Бегущаяпо• 04 июня 2024
Можете похвастатись своїми дітьми, як я? Заздріть і беріть приклад
Маю трьох синочків і лапочку дочку.
Їм 24,23,22,21 рік.
Всі тихенькі, слухняні. Медалісти. Закінчили з червоним дипломами НАЙПРЕСТИЖНІШІ університети України.
Вступали на бюджет, в усіх зно - 200 з усіх предметів, бал атестату - 12.
Найменше заробляє зараз донечка - всього 4 тисячі євро. Незаймана, тихенька, як квіточка. Зустрічається з БАГАТИМ хлопцем з ПРЕСТИЖНОЇ сім‘ї - але досі нічого, крім ніжного поцілунку в щічку не було.
Сватання святкували всім містом, він оплатив, бо ДУЖЕ ЗАМОЖНИЙ.
Синочки зустрічаються з тихими, скромними дівчатками із ЗАМОЖНИХ сімей. Завжди і бабусю переведуть, і всім допоможуть, і котика поглядать.
Старший синочок заробляє 20 тисяч євро.
Менший - 15.
Ще менший - 10.
Мені стабільно скидаються по 15 тисяч євро. Бідненько, але я багато і не требую. Щаслива за них.
Їм 24,23,22,21 рік.
Старший синочок заробляє 20 тисяч євро.
Менший - 15.
Ще менший - 10.
Малая Налегке• 04 июня 2024
Можу похвалитися тим, що не маю потреби шукати трольного схвалення на анонімному форумі
ТигрЛьвович• 04 июня 2024
Ответ дляСиренькая
а шо таке ’престижна семья’, обьяснит кто-нибудь?
Тільки така ж як у автора
Точу ляси• 04 июня 2024
Вот ,я была права чем больше детей тем больше шансов, кто-то да выстрелит и выживет.
Цідило правди• 04 июня 2024
Не повірю, що це правда. Принаймні тому, що таких дітей, яких Ви описали, мама називає просто син, донька.
А якраз синочки - це інша категорія.
ТигрЛьвович• 04 июня 2024
Автор, хтось з ваших добрих розумних діточок може іспит з вищої математики (1 курс) здати, оплачу звісно?😉
Всех анонимов аноним• 04 июня 2024
Ответ дляБегущаяпо
Мої невісточки називають мене ‚мамо‘
Автор вы просто жирный и бездарный тролль. Вам троллякам вообще размножаться нельзя.
Там все розмивчато• 04 июня 2024
Ответ дляБегущаяпо
Мої невісточки називають мене ‚мамо‘
А де вони у вас взялися ті невісточки?)
Ольга.Д.О.• 04 июня 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Да почему бездарный?
Очень мило насочиняли
. И с первых строк понятно, что сарказм и фантазии)
Княгиня пітьми• 04 июня 2024
Странные сны вам снятся, может вам сменить положение тела во время сна или головы по отношению к сторонам света?
ВільнаНазавжди• 04 июня 2024
Недостаточно большими буквами орут слова - найпрестижний, багатий, заможний, престижной
И мало их в тексте, мало.
Нечему завидовать. Недостаточно все престижно
И мало их в тексте, мало.
Всех анонимов аноним• 04 июня 2024
Ответ дляОльга.Д.О.
Да почему бездарный?
Очень мило насочиняли
Потому что небездарные тролли не палятся так сразу и хоть немножко правдоподобности добавляют в тему)
Пургену мне• 04 июня 2024
Вы знаете что евро это не гривны? Так, на всякий случай уточнить, потому что складывается впечатление, что вы путаете названия
Ольга.Д.О.• 04 июня 2024
Главное, чтобы в комментах люди не ссорились, а обсуждали тему с юмором и на позитиве. В чём, думаю, и был замысел автора
ВільнаНазавжди• 04 июня 2024
А ещё у вас зацикленность, чтобы все тихенькими были
Чему тут завидовать? Я люблю шумно, громко, с размахом, а не эту мышиную серость и скуку.
Єдина Країна• 04 июня 2024
Забыли написать что сынулички за границей живут, сейчас это лакшери, без этого о престиже и речи быть не может