого
Мадам Тю-лю-лю• 03 июня 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Согласна,не дёшево. Купите для педикюра средство на основе фруктовой кислоты. Отличная вещь.
Трусиковед• 03 июня 2024
Зажраті нахаби. Я б більше не пішла. Радість від того маніка зіпсована, дивись на нігті і згадуй їх морди. І де, взагалі, знижка, як для постійного клієнта?
размахер• 03 июня 2024
Ответ дляВподобайден
Маник 350-400 грн Киев то могут дать 20 или 50 грн
Где такие цены? У меня уже маникюр 950грн
и это не какой-то классный салон