Коник-стрибунець• 06 июня 2024

Допоможіть врятувати квітку

Дівчатка, допоможіть врятувати квітку. Почало жовтіти і в´янути листя, потім помітила маленьких жучків. Мабуть перелила квітку колись. Вирішила пересадити у новий грунт, а виявилось, що все коріння згнило і на фото все, що залишилось. Що мені з нею робити зараз, чи це все? Дякую, хто допоможе порадою!
Хитрушка-чекушка• 06 июня 2024
Розсадити на 2 горщики в грунт.Моджа підживлення купити якесь
Луковая• 06 июня 2024
Обработать Актарой, можно даже под пакет.
Корни обмакнуть в Корневин и в новый грунт, обязательно рыхлый.
Мания-Величия• 06 июня 2024
Мне помогает бабушкин метод,пересадить в новую землю,обплевать в буквальном смысле растение,и убрать его на время,чтоб меньше глаз.отживает и расцветает даже самое чаморочное после