Повелитель бітка• 04 июня 2024
НМТ, не отримали результат(
Син завершив тестування і стався збій програми.Тестування триває з 14 травня хтось може уже отримав результати в кабінеті?Чи тепер чекати до 2 липня?По результатам планували визначитись з внз.
Вилами по воде• 04 июня 2024
В кабінеті ніхто ще не отримав, лише на екрані в кінці тестування. В принципі ще буде час визначитися, але незручність очевидна. Це всій групі так ’пощастило’?
Повелитель бітка
• 04 июня 2024
Ответ дляВилами по воде
Ні,тільки 3-4 з групи в кінці тестування.В процесі теж таке було,но роботу відновлювали.Це капець..
Вилами по воде• 04 июня 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Співчуваю. Система лагає безбожно, і минулого року лагала. :( ще казали, що чим ближче до кінця часу, тим більше лагає. Тобто дитина замість того, щоб найкраще показати свої щнання має думати, буде збій у програмі чи ні.
Можна я у вам/сину питання задам? Чи були глюки на математиці з вкладкою з додатковими матеріалами?
Дайте подумать• 04 июня 2024
Ответ дляВилами по воде
Було таке в минулому році, результати дізналися по закінченню термінів здачі нмт,в особистому кабінеті
Дайте подумать• 04 июня 2024
Ответ дляВилами по воде
Вибачте,відповідала автору
Повелитель бітка
• 04 июня 2024
Ответ дляВилами по воде
Так,глючило безбожно і навіть не відкривалось,писало помилки.
Залатавая• 04 июня 2024
мій син писав минулого року. результат прийшов всій Україні одночасно в останній день в 22.30. Всі кинулися дивитися, то навіть система лягла майже до ранку. Тому чекайте ваші результати ввечері 2 липня.
Из Кукуева я• 04 июня 2024
Чоловік писав в минулу суботу 1.06 резутат поки тільки той який був на екрані а в кабінет прийде всім в один день здається в цьому році 2.07. Так було і минулого року донька складала то результат на екрані а потім в кінці червня офіційний він був точно той як на екрані.
буреЛОМКА• 04 июня 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Саме так і було минулого року. Тому потрібно набратися трохи терпіння. але всі хто здавав, знали свої результати ’з екрану’.
Вилами по воде• 04 июня 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Дякую за відповідь. Ідіотство.
Вилами по воде• 04 июня 2024
Ответ дляЗалатавая
Ну тобто спеціально зроблено, щоб всі кинулися дивитися в один момент і у всіх лягло :(
Залатавая• 04 июня 2024
Ответ дляВилами по воде
ну система періодично лягає, це факт. вона слаба дуже.
Повелитель бітка
• 04 июня 2024
Ответ длябуреЛОМКА
Дякую.Трохи терпіння нема зовсім.І тепер ми не можемо порівняти результат екрану і кабінету...
буреЛОМКА• 04 июня 2024
Ответ дляПовелитель бітка
А дитина запам´тала свої результати ? Мій чітко знав свої бали, коли вийшов минулоріч, вони повністю співпали.
Криниця щастя• 04 июня 2024
Він впевнений, що відповіді збереглись? В протоколі запис про збій був?
Повелитель бітка
• 04 июня 2024
Ответ длябуреЛОМКА
Натиснув кнопку завершення тесту і все...видало помилку-і ніяких результатів,тому в мене паніка.
Повелитель бітка
• 04 июня 2024
Ответ дляКриниця щастя
Збереглись со слів адміна.
Криниця щастя• 04 июня 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Збереглись со слів адміна.
В протоколі запису не було... Дитина б підпис ставила.
Ниф_ниф• 04 июня 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Збереглись со слів адміна.
Зателефонуйте на гарячу лінію. Читала в іншій групі, що сказали хлопцю бали в такому саме випадку як ваш.
Повелитель бітка
• 04 июня 2024
Ответ дляНиф_ниф
Написали на пошту,відповили,що згідно регламенту отримаємо результат до 2 липня в особистому кабінеті.
Повелитель бітка
• 06 июня 2024
Ответ дляАлюнчик
Автор в нас те саме ! Телефонували на гарячу лінію сказали чекати 2 липня і не нервувати ( легко казати - я і на нього накричала - думала щось не то нажав чи не вийшов , а потім почитала що таке може бути , а ви коли писали і в якому місті ?
3 червня,Сумська обл.
Киця-бриця• 09 июня 2024
Доброго ранку дівчата. Я також нервуюся, бо немає результатів в його кабвнетв
Повелитель бітка
• 10 июня 2024
Ответ дляКиця-бриця
А на екрані не було результатів?