Lola887• 05 июня 2024

Мобілізація поліції і дснс.

Працюю у виправній колонії, приходив поліцейський по питанню мобілізації засуджених. Сказав, що і їх вже будуть мобілізувати і пожежних, і 50 відсотків працівників кримінально-виконавчої системи. Як думаєте правда? Моя думка, що давно пора, але сумніваюсь в правдивості його слів.
oboeva• 05 июня 2024
Как устраиваются на работу в колонию надзирателями,надо иметь образование,или школу полиции закончить?

asja2017• 05 июня 2024
Про МЧС тоже слышала. Правда пока вроде 20 %
автор Lola887 • 05 июня 2024
Ответ дляoboeva
Якщо офіцером, то потрібна вища освіта, а молодшим інспектором повна середня освіта
автор Lola887 • 05 июня 2024
Ответ дляasja2017
Цікаво як вони будуть обирати, кого лишити, а кого мобілізувати
oboeva• 05 июня 2024
Ответ дляLola887
Имею в виду юридическое образование
oboeva• 05 июня 2024
Ответ дляLola887
Кто как работает,чья морда начальству не нравится,найдут как
ok1904• 05 июня 2024
Знову , опять двадцять пять

автор Lola887 • 05 июня 2024
Ответ дляoboeva
Це жах, лотерея виходить
галлея• 05 июня 2024
Ответ дляasja2017
ХТО ж нас буде рятувать? завали розгрібать?
Veronika83• 05 июня 2024
Давно пора мобилизовать пожарников? Не соглашусь
автор Lola887 • 05 июня 2024
Ответ дляoboeva
Имею в виду юридическое образование
Так, потрібна освіта
автор Lola887 • 05 июня 2024
Ответ длягаллея
Прочитала тільки що, що прифронтових територій це не стосується
автор Lola887 • 05 июня 2024
Ответ дляVeronika83
То я неправильно висловилась, мала на увазі поліцію
галлея• 05 июня 2024
Ответ дляLola887
ракети літають по всій країні
SantaMonika• 05 июня 2024
Так, правда
І про поліцію теж
Залишуть більше жінок в патрулях
Kusalochka• 05 июня 2024
Думаю только отбитые хотят, чтобы полицию мобилизировали.

Вокруг темень, без полиции будет страшно ходить. Как в 90е... Но тупые люди не понимают, почему сейчас на улицу выйти не страшно и никак куриный мозг с полицией это не связывает.
автор Lola887 • 05 июня 2024
Ответ дляSantaMonika
Так, правда
І про поліцію теж
Залишуть більше жінок в патрулях
Ну пожежних це вже трохи перебір, жінок же ж серед них немає
Kusalochka• 05 июня 2024
Удалено администрацией...
annac• 05 июня 2024
В Дснс и мвс куча должностей, которые сидят в кабинетах. Поему их нельзя мобилизовать, как и другие профессии? В прифронтовых регионах пожарных не хватает. Все сгорает просто. Логично их туда отправить

bibizyana• 05 июня 2024
Ответ дляKusalochka

Соглашусь . Лучше б военных доставали из тыловых частей и на войну отправляли. Кормили - поили всю независимость - как война, так военные не для этого 🤷‍♀️
Ніка Найз• 05 июня 2024
Уряд схвалив постанову про бронювання не більше 50% працівників ДСНС, — нардеп Гончаренко

За умов цього документа, інших 50% вогнеборців зможуть мобілізувати до війська.
И гори все огнем и синим пламенем....
Kusalochka• 05 июня 2024
Ответ дляbibizyana
Вот именно, но такое ощущение, что советчицы сами планируют банды организовывать
автор Lola887 • 05 июня 2024
Ответ дляНіка Найз

И гори все огнем и синим пламенем....
А про поліцію і кримінальну службу там щось є, де можна почитати?
Ніка Найз• 05 июня 2024
Ответ дляLola887
Пока новостей нет
ok1904• 05 июня 2024
Ответ дляannac
на посадах в кабінетах управління допустім ДСНС... глибокі пенсіонери, бувші військові-маразматіки 60+ в чинах полковник/підполковник, як їх мобілізувати. В кабінетах молоді немає... Чоловік рік пропрацював в управлінні, звільнивс, бо гнила структура
чаревна• 05 июня 2024
Ответ длягаллея
Будут работать не сутки через трое, а сутки через двое)
Ніка Найз• 05 июня 2024
Ответ длячаревна
Или через сутки
bibizyana• 05 июня 2024
Ответ дляLola887
Как Вы дошли до понятия , что полицейские не нужны? Просто интересно . Как государству и обществу без полиции ?
ok1904• 05 июня 2024
Ответ дляНіка Найз

И гори все огнем и синим пламенем....
ДСНС це не лише вогнеборці... сапери, водолази, музиканти.
Ніка Найз• 05 июня 2024
Ответ длячаревна
Пусть курсантов и женщин привлекают в расчеты.