ЯниЯ• Изменено 04 июня 2024
Чи можна звільнити вагітну з декретної посади?
Ну таке може дурне питання, працюю на декретній посаді (працівниця у відпустці по догляду за дитиною до 6-ти років), до першого жовтня цього року.
Вийти на лікарняний по вагітності і пологах я не встигну, він не раніше кінця листопада - початку грудня буде відкритий.
Та дівчина на чиєму я місці працюю наче не збирається виходити, але все ж можливі варіанти.
Тому власне питання, можуть звільнити якщо вона вийде, а я вагітна? Мені б тут хоч до лікарняного досидіти, щоб виплату отримати
Слоник-тоник• 04 июня 2024
Ответ дляЯниЯ
Вільних посад (інших), щоб перевести мене, немає
Не мають права звільнити без одномоментного працевлашиування в іншому місці. В якому - це вже їх проблеми.
Не переживайте.
Це держструктура?
Не переживайте.
Це держструктура?
Слоник-тоник• 04 июня 2024
У вас таке місце чарівне, хто на ньому попрацює, той вагітніє :) вітаю.
ЯниЯ
• 04 июня 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Не переживайте.
Це держструктура?
Не переживайте.
Це держструктура?
Так, взагалі, збиралася звільнятися з 14 червня, і не хочу підставляти на новому місці (якщо піду до них, за півроку їм доведеться знову шукати співробітника)
ЯниЯ
• 04 июня 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Та вона ж вже шість років як народила))
Але місце так, небезпечне, протяги скрізь
ЯниЯ
• 04 июня 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Не переживайте.
Це держструктура?
Не переживайте.
Це держструктура?
навіть у військовий час?
ТаЕщеОптимистка• 04 июня 2024
Ответ дляЯниЯ
Та вона ж вже шість років як народила))
Классные у вас там сквозняки ... детей надувают ... ))))
Слоник-тоник• 04 июня 2024
Ответ дляЯниЯ
Ну тоді вони мають бути готові до подібних сюрпризів. Навіть якщо У вас закінчується ваш строковий договір, закон захищає вагітну, бо ви вже не працевлаштуєтесь до декретної відпустки і лікарняного.
У мене взагалі підприємство не могло ліквідуватися 3 роки, поки я в декреті була
ЯниЯ
• 04 июня 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Дякую, заспокоїли.
Треба надати якусь довідку до відділу кадрів?
ТаЕщеОптимистка• 04 июня 2024
Ответ дляЯниЯ
навіть у військовий час?
Да , даже в военное время . Ст. 184 КЗоТ Украины .
ЯниЯ
• 04 июня 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Дякую
ТаЕщеОптимистка• 04 июня 2024
Ответ дляЯниЯ
Дякую, заспокоїли.
Я бы принесла справку о беременности от гинеколога . Закон этого , конечно , не требует , но так надежней .
Не рахую, а вважаю• 04 июня 2024
Попросят ее досидеть до того времени, пока вы не уйдете в декрет.
ЯниЯ
• 04 июня 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Так в неї відпустка, за висновком влк, до досягнення дитиною 6-ти років, там не вийде сидіти
Не рахую, а вважаю• 04 июня 2024
Ответ дляЯниЯ
Почему?
Если ей деньги не важны, то посидит без содержания еще какое-то время.
Сейчас нет понятия беспрерывный стаж.
Слоник-тоник• 04 июня 2024
Ответ дляЯниЯ
Дякую, заспокоїли.
В принципі достатньо усного попередження, поки вони не завели за це мову. Ближче до кінця контракту можете довідку взяти у гінеколога.
Слоник-тоник• 04 июня 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Якщо це держструктура і дитині 6 років, просто попросити посидіти не вийде. Але це не автора клопіт.
Не рахую, а вважаю• 04 июня 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Больничный можно взять.
Написать заявление на отпуск без содержания, это не проблема вообще.
Слоник-тоник• 04 июня 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Почему?
Сейчас нет понятия беспрерывный стаж.
Ну так їй треба вийти з декрету на якусь посаду, щоб навіть взяти відпустку за свій рахунок (але не зобов´язана). А ця посада зайнята. Словом, відділ кадрів радий не буде, це не зовсім просто, але мають викрутитися.
Не рахую, а вважаю• 04 июня 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Обязательно выйти на работу, чтобы написать заявление за свой счет?
Больше, чем уверена, что договорятся именно так.
Напишет заявление на пару месяцев.
Шалена невинність• 04 июня 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Почему?
Сейчас нет понятия беспрерывный стаж.
То вона має звільнитись. На основі чого вона буде сидіти не виходячи на роботу?
Клептоманка• 04 июня 2024
Ответ дляСлоник-тоник
у нас теж таке було. Прийняли на то місце нарешті потім хлопця. У нього народилась дитина і він пішов у декрет (дружині потрібно було працювати)
Не рахую, а вважаю• 04 июня 2024
Ответ дляШалена невинність
На основании заявления на отпуск без содержания.
Никто не обязан увольняться.
Слоник-тоник• 04 июня 2024
Ответ дляКлептоманка
Не допомогло :)
Слоник-тоник• 04 июня 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Напишет заявление на пару месяцев.
Звісно. Як можна написати заяву за свій рахунок, якщо ти не вийшла з декрету?
На приватному підприємстві було б менше заморочок, там створили б додаткову посаду на 2 міс, а потім цю посаду скоротили. Але в держсекторі не все так просто.
Не рахую, а вважаю• 04 июня 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Перед выходом из декрета, написала заяву на отпуск без содержания и сидит дальше дома.
Посада за ней сохраняется, необязательно на ней физически присутствовать.
Автор дорабатывает, уходит в декрет, сотрудница выходит на свое место и работает.