Працюю у виправній колонії, приходив поліцейський по питанню мобілізації засуджених. Сказав, що і їх вже будуть мобілізувати і пожежних, і 50 відсотків працівників кримінально-виконавчої системи. Як думаєте правда? Моя думка, що давно пора, але сумніваюсь в правдивості його слів.
Ответ дляLola887
Прочитала тільки що, що прифронтових територій це не стосується
Я в Запоріжжі, чоловік працює рятувальником, але в муніципаліній службі. Спілкується час від часу з коллегами з дснс, кажуть, що їх будут мобілізувати. Правда дснс це не тільки пожежники, а і водолази, піротехники. Піротехники і зараз виїжджають на розмінування майже на лінію фронту. Нащо їх мобілізувати
Ответ дляok1904
на посадах в кабінетах управління допустім ДСНС... глибокі пенсіонери, бувші військові-маразматіки 60+ в чинах полковник/підполковник, як їх мобілізувати. В кабінетах молоді немає... Чоловік рік пропрацював в управлінні, звільнивс, бо гнила структура
Есть там разные. Есть знакомые в этих структурах. Особенно сейчас, когда мобилизация, все, кто мог, своих попристраивали, чтоб не трогали.
Ответ дляKusalochka
Думаю только отбитые хотят, чтобы полицию мобилизировали.
Вокруг темень, без полиции будет страшно ходить. Как в 90е... Но тупые люди не понимают, почему сейчас на улицу выйти не страшно и никак куриный мозг с полицией это не связывает.
Куда ходить,комендантский час,сидите дома. Да и выпускники каждый год выпускаются, будет кому патрулировать
Kusalochka• 05 июня 2024
Ответ дляoboeva
Всмысле куда? С работы возвращаться страшно будет. Ещё и темнота. В 90е я это очень хорошо помню.
Ответ дляannac
У Вас знайомі, а в мене чоловік працював в голюуправлінні. Було багато посад-пустушок, посада є по штату, не брали працівника, в кінці року фонд з.полати за цього працівника виплачували преміями працюючим. Лейтенантами хіба айтішніки бігали з кабінету в кабінет
Я не знаю, як в інших областях, але в Києві пожежних не відправляють допомогати іншим пожежним з прифронтових районів (що логічно було), а просто зараховують в штурмому бригаду ’Лють’. Вибір дають: або звільняєшся, або ідеш в ’Лють’. І 50% - це не від діючих пожежних, а від всієї служби ДСНС, тобто і від тих, хто сидить в кабінетах. Як начальство сказало: ’А угодайте, кто из нас пойдет?’
Ответ дляnatasha7
ну не полковники ж.
Ответ дляНіка Найз
Или через сутки
А что не так? В чем проблема? В стране война. Они силовики, такие же люди в погонах. Получают зарплаты и премии как бойцы на фронте. Имеют ежегодные отпуска по 45 суток. После 25 лет выслуги могут выходить на пенсию. Так почему они не должны воевать?
Kusalochka• 05 июня 2024
Ответ дляoboeva
Я ходила в позапрошлом году,свет везде выключали тогда усиленно. Никакой патрулей не было,и было очень страшно.
Скажите, сейчас уровень преступности такой же, как в 90е?
Ответ дляnatasha7
Ещё год назад отправляли знакомых из ДСНС Киева в командировку в Харьков на месяц. Помогали там завалы разгребать.
Kusalochka• 05 июня 2024
Ответ дляoboeva
Позапрошлый год это 90-е?
Я спрашиваю в 90е так же было? Вы не понимаете почему сейчас по темноте ходить хоть и неприятно и некомфортно, но вполне безопасно? Думаете это само по себе случилось, плохих дядь и отморозков уже нет? Именно благодаря полиции, которую все обсырают, мы живём нормально. Если её убрать то будет хуже 90ых.
Ответ дляИрина 789
Вони їздили в квітні та травні цього року також у Харків. Переправляли пожежну техніку та допомогали розгрібати завали. А після цього закону розвалять всю структуру ДСНС.
Злючкакусючка• 05 июня 2024
Ответ дляKusalochka
Так люди больше всего полицаев и тцкашников как раз и боятся . Не будет их и некому будет людей на улицах похищать .
Всех на фронт , они давали присягу !
Ответ дляnatasha7
Структура гнила, що там вже валити, все завалено давно, махрова корупція, вони що є, що нема, держава в державі Стоїть новенька японська техніка в гаражах, її трогати ні ні, а людям на місцях працювати немає чим
Ответ дляok1904
Так вы пишите работал, а я о тех, кто сейчас работает и собирает петиции, чтоб их не мобилизовали
Kusalochka• 05 июня 2024
Ответ дляЗлючкакусючка
Всех на фронт , они давали присягу !
Когда полиция пойдёт на фронт и начнётся бандитизм Украину покинут абсолютно все люди, которые смогут нормально жить в других странах. Останутся только...
Злючкакусючка• 05 июня 2024
Ответ дляKusalochka
В 90е похищали людей полицаи и тцк на улицах среди бела дня ? Не помню такого . Так что да 90е были раем .