Все буде Україна• 06 июня 2024
Така ситуація не однозначна. Дитина матюкнулась на дорослого
Сину 12 років, є друг сім´ї який іноді може типу повчити як жити, типу а наші часи місце в маршрутках стареньким уступали, а зараз молодьож нікудишня.
І от цей друг сім´ї випадково почув як син обговорював його з однолітками, і назвав його ( друга сім´ї) пі.ром, і довб.й.м.
Ну цей друг сім´ї звісно до нас з претензіями, типу - подивіться що ви виховали, я для нього ( вас ) все, а ви мене пі-ром називаєте.
Ну я вибачилась за ситуацію. Побалакала з сином, йому соромно що він нас підвів, але вибачення просити не збирається, каже а чого він вічно до мене докопається.
І от цей друг сім´ї прямо вимагає публічної казні, чого я звісно робити не збираюсь.
Я намагалась поговорити з другом, ну матюкнувся і матюкнувся, ну не спілкуйтесь.
А він прям різниться, мене!! Якийсь шмаркач, та ви з ним ще наплачетесь.
З другом знайомі багато років, і він досить не погана людина, виручить завжди, допоможе. Ми часто ходили в гості. Майже як родичі.
А тепер що, дружбі кінець?
Може ви якось зі сторони глянете на ситуацію
А тепер що, дружбі кінець?
Джем Шакіри• 06 июня 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Ставила, мені норм. В мене великий досвід спілкування з підлітками різного віку
Тобто в Вашому оточенні обзивати матюками друзів батьків - це норма. І діти Ваших друзів можуть спокійно вживати стосовно Вас такі слова.
Занавіс. Питань більше немає.
Все буде Україна
• 06 июня 2024
Ответ дляПанна Кота
Що ваш чоловік каже?
Він хотів самоусунитись від цієї проблеми.
Наче нічого й не було
Чарочка діда• 06 июня 2024
Ответ дляАнонимба
Дело не в матах. Думаете если б ребенок сказал,этот господин свинья ,невежа и рожу его видеть не могу, друг семьи не обиделся бы?
Ааа, точно, друга сім´ї тригернули ті слова неспроста, ой, не спроста. Значить знає свиня чию землю порила))
Вимагає від дитини спростувань публічних у власних очах
Бо якби він себе вважав нормальним чоловіком то навіть не став би підслуховувати розмови підлітків, а якби й почув то сам підійшов поговорити по чоловічому, а не влаштовував сцени через матір. Там копнути глибше і не такий той друг бідося ображена виявиться як хоче себе показатии))
Братья Капли• 06 июня 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Це будуть його особисті проблеми.
Ні , ваші теж.
Все буде Україна
• 06 июня 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Ага. Вірю.
Тю, тут в цій темі вже скільки хамства на мене вилили. А мені все одно.
Ответ дляЩира українка
А если дед наглый и тупой?)то что,ему кивать только потому,что он старый?)
Якщо дід наглий і тупий - то ні я б з ним не спілкувалась би, ні моя дитина. Але навіть якщо і тупий та наглий - то моя дитина має лишатись людиною, а не бидлом. І знати - що сієш - те і жнеш. Сієш вітер - пожинаєш бурю. Навчиться в 12 років. Легше жити буде в житті.
Джем Шакіри• 06 июня 2024
Ответ дляЩира українка
У вас нет друга,давайте начнем с этого.есть хамло,которое лезет со своими нравоучениями
Так повчання ж нікому не заважали і хамлом він не був.... до того як вибачитися за образу не попросив.
Люблю джаз• 06 июня 2024
Ответ дляЩира українка
Терпят,и послать не могут
Никакого быдлячества в друге я не заметила, только в сыне.
Друг просто нудный, проблема решается прекращением общения.
Вчителька з мікрорайону• 06 июня 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Чоловік є в мене.
И что он думает?
Щира українка• 06 июня 2024
Ответ дляSvitlo_
Быдло не понимает нормальных слов,с ним надо на их языке)))
Все буде Україна
• 06 июня 2024
Ответ дляБратья Капли
Не треба. Виховуйте, поки є ще шанс. А не вигорожуйте. Бо саме вам це вилізе боком
Добре. Як би поступили в такій ситуації ви?
