Губи до вух• 03 июня 2024
Як правильно поступити
Донька закінчуючи 10 клас, їшла на відмінно, але вчителька з математики поставила 8 у другому семестрі і тепер вона злітає і з золотої медалі і з срібної. Вчитель на контакт не іде підходила класна і я намагалася з нею зв´язатись. Результату нуль. Підійти до керівництва чи забити на те відміництво?
Ваша прЭлесть• 03 июня 2024
забить.
и дочку вы зря на эту медальку ориентируете. фигня это. пусть будет счастливенькой и здоровой
Губи до вух
• 03 июня 2024
Мені шкода дитину, що вона весь час старалася тягнула, а тут вся її праця накрилася
Невгамовна шахиня• 03 июня 2024
Ответ дляГуби до вух
Тут я задам питання, щоб зрозуміти ситуацію. Чому 8? Вона написала роботу на 12, а її оцінили на 8?
Фенте Фря• 03 июня 2024
В минулому році в такій ситуації син сказав, що обйдеться без медалі і ні за ким не бігав. Насправді, медаль не дає переваг при вступі, тож дійсно можна просто не паритись.
Але якщо донька впевнена, що знає предмет на кращу оцінку, що проблема не в її успішності, а в ставленні учителя, і готова це довести, йдіть до керівництва. Тілько поставте за мету не медаль, а доведення справедливості.
Впораюсь зі всим• 03 июня 2024
На скільки вона пише нмт і зно за минулі роки?
Ви повинні мати обʼєктивну оцінку її знань перед тим, як з вчителькою говорити
Лиса Патрикевна• 03 июня 2024
Ответ дляГуби до вух
Идите к руководству, попробуйте хотя бы. А там видно будет по ситуации.
Губи до вух
• 03 июня 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Пробні 170-180
Невгамовна шахиня• 03 июня 2024
Я не стикалася, що у дитини знань на 11-12, всі роботи 11-12, а семестрова 8. А якщо залікова робота написана на 6. То тут вже питання.
Впораюсь зі всим• 03 июня 2024
Ответ дляГуби до вух
Пробні 170-180
Ну це і є 8-9 балів
Але позицію вчителя варто знати
Щоб підтягнути знання
Але позицію вчителя варто знати
Щоб підтягнути знання
КаРаКаТиЦа• 03 июня 2024
и как она в жизни поможет?
я рвала попу для красного диплома и скажите кому он кроме моей мамы нужен
я пришла устраиваться на фирму - никто не смотрел на мой диплом
Губи до вух
• 03 июня 2024
Ответ дляДеловитая
А чому 8 поставили? Вчителька занизила бал?
Вчитель зрізала весь клас, річна контрольна у дітей була написана самий вищий бал 9, донька хворіла і вона вперлася в цю контрольну мол її нн було я не можу її оцінити.
Фенте Фря• 03 июня 2024
Ответ дляГуби до вух
Ось тут питання в тому, що ’старалась’ не завжди дорівнює ’тягнула’.
Дійсно, все стало складніше. Чи готова вона довести, що їй занизили оцінку? Тоді - в бій.
Але якщо ні - просто усвідомьте, що це не просто не трагедія, а взагалі не варто хвилювань. Заспокойте її, нехай відпочиває ,а в наступному році зосередиться на підготовці до НМТ і все буде добре. А медаль - ну таке, в мене є, що з того.
Деловитая• 03 июня 2024
Краще хай донька до нмт готується і там покаже свої знання, це буде набагато важливіше, ніж якась медаль. Зараз навіть атестат вже не впливає ні на що при вступі
Стріляний птах• 03 июня 2024
Ответ дляГуби до вух
Идите к директору. И дело не в медали, а в справедливости.
Хотя бы попробуйте сделать все, что от вас зависит. Но тут, конечно, дочка не должна подвести.
Для школы иметь ’медалистку’ хорошо. Хотя бы для статистики.
Впораюсь зі всим• 03 июня 2024
Боже, люди
Минулими роками медалі мали випускники з балами 150-160
Ну самим не соромно?
Це просто пшик після того, як скасували дпа
Ну самим не соромно?
Фенте Фря• 03 июня 2024
Ответ дляГуби до вух
Ну ви ж розумієте, якби інші тематичні/контрольні були на 10-12, то через одну пропущену контрольну не поставили б 8.
Губи до вух
• 03 июня 2024
Справа в тому що ми хотіли спробувати за кордон, а там якраз буде враховуватись всі бали, які є а атестаті. От тому і не знаю як краще зробити. Так би я забила на ту медаль і все
Ответ дляГуби до вух
ви середный бал рахуйте, один предмент особливо не вплине. Тим быльше оцінка ще буде в 11 класі
База_птеродактилей• 03 июня 2024
Ответ дляГуби до вух
Идите к директору, им, как правило, важны медалисты в школе. Пусть назначают контрольную и дочь пишет.