Вакцениро Вона• 04 июня 2024
Постійно зриваюсь на чоловіку
У нас так склалось, що більшість родинриз обов´язків на мені. Я також працюю та додатково підробляю, готую їсти, купляю продукти. Чоловік приходить з робити та постійнл жаліється, як він втомився, як йому важко, та так кожен день, мені дуже важко все тягнути, нерви вже не витримують. Сьогодні захотіли прийти в гості його батьки, то вчора я поки прибрала квартиру, чоловік прибрав лише за котом, ще до того зварила їсти та перед цим працювала два тижні без вихідних. Чоловік не реагує на слова, йому хоть би, щр. Я вже іноді зриваюсь та кричу на нього, бо вже не витримую. Я якась там істеричка?
Стебель березы• 04 июня 2024
Чем вы так упахиваетесь без детей?))
На выходные вместе съездили купили продуктов на неделю, он все принес.
Вам просто нужно снять с себя лишнюю нагрузку. Даже по фразе ’Сьогодні захотіли прийти в гості його батьки, то вчора я поки прибрала квартиру’ можно судить о многом.
Над Вами кто-то с пистолетом стоял и говорил убирай или умрёшь? Явно нет.
Вы ответите ’я не могу по другому’
Вот это корень зла, а не муж.
Хотите жить иначе? Живите
Вы ответите ’я не могу по другому’
Вот это корень зла, а не муж.
Хотите жить иначе? Живите
Вакцениро Вона
• 04 июня 2024
Ответ дляСтебель березы
Чем вы так упахиваетесь без детей?))
На вихідних я працюю додатково
Стебель березы• 04 июня 2024
Ответ дляВакцениро Вона
На вихідних я працюю додатково
А зачем так работать без выходных, чтоб на людей кидаться?
Вакцениро Вона
• 04 июня 2024
Ответ дляСтебель березы
Грошей не вистачає, тому працюю.
Стебель березы• 04 июня 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Грошей не вистачає, тому працюю.
Так надо в жизни что- то менять,вы устали , нельзя так работать без выхбодных
Вакцениро Вона
• 04 июня 2024
Ответ дляСтебель березы
Тому прошу чоловіка щось допомагати
Вакцениро Вона
• 04 июня 2024
Ответ дляSo_so
Один в один по слогу
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3517772
Ну так, це я писала. А що такого?
Тріль підпільний• 04 июня 2024
Ответ дляSo_so
Ничего. Просто бессмысленно Вам давать советы.
Автор сюда не за советами пришла, а с нимбом великомученицы, чтобы ей сочувствовали. Но всем как-то пофиг...
Карма хамелеона• 04 июня 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Тому прошу чоловіка щось допомагати
Он не хочет. Его все устраивает. Тема тоже не поможет.
Мама/папа хотят в гости? Ок, Гена, для этого нужно сделать то, это и вон то. Не хочешь? И я не хочу. Хочу отдыхать. Меня дома не будет или я буду лежать в ванной. А ты реши вопрос с родителями.
Карусель-весель• 04 июня 2024
Я також постійно вилизую квартиру, мені некомфортно, коли речі на поверхні якісь валяються, про брудно взагалі мовчу. Чоловіку і без прибирання нормально. На початку мене це хвилювало, ну а потім подумала: це ж мені потрібно, щоб було чисто😊