Працюю у виправній колонії, приходив поліцейський по питанню мобілізації засуджених. Сказав, що і їх вже будуть мобілізувати і пожежних, і 50 відсотків працівників кримінально-виконавчої системи. Як думаєте правда? Моя думка, що давно пора, але сумніваюсь в правдивості його слів.
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
Я как раз знаю лично. Они там проходят военную подготовку. Так что не рассказывайте сказки.
После окончания этих учебных заведений они получали офицерские звания. А рядовой состав набирали только после службы в армии.
Сказки рассказываете Вы. Ну или у Вас устаревшая информация. Вот требования к кандидатам по трудоустройству в ДСНС на одном из официальных сайтов. И ни слова про службу в армии там нет.
Ответ дляok1904
ну, ті дівчата і хлопці нічого не вирішують. дснс така структура, що живе за принципом : аби нас не чіпали, ми готові на все, чинити опір і доказувати, що ми потрібні для цивільних керівництво дснс не буде, вони безвольні, аби лиш пілті бабло, що йде на фінансування
Ну Ви за всіх керівників ДСНС не говоріть. Наш керівник сказав: «Піду з вами. Вас мобілізують, а я тут в кабінеті залишусь? Та ні.» Намагався в Київі нас відстоювати, їздив туди, але звичайно там є своя думка.
Ольга-f5e3• 05 июня 2024
Ответ дляok1904
в кабінетах в основному глибокі пенсіонери, себе такі забронюють. знаю як екс-колеги управління , де працював чоловік обурювалися, що головою поставили 45 річного, тіпа , що він в цьому розуміється щенок
Какие глибокі пенсионеры?? Вы хотя бы предельным возрастом для службы в ДСНС поинтересуйтесь!
БрЮнЕтОчКа77777• 05 июня 2024
Ответ дляAgnoliya
До войны при приеме на работу на должность рядовым пожарным, служба в армии было обязательным условием.
Ответ дляёжовые рукавицы
Ну, як завжди обирається- кабінетах і інспекторів зачіпати не будуть, а простих вогнеборців 50 % згідно постанови заберуть.
Нам керівництво сказало, що як раз інспекторів і будуть в першу чергу мобілізовувати. Але перевірок зараз немає і інспектори виконують зовсім інші функції в ДСНС - виїжджають на пожежі для оформлення справ, керують дронами для виявлення тих, хто розпалює вогнища на полях, в лісах, щоб потім не гасити гектари, допомагають розбирати завали в нашому прифронтовому місті.
Ответ дляAgnoliya
Служба в армії зараховується в стаж. Тому не зайва була. Багато військових пенсіонерів раніше переходило на посади в ДСНС
Соната любви• 05 июня 2024
поддерживаю мобилизацию полицейских.
как они себя повели во время войны, то обязаны отправиться на фронт.
lisenok_8282• 06 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
Пусть идет в ТЦК и там быстро пройдет ВВК с хорошим результатом. А потом можно и в ВУЗ ДСНС поступать.
глупости. вот сразу видно людей, которые далеки от этого. ВЛК это для поступления в военные высшие учебные заведения. а у ДСНС своя штатная ЛЕК, которая находится в управлении.