Астоновитесь!• 04 июня 2024
Як викинути з голови? (Поїзд)
Основне питання: як ви викидаєте з голови думки про ситуацію, що відбулась і вам там було щось неприємно чи неприйнятно? Вже ж все завершилось і всього то 5 хвилин ситуація, але крутиться в голові. Хоч і займаюсь справами і з донькою спілку юсь (не про це). Але крутиться в голові.
Як ви викидаєте це?
Ситуація: посадка в поїзд на проміжній станції, де стоянка 2 хвилини, а потрібно встигнути і знайти свій вагон і сісти.
Ми з донькою вгадали з місцем вагону. Столи біля дверей. Але поки провідники відкривали, то підійшли ще люди (компанія з 5-7 людей). Провідник захотів і квитки перевіряти, на що я сказала, що ми ж не встигнемо сісти, ви що!? Два мужчини з тої компанії відтіснивши мене з дитиною почали закидати свої величезні чемодани лише в тамбур і не відносити їх далі, і так це повільно робити. Реально вони той один чемодан закидали, що людина з речами б вже піднялась і зайшла і пройшла далі.
Звісно, що я почала нервувати, бо всього дві хвилини стоянки. І підійшла ближче і вже відтіснила їх третій чемодан і сказала, що зараз заходить моя дитина і я. Що ви занадто довго.
Жінки з їх груп почали возмущатись, і обзиватись, по типу, що в мене не має совісті.
Але я не розумію, логіку людей, що потрібно було ю спочатку жунок і дітей в вагон, щоб проходили, з малими речами, а потім чемодани в тамбур. А так вони почали городити в тамбурі таке, що ми б потім не пройшли.
Короче.
А ще вони навіть місця свої не пам´ятали.
Короче я висловилася.....
Можливо це мені допоможе....
Так я добра, але і дуже раціональна!
Як ви викидаєте це?
Короче.
Короче я висловилася.....
Можливо це мені допоможе....
Так я добра, але і дуже раціональна!
аромат Жука• 04 июня 2024
Ответ для_Alekssandra_
Автор, я прошлым летом тоже садилась и выходила на стремной станции, где поезд стоит 2 минуты, и у меня был стресс от того, как это все будет.
Но зашли все, даже на следующей станции, где тоже стояли 2 минуты, детский лагерь и сопровождающий в гипсе.
😂😂😂я уже не могу, как остановить ржач? У меня перед глазами теперь проводники бегущие за поездом, табор детей, мужики с чемоданами и провожающие с гипсом))) и это все под крики Астанавииитееесь
Автор, вам уже не только совет дали, но и терапию юмором)
Астоновитесь!
• 04 июня 2024
Ответ дляЛенивица-красавица
2 хв стоянка це формально!Авторе, як провідник повідомляю. Всі пасажири на пероні зайдуть у вагон!!!! З квитком звісно.
Дякую, тепер буду знати!
_Alekssandra_• 04 июня 2024
Ответ дляаромат Жука
Не проводаюший, а сопровождаюший детей. Человек на отдыхе ножку сломал. И, да, его посадили в поезд, который стоял 2 минуты. Ещё и с этой лесенкой. И толпа малышни.
аромат Жука• 04 июня 2024
Ответ для_Alekssandra_
Да, не так написала, потом увидела, но уже не корректируется сообщение это мне уже от слез глаза застелило))
вкрации• 04 июня 2024
Ответ дляПросто болталка
Уявляєте? Так і є.
Чи ви вважаєте, що машиніст по годиннику відправляється,а тих хто не встиг сісти волочить за собою
Просто однажды чуть не осталась вместе с проводником на станции, а поезд начал трогаться, поэтому и спросила. И эта я просто вышла на станции, где стоянка была далеко не 2 минуты и от поезда я не отходила. Так что есть, что вспомнить.
Багато їзжу.
З неприємного було дві ситуації.
Коли попутник в купе насвинячився серед ночі.
І коли попутниця зайняла мою нижню полку. Ми зайшли, а вона вже розклала речі. На моє питання каже - ’Не можу на верхніх полицях їздити. Нижніх вже не було, взяла квиток на верхню, але ж ви проїдетесь на верхній замість мене? Я вам там вже постелила’
Чиста незамутньонна наглість.
