Чи може таке бути, що конкретній країні тупо не ’фортить’? Згадую шкільні уроки з історії і не можу зрозуміти, а чи був в Україні хоч раз промінчик надії? Чому така багата культурно нація з працьовитими людьми знаходиться у дупі? Чому люди, яким не місце на керівних посадах, сидять та приймають рішення, що закопують людей ще більше? Звідки вони такі взялися? Чому ті ж самі поляки чи словаки не повторили наш сценарій? Загалом, багато питань чому. Невже справа у відсутності справжнього реформатора, лідера (це якщо дивитись наприклад на історію Сінгапуру)?
Хочеться, щоб усе було краще хоча б у майбутньому і я підтримую людей, які хочуть вкласти свої сили у відновлення країни. Але здається, що якщо війна не змінила нічого в сторону совісті та піклування про народ, то вже нічого ні зможе повернути цей вектор в іншу сторону. Якщо війна не змогла, то що зможе? А якщо все так, то навіщо класти своє життя там, де це нікому не потрібне? Жити ілюзіями і патріотизмом, що завтра може буде краще, інакше? Навіть не знаю.
Natal_ka91• 05 июня 2024
Не проклята, просто не дає спокою через родючу землю, багату ресурсами. Ми могли б і Америку обігнати у рівні життя, просто віками не дають
Tasya-Natusya• 05 июня 2024
Бо на два українці - три гетьмана, не дарма так казали. Ну і нам не пощастило з географічним розташуванням. До того ж у нас неоднорідний склад населення - поляків 97%, а українців - 70%.
А если уж вы вспомнили про Сингапур, то там жестяк был не только в сторону чиновников, но и обычных граждан. Нам такое не подойдет. У нас самые обычные советчицы любят купить справочку, подмахнуть училке, занести кому надо. А потом с наивнейшим видом кричать про небывалую коррупцию.
Інесса -5c9a• 05 июня 2024
Країна чудова, але багато гнилих людей, жадібні, безсовісні...менталітет в нас не найкращий.
dajkiri-irina• 05 июня 2024
Ответ дляNatal_ka91
Кто не даёт?
Slobozhanochka• 05 июня 2024
Сама думала...просрали все. І техніку розпродали раніше і крадуть як можуть.
Полковой раввин Изя• 05 июня 2024
Потому что плохо знаете историю и географию. Нет бэкграунда - нет понимания происходящего.
Ana Fernandes• 05 июня 2024
Так практически в любой истории стран.
Посмотрите на Конго, или Бразилию, вот у низ особо надежд не было
Colombina.• 05 июня 2024
Скажу коротко, народ неумный в своей массе. Умение петь и танцевать никак не сказывается на умении сильное строить государство и выстраивать грамотную политику
страна, где люди из века в век ничему не учатся и ходят по кругу совершая одни и те же ошибки:
отсутствие своего мнения, постоянный поиск кому бы стать подстилкой, отступите критического мышления, выбор власти за подачку.
А потом весной удивление - почему опять какой-то иудушка продает за три серебрянка
Ana Fernandes• 05 июня 2024
Ответ дляNat-li
Вы путаете мягкое с теплым
Нет смысла играть по правилам, когда колода крапленая, слышали?
занадто багато народу хоче халяви і нічого не робити.
Польша вийшла з впливу ссср значно бідніша за Україну, і поляки розуміли що їм доведеться дуже затягнути пояси щоб вигребти, і розуміли що не всі доживуть, і тим не менш Бальцеровича підтримали.
а у нас Порошенко тільки почав якісь реформи і з гамном змішали, вибрали чуваків які їм 4000 євро зп пообіцяли
Ответ дляNat-li
Путь сингапура знают только итого, тогг а не путь.
Волшебства нет, голод, холод - окупации, рис один раз в день и инвестиции крупных компаний
’’’Та чи знали ви, що ще 60 років тому Сінгапур був однією з найбідніших держав? Його порт лежав у руїнах, люди жили в нетрях, а звичайний рис вважався розкішшю.
Трирічна окупація японською владою з 1942 до 1945 року сильно спустошила острівне місто. Більшість інфраструктури, такої як електромережа та водопостачання, було знищено. Тисячі будівель перетворились на суцільні руїни, це ж стосувалося і головної перлини Сінгапура — його порту, що в підсумку призвело до повного краху економіки.
Критична нестача ресурсів, їжі, неймовірно високий відсоток безробіття. Умови післявоєнного часу були настільки складні, що навіть наявність звичайного рису на столі вважалася ознакою заможності. Повернення британців не змінило ситуацію, а тільки викликало обурення народу. Це призвело до процесу деколонізації й, зрештою, самостійності Сінгапура в 1963.
згодом Малайзія почала експлуатувати Сінгапур: портове місто змусили виплачувати 39.8% від усіх малазійських податків. Це при тому, що мешканці Сінгапуру складали всього 17% від населення Малайзії. Щобільше, зростала дискримінація населення не малазійського походження, тим частіше це виливалось у масові заворушення
А дальше Диво, вот оно Начало с чего- ?
земля и рабсила
Лі Куан Ю зробив високу ставку на іноземні інвестиції та надав підприємствам і фабрикам найкращі умови:
приголомшливо дешеву землю;
низькі митні податки на імпорт усього забезпечення підприємств;
і найголовніше — дешеву робочу силу.
А дальше Диво, вот оно Начало с чего- ?
земля и рабсила
приголомшливо дешеву землю;
і найголовніше — дешеву робочу силу.
Colombina.• 05 июня 2024
Ответ дляNat-li
Зато самокритичный
Как раз нет, отнюдь. Мы же говорим о бОльшей массе народа, а не всех-всех его представителях?)
Natal_ka91• 05 июня 2024
Ответ дляdajkiri-irina
Кто не даёт?
Корупція, й*нуті сусіди і, думаю, вплив третій країн яким не потрібна успішна Україна
SantaMonika• 05 июня 2024
Так само може думали і індіанці, коли до них доплили англійці
Теж були культурно багаті, і жили до того спокійно
Тільки стріли мали для захисту, а треба був порох з вогнепалом
Завжди сильніший поглине слабшого
Завжди
А коли крадуть і нищать з середини, то шансів нуль
Завжди сильніший поглине слабшого
Завжди
Colombina.• 05 июня 2024
Ответ дляinresta
Шевченко писал , что виноваты евреи
Всегда другие виноваты)
не виноват никто: если грабли в третий раз бьют по морде, значит проблем Ане в граблях а в морде.
как в психологии человека, так и страны - позиция искать виноватого - ущербная.
корень происходящего - всегда в том, что ы разрешил, позволили или допустили.
Что и видим воочию
Colombina.• 05 июня 2024
Ответ дляSantaMonika
Завжди сильніший поглине слабшого
Завжди
Завжди сильніший поглине слабшого
Завжди
В точку
Ответ дляМанула
То не Україна, то сусід у нас шизанутий імперець ...
Народу не нравится про соседа
Выкинул нас на 100 лет отсталости в 1918 году, падение Унр и совковщина.
И сейчас снова кидает и тянет назад, в болота.
Не чтоб как в австрийской империи - развитие, право ,,, сколько мелких стран в Ес и все ок