Працюю у виправній колонії, приходив поліцейський по питанню мобілізації засуджених. Сказав, що і їх вже будуть мобілізувати і пожежних, і 50 відсотків працівників кримінально-виконавчої системи. Як думаєте правда? Моя думка, що давно пора, але сумніваюсь в правдивості його слів.
БрЮнЕтОчКа77777• 05 июня 2024
Ответ дляОльга-f5e3
А типа пожарный видел автомат в глаза!
Конечно видели. Все работники в большинстве прошли срочную службу в армии. На работу без этого не брали.
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
Не говорите о том, чего не знаете лично. Как пример, в нашем гарнизоне ДСНС прошли службу в армии процентов 20%, все остальные после школы сразу поступали в специализированные учебные заведения и потом распределялись на службу по рабочим местам. Аналогично и в других областях.
БрЮнЕтОчКа77777• 05 июня 2024
Ответ дляAgnoliya
Я как раз знаю лично. Они там проходят военную подготовку. Так что не рассказывайте сказки.
После окончания этих учебных заведений они получали офицерские звания. А рядовой состав набирали только после службы в армии.
БрЮнЕтОчКа77777• 05 июня 2024
Ответ дляTeonaa
А поліцейскі рвзко не позвільняються???
Зачем? Их же тогда сразу могут мобилизовать.
Ответ дляНіка Найз
Уряд схвалив постанову про бронювання не більше 50% працівників ДСНС, — нардеп Гончаренко
За умов цього документа, інших 50% вогнеборців зможуть мобілізувати до війська.
И гори все огнем и синим пламенем....
Хто завгодно, аби не військові
Ну.дснс принаймні хоч утримувалось тоже з бюджету. То це справедливо.
Але ж від дснс дуже багато «толку на роботі» по спеціальності….
Ответ дляAgnoliya
В Запоріжжі в Головному управлінні є і лейтенанти, достатньо молодих хлопців та дівчат. Як в інших областях не знаю.
ну, ті дівчата і хлопці нічого не вирішують. дснс така структура, що живе за принципом : аби нас не чіпали, ми готові на все, чинити опір і доказувати, що ми потрібні для цивільних керівництво дснс не буде, вони безвольні, аби лиш пілті бабло, що йде на фінансування
Ответ дляKusalochka
Я спрашиваю в 90е так же было? Вы не понимаете почему сейчас по темноте ходить хоть и неприятно и некомфортно, но вполне безопасно? Думаете это само по себе случилось, плохих дядь и отморозков уже нет? Именно благодаря полиции, которую все обсырают, мы живём нормально. Если её убрать то будет хуже 90ых.
В 90 х численность полиции была в 2 раза больше чем сейчас а населения сейчас меньше зачем нам столько
Ответ дляLola887
Ну в працівників кримінально-виконавчої служби як виявилось, теж не було броні, їх типу просто не чіпали, бо на обліку вони були по місцю роботи. А зараз їх поставлять назад на облік у воїнкомат і що буде з бронею ніхто не знає.
Ну яка може бути бронь йде війна хто ж буде воювати всі так всі і тоді б ніхто не тікав
Alexsandra• 05 июня 2024
Ответ дляLola887
Цікаво як вони будуть обирати, кого лишити, а кого мобілізувати
У колеги чоловік в Київському метрополітені техніком працює і каже, що простих робочих всіх мобілізували, так як відстрочка лише у начальства. Фізичну роботу немає кому робити, з 5 техніків ескалаторів на весь Київ він залишився 1, так як бронь у всіх начальників високих посад і приближених.
Ответ дляAlexsandra
До речі про це писали в змі, правда так без паніки, тихесенько
Alexsandra• 05 июня 2024
Ответ дляok1904
Не читала. Но якщо писали, то навіть розголос не допоміг.
Скоро будемо по довжелезних ескалаторах пішки ходити.Пожарні, всякі критичні служби через брак кадрів не на всі виклики приїжджати, так як працівників в ’полях’ замінили заброньовані начальнічки в кабінетах.
ёжовые рукавицы• 05 июня 2024
Ответ дляLola887
Ну, як завжди обирається- кабінетах і інспекторів зачіпати не будуть, а простих вогнеборців 50 % згідно постанови заберуть.
Ответ дляёжовые рукавицы
в кабінетах в основному глибокі пенсіонери, себе такі забронюють. знаю як екс-колеги управління , де працював чоловік обурювалися, що головою поставили 45 річного, тіпа , що він в цьому розуміється щенок
ёжовые рукавицы• 05 июня 2024
Ответ дляannac
В Дснс и мвс куча должностей, которые сидят в кабинетах. Поему их нельзя мобилизовать, как и другие профессии? В прифронтовых регионах пожарных не хватает. Все сгорает просто. Логично их туда отправить
Ви десь бачили, щоб кабінетне начальство було мобілізоване?
ёжовые рукавицы• 05 июня 2024
Ответ дляИрина 789
За эти категории я меньше всего переживаю.
Удалено администрацией...
ёжовые рукавицы• 05 июня 2024
Ответ дляlisenok_8282
а знаете что самое обидное? мой сын хотел стать пожарным и хотел именно помогать людям в прифронтовых городах. казалось бы, парень, не уехал, не сбежал, хочет мчать в самый ад. и что? без некой оооочень немаленькой суммы в долларах путь в эти учебные заведения закрыт. вот так.
Вам ,ще повезло бо ви не відвалили деяку немалу суму за поступлення в ВУЗ, потім не меншу суму за влаштування на роботу, потім вас не доїло вищестояще начальство. А робота дійсно каторжна. І зараз вас просто не зливають в міліцейський батальйон , без будь-яких гарантій повернення на свою роботу, якщо ти звичайно будеш живим.
ёжовые рукавицы• 05 июня 2024
Ответ дляAlexsandra
Кругом так, начальство ніде не зачіпають.
Ответ дляёжовые рукавицы
з іншої сторони солдатів треба багато на фронт, а от пагони тцк мало цікавлять... а в дснс солдатів майже немає, ті, що без пагонів на початку роботи, в основному їх отримуюють навчаючись паралельно роботі в профільних внз.