Админко• 05 июня 2024
При живих дітях можливо оформити літню людину в будинок пристарілих?
Не в приватний( нікому платити), а в державний. За пенсію. У бабки деменція, 2 сини живуть порізно, обидва пьють. Бабка переписала квартиру на старшого сина і його онука, гараж і авто на старшого сина. Через це молодший син не спілкувався з батьками майже усе життя. Коли почалися ознаки деменції, старший привіз бабу під двері молодшому. Молодший теж п´є, але працює. В квартирі сморід, баба ходить вже під себе,увесь треш деменції. Онуки доглядати не хочуть. Чи можливо при таких даних оформити бабку у будинок пристарілих державний?
КонФФетОшка• 05 июня 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Это, наверное, вопрос к психиатрам. Я не врач, я не понимаю процессов, протекающих в мозге. Помню только, что моей еще разные препараты назначали для улучшения мозгового кровообращения, витамины
Дочь бабушки и есть психиатр.
Бабушка педагог с мед. Образованием.
Походу не застрахован никто.
Бабушка педагог с мед. Образованием.
Походу не застрахован никто.
Та прям багіня• 05 июня 2024
Ответ дляАдминко
А я і не збираюся з нею жити і доглядати її. Я живу окремо. Хочеться татові допомогти. Бо він жаліється на ту ситуацію, що склалася.
Вона була для Вас поганою бабусею? Не гляділа Вас в дитинстві, не спілкувалась? Чи чому у Вас также відношення до рідної, хоч і хворої людини ?
Самохвалова• 05 июня 2024
Ответ дляАдминко
Пенсія десь 5400 грн
Ну может и возьмут. Сходите узнайте. По-другому никак. Ну и плюс если деменция то наверное должны родственники оформлять,ведь человек недееспособный получается
Мочалкин блюз• 05 июня 2024
Ответ дляОднозначная
Удалено администрацией...
Мочалкин блюз• 05 июня 2024
Ответ дляОднозначная
Удалено администрацией...
Мадам Подлинник• 05 июня 2024
Ответ длямимАпроходила
У вас нічого не вийде. Вам відмова буде. За 45 тис дол в Полтаві пристроили сусіди бабцю. Тобто житло директору віддали. То через рік була перевірка в них, чуть ту бабку не поперли звідти, бо виявили родичів..прийшлося ще платити.Бо , якщо буде хоч один родич, то просто так вона не піде. Туди важко потрапити і як немає дітей. Та ще з дименцією, це спец заклад , а не просто будинок престарілих. Ціна не меньша ніж в платних.
Полтава.
Мій батько свою матір з деменцією пристроїв в Горбанівку. Без таких великих грошей. Якось офіційно. Вона багато разів желала в одному з відділень псих лікарні, мала проблеми з тиском й тд.
Можливо, йому допомогли його зв´язки, бо він викладач в меді, і йому підказали як правильно все оформити. 🤷♀️
Переписувати на глав лікаря там точно нічого було. Бо та частина будинку, що вона мала стала не придатна для життя.
Мадам Подлинник• 05 июня 2024
Додам.
Він постійно довозив їй смаколики, домашню їжу, одяг й тд, й щось приплачував медсестрам, щоб вони були постійно на зв´язку з ним й приділяли більше уваги їй.
Тобто не просто за пенсію її туди відправив. Але витрати були звичайно значно менші, ніж у приватному геріатричному пансіонаті
Ищу-брожу• 05 июня 2024
Ответ дляАдминко
Це зрозуміють тільки ті,хто пройшли через подібне
Раніше, років 20 тому, була така ситуація у селі моєї родички. Бабка жила в хаті, яка вже розвалювалася, де живуть діти, вона навіть не знала. Голова сільради почав цим займатися, бо вона б зиму не перезимувала. Так казали, що якщо вона не одинока (має дітей), то дадуть путівку безплатну в будинок престарілих, але дітей її по суду зобов´яжуть сплачувати аліменти. Але ніхто не знав, де ті діти, щоб на них в суд подати... Бабцю якось там прилаштували, спочатку до лікарні, а потім до будинку. Як там далі було не знаю (((
Але у вашому випадку, якщо сини вже самі пенсійного віку, то з пенсії (та й інших соцвиплат) аліменти не нараховуються.
Привіт з ботойбіччя• 05 июня 2024
Деменція це психіатричний діагноз.Почмнайте з психлікарні,сходіть дізнайтеся як оформити в інтернат.10 років тому чоловік оформляв батька з шизофренією,без знайомств .Побігав,крові попили але оформив .Спочатку лишив дієздатності,став опікуном.А потім-інтернат
Психлікарні і соцзахист,це дві структури куди Вам треба звернутись .
Якщо більше нікому то таки Вам.Так допоможете і батькові,і бабусі і собі .
Умови там такі собі,звичайно. Але нагляд є.Забмрають тільки 75% пенсії,25% чоловік отримає як опікун
Вам треба довести її недієздатність, оформити опікунство, а потім можна здавати у заклад. Треба поспілкуватися на цю тему з її психіатром.
Коли вона переписувала майно, то була при своєму розумі? Якщо є сумніви, можна подати до суду (що в неї вже тоді були ознаки деменції, а старший син зараз взагалі не доглядає за нею).