Кончі-Заспу також кошмарять з виключенням світла? Працюю в центрі, офіс в будинку, де живе депутат ( і наш бос також) світло виключали 1 раз, коли почався локдаун...приєднались до лікарні швиденько. Чому не можуть зробити цю перевірку, повідключати такі будинки. Всі так всі мають це відчути.
Ответ дляSonne8752
Кошмарят. Выдыхайте.
Хм. в чаті будинка, скидали фото , я увечері вся дорога освітлена ( люди вчора проїжджали там)
Ответ дляoboeva
А если нет ,то вы жаловаться будете?
нет, просто.... хитросделанных не люблю