Кривая спроса• 04 июня 2024

дети, которые окончили учеб. год 2023/24, то...

допустим, дети сейчас закончили 7-й кл.
То они будут учиться 11 кл или 12 кл ?
школа обычная
БоВжеВільна• 04 июня 2024
А которые 6й - 12
ТочноБудет• 04 июня 2024
Ответ дляБоВжеВільна
А которые 6й - 12
Фух, повезло. Моя 7й окончила
БоВжеВільна• 04 июня 2024
Ответ дляТочноБудет
Фух, повезло. Моя 7й окончила
А моя 6й, но не страдаю. И многие отдавали из-за этого с 6 лет или с 5,5 даже, но я не стала, пошла в 7,2. Хотя еще неизвестно, могут и отменить, у нас же все через ж)) Но если и 12 лет учиться - та пусть. Скорее всего после 9го пойдет в колледж, тк учиться не хочет.
ТочноБудет• 04 июня 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Никто и не страдает, но учиться еще лишний год не огромное счастье
Виктория-1980• 04 июня 2024
Ответ дляТочноБудет
Работать счастье ещё меньше)
В курсі діла• 04 июня 2024
7й закончила, будет 11, но тут хоть бы до 9 дотянуть, мне та школа уже так остодоела.
ТочноБудет• 04 июня 2024
Ответ дляВиктория-1980
Работать счастье ещё меньше)
Это вообще не обязательно)
Виктория-1980• 04 июня 2024
Ответ дляТочноБудет
Это вообще не обязательно)
Так и 12 классов тоже не обязательно)
Колдунья-вещунья• 04 июня 2024
Ответ дляТочноБудет
Особенно, парням
Однозначная• 04 июня 2024
Не всех в 10 й возьмут, будет очень мало школ, 10-12 будет профильный, как в университете
Наша школа только до 9-го
Рубаю олівлє• 04 июня 2024
Ответ дляТочноБудет
Зайвий рік навчатися будуть лише ті, кому подобається навчатися. Всі інші обмежаться 9 класами, як і раніше.
Глаголиця• 04 июня 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Моєму подобається навчатися, але теж мабуть піде з 9-го здобувати профільну освіту. Сидіти в 19 років за шкільною партою - якось не тойво.
Салт• 04 июня 2024
Ответ дляГлаголиця
А в чому велика різниця сидіння в 19 років за шкільною партою або за партою в аудиторії вишу?
Тим більше, якщо в школу йти в 6 років, 12 класс - це 18 років.
Закінчує школу повнолітнім
автор Кривая спроса • 04 июня 2024
Ответ дляГлаголиця
в Германии учатся 13 лет
автор Кривая спроса • 04 июня 2024
Ответ дляБоВжеВільна
А которые 6й - 12
спасибо
Глаголиця• 04 июня 2024
Ответ дляСалт
Закінчує школу повнолітнім
немає різниці між профільним навчанням і загальноосвітнім? цікаво мислите )))
ну і мене цікавить не взагалі, а моя ситуація, і в моїй ситуації дитина буде в 19 закінчувати
Проня_Прокоповна• 04 июня 2024
Ответ дляГлаголиця
Ну дивіться, планується, що 10-12 класи вже будуть профільними.
До речі, минулого року син стикнувся саме з таким профільним гімназійним навчанням у старшій 4-річній школі в Словаччині (там взагалі 13-річне навчання), з дуже сильною профорієнтацією при переході з середніх до старших класів.
Так ось, гімназія поступово готує дітей до навчання в виші. Готує до того, що багато що треба опрацьовувати самим, як працювати командами. В 12-13 класі діти вибирають собі профіль в межах своєї гімназії.
І, до речі, закінчують школи 19-річними.
Глаголиця• 04 июня 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
Ключове слово: профіль в межах своєї гімназії.
А якщо профіль дитини інший? Треба переходити кудись. То якщо переходити, сенс у цих гімназіях який? Краще одразу в коледж.
Проня_Прокоповна• 04 июня 2024
Ответ дляГлаголиця
Ну так і планується більш профільна освіта. Після 9 класу або коледж, або аналог ПТУ, або старші класи гімназії/ліцею. Не подобається спеціалізація своєї школи - переходити туди, де вона є. Кожен в ідеалі вибирає те, що більш підходить. Як воно реально буде реалізовано - треба дивитися.