Щира українка• 06 июня 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Почему не был хамлом,был))человек,который лезет в глаза со своими нравоучениями неотесанное быдло
Джем Шакіри• 06 июня 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Я дружу з людиною, а не з її мамою, чоловіком, сестрою, дитиною.
Моя кума колись кілька років зустрічалась з чоловіком який ненавидів мене.
Але це не вплинуло на багаторічну дружбу
Не доречне порівняння.
Дитина - це дзеркало родини, принаймні у 12 років так точно.
Щира українка• 06 июня 2024
Ответ дляЛюблю джаз
В сыне проблемы как раз нет
Чарочка діда• 06 июня 2024
Ответ дляЩира українка
Я на стороне ребенка.малой правду сказал
Просто різко
Панна Кота• 06 июня 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Наче нічого й не було
Тоді буде, як буде. Тільки не за рахунок хлопця, бо він має право на свою думку, як би вона кому не видавалась неприйнятною.
бЭйбА• 06 июня 2024
Ответ дляЩира українка
Да,главное границы и ребенок.а что должно быть главное-мудь какой то,и его бзики?)
Тобто, коли на ваше дитя будуть казати малолітнє гівно, ви будете рахувати це чужими кордонами, до яких з повагою?
Щедрик ведрик• 06 июня 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Ні не так.
Я по Ранєвской.
Коли вас не було, вас так обсуждали!
Коли мене немає, вони можуть мене й побити
Я по Ранєвской.
Коли вас не було, вас так обсуждали!
Аааа, тоді ваш друг може в розмові з вами, покрити матом вашого сина. Головне, щоб син того не почув.
Братья Капли• 06 июня 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Провела б з сином серйозну розмову. І чоловік би теж поговорив. Було б і покарання ( гаджети чи ще щось, що він хоче в цей час). Попросила б вибачитися перед тим чоловіком, наодинці , без свідків. Пояснила б значення вжитих ним слів, і пояснила б чому їх вживати направо в наліво недоречно, які можуть бути наслідки такого тріпання язиком
Щира українка• 06 июня 2024
Ответ длябЭйбА
Если на ровном месте,то в рожу дам.если за дело,то отгребет сын
Чарочка діда• 06 июня 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Больше чем уверенна, что этот друг какой-то полнейший идиот, раздражающий всех и дающих вечно тысячу ненужных советов, приставучий, алкаш еще какой-то
Одинока людина. Вдома просто ні до кого прискіпуватися от він знайшов собі жертву, сина автора
Все буде Україна
• 06 июня 2024
Ответ длябЭйбА
Ще раз прошу підресліть слово ПІДСЛУХОВУВАВ, бо бачу вас не вчили читати і аналізувати, лиш діагнозами кидатися, коли тупите
Діти сиділи в бєсєдке. В дворі, він проходив повз і почув що про нього розмовляють, ну і став послухати
бЭйбА• 06 июня 2024
Ответ дляДуняша
Та ні,нехай буде задрот, який всього боїться.У нас он цілий народ такий,мовчки терпить будь яку дічь від влади.Тому що терпіли виховали таких же терпіл.
Ні, що ви, нехай буде такий, щоб мамку трьохповерховим обклав, щоб до дорослих матами, головне, щоб не з сцикливих
Люблю джаз• 06 июня 2024
Ответ дляЩира українка
В сыне проблемы как раз нет
Да никаких.
Матом крыть всего лишь.
В чем быдло друг? Рассказывает, что старикам нужно место уступать?
Наверное, это неуместно и навязчиво.
Но , в принципе, он пропагандирует не самые плохие вещи
Матом крыть всего лишь.
Наверное, это неуместно и навязчиво.
Щира українка• 06 июня 2024
Ответ дляЧарочка діда
То что,что он одинокий?ему можно по этому поводу людям в глаза лезть,а ему все аплодушки делать должны,бо он одинокой?)
Джем Шакіри• 06 июня 2024
Ответ дляЩира українка
Так про нагородження і тупого не було. Прочитайте вище. Авторка гарно про нього відгукується, шкода їй дружбу з ним втрачати.