from Ukraine• 06 июня 2024
Почему человек постоянно поправляет волосы?
Оцененная• 06 июня 2024
Человек может и волосы поправлять, и шмуньку почесать. Не присматривайтесь
ОноВамнадо• 06 июня 2024
помічала, що коли нервують, волосся поправляють. а зараз дівчата доглядають себе активно, хочуть гарно виглядати, мати доглянуте волосся. поправляють, розгладжують його
Без QR коду• 06 июня 2024
Часто бачу блогерів, які постійно забирають з обличчя волосся, а воно тут же падає назад. Це так смішно.
Партизанка• 06 июня 2024
Я вам скажу почему🙈
Делаю курсы холодного восстановления, они потом такие гладкие, блестящие и красивые, что постоянно хочется их трогать)
Триндю-бриндю• 06 июня 2024
Воно мене бісить. Коли відростає (коротке) починає заважати. А заколки і резинки я теж не переношу. Якщо вчасно не попала на стрижку, це муки
IQ 80• 06 июня 2024
У мене звичка така ще з 14 років, а мені вже 37, я постійно тереблю волосся, мене це заспокоює.
Мавка• 06 июня 2024
Ответ дляIQ 80
І я така ж. Ну і просто подобається) Я тактильна людина, мені треба щось мацати
IQ 80• 06 июня 2024
Ответ дляМавка
От і добре, що я така не одна))