ПП-шница• 04 июня 2024

хочу думку зі сторони: чи не пороблено нам на повернення додому

Жили за кордоном з початку війни з батьками. в кінці осені батьки поїхали, а я з дитиною зняла квартиру у великому місті.
Пожили там 2 тижні - і почався треш:
- появились жуки в квартирі, які не вийшло вивести, вони були повсюди,
- жили подобово десь місяць, спустивши купу грошей,
- на фоні того в дитини скарлатина, а я працюю весь той час днями і ночами.
Знайшли за місяць житло - заплатили - заїхали. А там знов такі ж жуки.
Вирішили повертатись в маленьке містечко (село), де ми жили до того.
Приїхав батько з України опалювати дровами, бо в мене зуми нон-стоп, а там треба в тій палільні "жити".
Поки були там - дитина двічі в лікарню попадала за 2 місяці.
Вже три антибіотики з грудня.
Потім я нарешті знаходжу гарну квартиру, переїжджаємо, живемо тут вже 2 місяці. За цей час дочка тричі хвора (я так само), сьогодні зранку ригала. Я крім того, що хворію її болячками - появився дерматит під оком і виглядає жахливо.
Грошей стає все менше, але я так рада, що нарешті знайшла житло.
Батьки приїжджають побачити внучку раз в місяць на 4-5, але чесно кажучи мені цього трохи забагато.
Сьогодні я побачила в кімнаті знову жуків..тих самих, які були пів року тому в іншому місті в обох квартирах.
І я просто морально впала. Вже не можу не видержую.
Хочу сказати, що дитина раніше майже не хворіла. може раз на 2 роки. Антибіотики були РАЗ за 7 років, а тепер ТРИЧІ за 2-3 місяці.
Є один факт, коли ми поїхали в першу квартиру - свекруха передала внучці пакунок. Це може бути її вплив?
Ще колишній дуже хоче, щоб дитина повернулась і постійно мені про це каже, погрожуючи.
Думаю, що батьки також глибоко в серці хочуть, щоб внучка була поруч.
Може бути, що нам хтось поробив, щоб тут не складалось і ми повернулись?
Ло Шарик• 04 июня 2024
Думаю ви просто втомились. Що за жуки?

автор ПП-шница • 04 июня 2024
Ответ дляЛо Шарик
Думаю ви просто втомились. Що за жуки?
жук-сіноїд, вони утворюють колонії. на попередній квартирі їх було тисячі.
автор ПП-шница • 04 июня 2024
Ответ дляЛо Шарик
Думаю ви просто втомились. Що за жуки?
я вже сказала батькам, щоб дали на службу в три церкви
Айпишница• 04 июня 2024
Може ви з речами переносити тих жуків по квартирах?
МЧСница• 04 июня 2024
Ответ дляПП-шница
Ви серйозно?
З якого ви міста в Україні?
Паспортний стіл• 04 июня 2024
Не городите ерунды
Вы попали в климат. Жуки эти везде. Смена климата, стресс, продукты.
Повылазили старые болячки. Не зря говорят - где родился там пригодился.
Люди столетиями приживались к климату и был естественный отбор. Прижились и выжили те, кто может выжить на этой земле. Произошли изменения и приспособления.
В Африке вы не выживете, на севере тоже- это как пример. Другое всё. И питание тоже!
У меня тоже с здоровьем проблемы. Но и муж не хочет жить тут. Тупо домой хочет. Депрессия полная навернула.
автор ПП-шница • 04 июня 2024
Ответ дляАйпишница
ні. тому що з зими поки шукала квартиру (а це 3-4 місяці) цих жуків не було.
Ло Шарик• 04 июня 2024
Ответ дляПП-шница
Ви їх переносите просто. Заиовте дизинфекцію і живіть спокійно
автор ПП-шница • 04 июня 2024
Ответ дляМЧСница
Ви серйозно?
З якого ви міста в Україні?
це не має значення, я не хочу повертатись не тільки через війну, а й через пришибленого колишнього

