Бегущаяпо• 04 июня 2024

Можете похвастатись своїми дітьми, як я? Заздріть і беріть приклад

Маю трьох синочків і лапочку дочку.
Їм 24,23,22,21 рік.
Всі тихенькі, слухняні. Медалісти. Закінчили з червоним дипломами НАЙПРЕСТИЖНІШІ університети України.
Вступали на бюджет, в усіх зно - 200 з усіх предметів, бал атестату - 12.
Найменше заробляє зараз донечка - всього 4 тисячі євро. Незаймана, тихенька, як квіточка. Зустрічається з БАГАТИМ хлопцем з ПРЕСТИЖНОЇ сім‘ї - але досі нічого, крім ніжного поцілунку в щічку не було.
Сватання святкували всім містом, він оплатив, бо ДУЖЕ ЗАМОЖНИЙ.
Синочки зустрічаються з тихими, скромними дівчатками із ЗАМОЖНИХ сімей. Завжди і бабусю переведуть, і всім допоможуть, і котика поглядать.
Старший синочок заробляє 20 тисяч євро.
Менший - 15.
Ще менший - 10.
Мені стабільно скидаються по 15 тисяч євро. Бідненько, але я багато і не требую. Щаслива за них.
КокошинЭль• 04 июня 2024

Творческий типаж• 04 июня 2024
а синочки з незайманими теж зустрічаються? чи вже зіпсували квіточок?
ВільнаНазавжди• 04 июня 2024
Дочитала
Меньший ваш, у старшего пятерку в долг берет, чтобы по пятнахе скинуться? Ловко
Они на нулях, вы почти с полтосом евриков в кармане.
А дочка, дочка что же, та, что квиточка? Она у парня своего, за поцелуи в щёчку, недостающие 11 тыщ берет, чтобы маман дань отдавать в нужном размере?
Козачка• 04 июня 2024
Мамо, оплатіть всім вам псіхотерапевта. З 15 тис євро вам вистачить.
ВільнаНазавжди• 04 июня 2024
Ответ дляСиренькая
а шо таке ’престижна семья’, обьяснит кто-нибудь?
Конечно, все очень тихие, но очень богатые
Тихушники, короче
Козачка• 04 июня 2024
Вони також незаймані? Чи вашим синам можна?
автор Бегущаяпо • 04 июня 2024
Ответ дляКозачка
Звичайно
Як ви можете думати всяку гидоту про моїх дітей
ВільнаНазавжди• 04 июня 2024
Ответ дляБегущаяпо
Звичайно
От такой гидоти ваши квиточки и появились. Или вы их по почте заказывали, с АлиЭкспресс?
anzzem07• 04 июня 2024
Боже, люди, що з вами і з вашим почуттям гумору?

Захекалася читать• 04 июня 2024
Ответ дляБегущаяпо
Звичайно
Полюю на дрони• 04 июня 2024
Ответ дляСиренькая
то видать фамилия)
Бутербродница• 04 июня 2024
Ответ дляБегущаяпо
Мої невісточки називають мене ‚мамо‘
Це та що донька Ламідія, ви під 100 кг, і вас чоловік любить?
Знов пігулки хтось ваші випив з тумбочки? Пильніше треба бути. Придивіться в палаті, хто зараз спить, як кінь, той у вас ваші пігулки тирить. Завтра набийте йому морду.
Козачка• 04 июня 2024
Ответ дляБегущаяпо
Звичайно
Боже, допоможі цім дітям.
Полюю на дрони• 04 июня 2024
Ответ дляТам все розмивчато
А де вони у вас взялися ті невісточки?)
отож... у тихеньких то та слухняних,які весь час вчилися)
Крихітка на всі• 04 июня 2024
Ответ дляТочу ляси
Вот ,я была права чем больше детей тем больше шансов, кто-то да выстрелит и выживет.
Ага, одразу вцілить мамці в мізки )))
Бутербродница• 04 июня 2024
Ответ дляanzzem07
Ну тролик таки слабенький, тому не смішно.
Хтомолодець? Я!• 04 июня 2024
Мені подобається,що діти тихесенько та мовчки вджобують,щоб мати забеспечити🤑
Незнакомлюся• 04 июня 2024
Так Вони в вас офісники!! 😡
Педиатор_я• 04 июня 2024
Просыпайтесь аааууууууууу

parele• 04 июня 2024
Ответ дляЧарочка діда
И потом зазвонил будильник, и автор с будуна грустно всплакнула...
Всхрапнула))
LoveYouOrNot• 04 июня 2024
У мене все те саме! Ви описали і моє життя!
Це так красиво! Щастячка вам усім, най вас Бог береже! А завистні змії най не стогнуть тут, ви не троль!!!
НичеНипанимаю• 04 июня 2024
Маловато.Я пока не завидую.Давайте еще и все большими буквами
Дева Мария• 04 июня 2024
Что вы курите ? Такого действия от наркотиков я еще не встречала
Файна_зупка• 04 июня 2024
Ответ дляБегущаяпо
Мої невісточки називають мене ‚мамо‘
Мамо , привіт
То я невісточка. Сорян, але цього місяця переведемо 9 замість 15 тис. Я йду робити цицьки. Да! Спокійно, без крику. То для вашого синачки
Тішуся неперетішуся• 04 июня 2024
Ответ дляБегущаяпо
Мої невісточки називають мене ‚мамо‘
Мамо, а вони ж вам не невісточки, яке ж мамО?
НеГолосую• 04 июня 2024
Ответ дляСиренькая
Ну это то же самое, что и ’достойная’ семья.
НеГолосую• 04 июня 2024
Ответ дляБегущаяпо
Мої невісточки називають мене ‚мамо‘
Почему не мамуля милая наша богиня?)
волосатое стекло• 04 июня 2024
Ответ дляСиренькая
Ылита!
Ашолюдискажуть• 05 июня 2024
Ответ дляБегущаяпо
Мої невісточки називають мене ‚мамо‘
МамО
Все заграло іншими фарбами чи не так?
А взагалі які невісточки, якщо ваші корзиночки ще тільки зустрічаються з дівчатами?
Ашолюдискажуть• 05 июня 2024
Ответ дляВся в кредитах
Не поняла, а куда делся муж и 1001 роза?
То було в першій серії. Йдемо далі за сценарієм.