З неприємного було дві ситуації.
Чиста незамутньонна наглість.
Огірок та Помідорчик• 04 июня 2024
Ответ длявкрации
А Вы считаете, если стоянка 2 минуты, то поезд будет ждать сигнала от проводника и потом только поедет?
Вообще-то так это и бывает
Борщик• 04 июня 2024
Ответ длявкрации
Так, у нас така ж двохвилинна зупинка, вони не можуть від´їхати поки всі не сядуть, провідники дають знак що всі сіли, декілька разів звертала увагу й питала
Меломанка Маланка• 04 июня 2024
Ответ дляПросто болталка
Уявляєте? Так і є.
Ему некогда в зеркала боковые смотреть
У него там кнопочки)
Меломанка Маланка• 04 июня 2024
Ответ дляСегодня я не я
а флажки/фонарики ему зачем, в регулировщика с детьми играть?
Чтоб знали что это проводник
Найщасливіша• 04 июня 2024
Ответ дляАстоновитесь!
О, є!
Просто це заважає зараз. Потрібно працювати, а мені це в голову лізе.
Працювати проводником в том же поезде?
или вы доехали?))))
Астоновитесь!
• 04 июня 2024
Ответ дляНайщасливіша
Працювати проводником в том же поезде?
или вы доехали?))))
Ні, ще не доїхала. Потрібно редагувати статті.
Наездница• 04 июня 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Пока поезд не загрузится, все проводники не поднимут лесенки и не дадут отмашку машинисту, поезд не поедет. Или вы думаете, он тронется несмотря на то, что люди закидывают чемоданы?))))
Я лично была в такой ситуации, когда на ходу забрасывали чемоданы и запрыгивали в поезд. Иногда повезет и кто-то сорвет стоп-кран, а то кто успел тот и сел.
Нафаня Маня• 04 июня 2024
Ответ дляНаездница
Значит поезд поехал до того, как вы добежали до вагона
Наездница• 04 июня 2024
Ответ дляНафаня Маня
Нет. Закидывали вещи, мы 3 женщины с 2 детьми и 1 провожающий мужчина был. Поезд тронулся, вещи на ходу забрасывали. Наш провожающий выпрыгивал из поезда на ходу. Ваша вера в УЗД впечатляет
Нафаня Маня• 04 июня 2024
Ответ дляНаездница
А где проводник был?
Наездница• 04 июня 2024
Ответ дляНафаня Маня
А где проводник был?
В тамбуре со словами «давайте быстрее, провожающие на выход»
Астоновитесь!
• 05 июня 2024
Ответ дляНаездница
Ось такого я і боялась в ситуації двох хвилинної зупинки. А мене тут вже почали перевпевнювати, що я ’непробиваемая’....
А що у вас за потяг був?
Наездница• 05 июня 2024
Ответ дляАстоновитесь!
А що у вас за потяг був?
Киев - Новооалексеевка, станция Мелитополь, 2021 год, поезд опоздал, стоянка была сокращена. Там всегда толпа садилась
Астоновитесь!
• 05 июня 2024
Ответ дляНаездница
Дякую, що написали. А мені тут писали, що і це нереально і не зменшують стоянки.
Хай почитають вагу відповідь!
Посудомойка• 05 июня 2024
Я давно їздила у потязі, але в Інтерсіті були зупинки 2 хв, провідник на пів потяга і автоматичні двері і підніжки. Тому теж була б тривожною і поспішала зайти. Згадала як сідали у біля Затоки, коротка зупинка і провідник всіх підганяла. Автор не нюня, відстояла своє право нормально зайти, ніж потім галопом заскакувати з дитиною. Потрібно було зробити це ввічливіше, але краще так. Коротше все нормально, зробіть висновки на майбутнє і забудьте.
Тролю як можу• 05 июня 2024
Ответ дляЛенивица-красавица
знаю, что проводники дают отмашку, но вот сейчас задумалась, а кто и как это проверяет/подсчитывает, что проводники из всех 20 (условно) вагонов дали отмашку флажком или фонариком?
А еще бывали ситуации, что проводники не открывали даже двери вагона при стоянке. Обычно ночью, на станциях с короткими промежутками. Как тогда убеждаются, что есть готовность двигаться дальше?