Чупокабра• 04 июня 2024
Шось Ви себе накрутили.
Это у Вашего ребёнка иммунитет слабый. Так как съемное жилье, это значит новые вируса и бактерии. Это и другая вода. Так ребёнок тоже адаптируется к новому.
А жуки это уже никто не застрахован. Может от соседей или с улицы лезть. Может так ещё следили за квартирой.
Вы ищите причину не с той стороны
автор ПП-шница • 04 июня 2024
Ответ дляПаспортний стіл
Не городите ерунды
та який клімат? я за 200 км від України. клімат той самий
і ми тут жили 2 роки з початку війни - і було все ОК, жодної хвороби
Пасти Ла• 04 июня 2024
Автор, а вызвать дезинфекцию не пробовали?
ФФФФристайла• 04 июня 2024
Вам може клімат не підходить? Ви де?
Ми переїхали два роки як, діти за ці два роки майже не хворіли, я навпаки бачу що дітям підходить клімат, але ми на морі
автор ПП-шница • 04 июня 2024
Ответ дляЛо Шарик
ні.
друга квартира взимку - я їх побачила на стіні і їх ’кодло’ під ліжком.
потім ми 3 чи 4 місяці жили в домі в селі з усіма речима - і жуків не було від слова зовсім.
тут живемо 2 місяці, і вони тільки появились
автор ПП-шница • 04 июня 2024
Ответ дляЧупокабра
Шось Ви себе накрутили.
Вы ищите причину не с той стороны
квартира новобуд, в нас перший зйом.
1000% ми не принесли жуків, бо 4 місяці були без них в домі.
А шо сталося?• 04 июня 2024
вместо того, чтобы лечиться и работать, вы забиваете голову порчами и жуками
дети всегда болеют, на съемных квартирах часто водится всякая живность. может вам не в панику впадать и порчу искать, а вызвать дезинфекторов и избавиться от тех жуков?
автор ПП-шница • 04 июня 2024
Ответ дляПасти Ла
ой не знаю. взимку викликала - по-перше, потравились не всі, а 80-90%.
по друге вонь була тижнів 2 страшна і ми не могли там спати.
а служба сказала не мити підлогу 2 тижні, бо нові жуки вилуплюються - вилазять - і мають дохнути. якщо помити - нове потомство буде
ФФФФристайла• 04 июня 2024
Може плесень? Читала жіночку з Іспанії вона пише що майже у кожному будинку пліснява, клімат такий комусь норм, а хтось хворів від неї без перестанку
Чупокабра• 04 июня 2024
Ответ дляФФФФристайла
Кстати да, может ещё быть от повышенной влажности в квартире...

Все буде Україна• 04 июня 2024
Вы слишком тревожная. Возвращайтесь, если вам нравится думать, что пороблено. Но проблему это не решит.
Прибираю щодня• 04 июня 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Та хіба це перша тема? Там жах в голові. То ви не читали попередніх.
Тема про свекруху і онука, нєрвно курить в сторонці.
автор ПП-шница • 04 июня 2024
Ответ дляА шо сталося?
ми в новому домі перший зйом.
дезінфекція - це нам треба десь тиждень жити, бо вонь буде страшна, я не хочу, щоб до всього дитина ще хімії надихалась
З горіха зерня• 04 июня 2024
Ответ дляПП-шница
ми в новому домі перший зйом.
А дезинфекторы говорят, что нужно выезжать или вы сами решили ?
З горіха зерня• 04 июня 2024
В индийской религии считается, что если вас достают насекомые или животные то вы живете в гуне невежества и делаете какие то плохие поступки.
А шо сталося?• 04 июня 2024
Ответ дляПП-шница
ми в новому домі перший зйом.
Вы так много всего хотите - и ничего для этого делать не хотите. так не бывает, чтобы проблемы решались сами собой. Вы меняете дома, страны, но Ваша проблема остается сВами...
Пасти Ла• 04 июня 2024
Ответ дляПП-шница
А в Украине как вы жили? Работа, чем занимались?
автор ПП-шница • 04 июня 2024
Ответ дляФФФФристайла
ні, тут нема плісіні, це повністю новий дім
автор ПП-шница • 04 июня 2024
Ответ дляЧупокабра
ні, все нормально з вологістю, вона не підвищена
ШанельКуКу• 04 июня 2024
Пороблено 💯
автор ПП-шница • 04 июня 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
дезінфектори радять на 1-2 дні виїхати.
або хоча б на день.
але Вам було б ок спати в квартирі, де воняє тією хімкою?