Админко• 05 июня 2024

При живих дітях можливо оформити літню людину в будинок пристарілих?

Не в приватний( нікому платити), а в державний. За пенсію. У бабки деменція, 2 сини живуть порізно, обидва пьють. Бабка переписала квартиру на старшого сина і його онука, гараж і авто на старшого сина. Через це молодший син не спілкувався з батьками майже усе життя. Коли почалися ознаки деменції, старший привіз бабу під двері молодшому. Молодший теж п´є, але працює. В квартирі сморід, баба ходить вже під себе,увесь треш деменції. Онуки доглядати не хочуть. Чи можливо при таких даних оформити бабку у будинок пристарілих державний?
Завжди недо...• 05 июня 2024
Так дети есть, а платить не кому?
За ким я буду?• 05 июня 2024
можна договориться
автор Админко • 05 июня 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Так дети есть, а платить не кому?
Діти теж вже пенсійного віку 60+. А бабі більше 80
Завжди недо...• 05 июня 2024
Ответ дляАдминко
Ну так квартиру заберут с бабушкой, а на пенсию её 3000 гр. им не хватит ни на что
Кава з адреналіном• 05 июня 2024
Я бы отвезла старшему.
мимАпроходила• 05 июня 2024
Ні, не получиться. Ладно б у бабки було що переписати, житло нормальне та інше. А за пенсію вона там нікому не треба.
автор Админко • 05 июня 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Я бы отвезла старшему.
Він двері не відчиняє. Я теж таке радила.
Дама с заначкой• 05 июня 2024
Привезти під двері старшому і поїхати тимчасово у відпустку або на тиждень-два змінити локацію проживання.
Нехай старший думає
Аноним с кешбеком• 05 июня 2024
А хто Ви в цій картині?
Дама с заначкой• 05 июня 2024
Ответ дляАдминко
Нехай не відчиняє. Під двері посадили і сказали чекати
автор Админко • 05 июня 2024
Ответ длямимАпроходила
Там половина житла на онука - заповіт. Отже фактично вона може половину квартири ще переписати. Але документи на квартиру у старшого сина усі
Жертва интернета• 05 июня 2024
Там такі черги і щоб взяли треба купу документів ( і можливо - подяка). Хто цим буде займатися?
автор Админко • 05 июня 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
А хто Ви в цій картині?
Донька молодшого сина.
Роздратована шкіра• 05 июня 2024
Как обычно - квартиру одному, а досмотр другому. Классика
Кава з адреналіном• 05 июня 2024
Ответ дляАдминко
Я бы подождала, рано или поздно откроет.
автор Админко • 05 июня 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
100%
Однозначная• 05 июня 2024
Удалено администрацией...
Жертва интернета• 05 июня 2024
А як вона переписала на старшого лише половину квартири? Це була дарча на 1/2 чи як?
Борець за гаманець• 05 июня 2024
продавайте квартиру и оплачивайте уход
автор Админко • 05 июня 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Поліцію в самому початку цієї історії викликали, треба було трохи побігати з документами і заявами. Він не захотів. А тепер вовком виє від неї....
Аноним с кешбеком• 05 июня 2024
Ответ дляАдминко
Донька молодшого сина.
Співчуваю. Дзвоніть в заклади та питайте. Туди ж не всіх щей беруть. А приватні дорого. У алкашів навряд будуть такі кошти.
дожену і ощасливлю• 05 июня 2024
Можно найти человека , который будет доглядать, чтобы потом унаследовать квартиру
автор Админко • 05 июня 2024
Ответ дляЖертва интернета
Не знаю
мимАпроходила• 05 июня 2024
Ответ дляАдминко
У вас нічого не вийде. Вам відмова буде. За 45 тис дол в Полтаві пристроили сусіди бабцю. Тобто житло директору віддали. То через рік була перевірка в них, чуть ту бабку не поперли звідти, бо виявили родичів..прийшлося ще платити.Бо , якщо буде хоч один родич, то просто так вона не піде. Туди важко потрапити і як немає дітей. Та ще з дименцією, це спец заклад , а не просто будинок престарілих. Ціна не меньша ніж в платних.
Аноним с кешбеком• 05 июня 2024
Ответ дляДама с заначкой
Нехай старший думає
Так бабка може збігти з-під зачинених дверей.
Кава з адреналіном• 05 июня 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
Какую квартиру? Если она на сына и внука переписала.
Роздратована шкіра• 05 июня 2024
Ответ дляБорець за гаманець
продавайте квартиру и оплачивайте уход
А, так бабка одной квартиры лишила, теперь еще и собственную ради не ее продать? Проще вывезти опять под двери старшему
ЗабежАЛОЧКА• 05 июня 2024
Она завещание может хоть каждый день писать.Нлавное подтвердить что она в своем уме была на момент подписания.
Аристократка-тунеядка• 05 июня 2024
Ответ дляАдминко
Донька молодшого сина.
то есть внучка
дожену і ощасливлю• 05 июня 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Переписать можно?