Все буде Україна• 06 июня 2024

Така ситуація не однозначна. Дитина матюкнулась на дорослого

Сину 12 років, є друг сім´ї який іноді може типу повчити як жити, типу а наші часи місце в маршрутках стареньким уступали, а зараз молодьож нікудишня.
І от цей друг сім´ї випадково почув як син обговорював його з однолітками, і назвав його ( друга сім´ї) пі.ром, і довб.й.м.

Ну цей друг сім´ї звісно до нас з претензіями, типу - подивіться що ви виховали, я для нього ( вас ) все, а ви мене пі-ром називаєте.
Ну я вибачилась за ситуацію. Побалакала з сином, йому соромно що він нас підвів, але вибачення просити не збирається, каже а чого він вічно до мене докопається.

І от цей друг сім´ї прямо вимагає публічної казні, чого я звісно робити не збираюсь.

Я намагалась поговорити з другом, ну матюкнувся і матюкнувся, ну не спілкуйтесь.
А він прям різниться, мене!! Якийсь шмаркач, та ви з ним ще наплачетесь.

З другом знайомі багато років, і він досить не погана людина, виручить завжди, допоможе. Ми часто ходили в гості. Майже як родичі.
А тепер що, дружбі кінець?

Може ви якось зі сторони глянете на ситуацію
Щедрик ведрик• 06 июня 2024
Ответ дляКастрюлька
і того батька, який скинув скрін, всі гуртом в групі обізвали гарними словами
Так, він виавився не тільки геєм, незважаючи на те, що мав дружину і дитину)

автор Все буде Україна • 06 июня 2024
Ответ для vihola
Розумієте, ваш син принизив вашого друга.
І примусити його просити пробачення, незалежно від того, як він собі там насправді вввжає, це форма приниження вашого сина і сатисфакція для вашого друга.
Ви не хочете примушувати і принижувати свого сина. Значить, приниженим залишається ваш друг, який вам вже не друг.
Оце ви так гарно сказали!
Але мабуть в цій ситуації я стану на сторону сина
Щира українка• 06 июня 2024
Ответ дляЛюблю джаз
Да никаких.
Матом крыть всего лишь.
В чем быдло друг? Рассказывает, что старикам нужно место уступать?
Наверное, это неуместно и навязчиво.
Но , в принципе, он пропагандирует не самые плохие вещи
Для стариков есть пару передних мест.и остальные им никто не обязан уступать
Джем Шакіри• 06 июня 2024
Ответ дляЩира українка
Терпят,и послать не могут
Ну от. А сина герой, парой влучних слів нарешті розрулив тяжку ситуацію
vihola• 06 июня 2024
І головне автор собі думає, «тю» стільки років дружби коту під хвіст, через якусь дурничку, хіба не можна на це очі закрити.

А той чоловік собі думає, стільки років дружби коту під хвіст, бо принципово не хочеться взяти хамовитого хлопчиська за шкірку і привести попросити пробачення. Ну то гуляйте, якщо я для вас нічого не значу. Якщо дві хвилини заслуженого дискомфорту вашого сина важливіші для вас ніж довгі роки дружби зі мною.
Щедрик ведрик• 06 июня 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Ставила, мені норм. В мене великий досвід спілкування з підлітками різного віку
І якими словами вас ці підлітки матюкали?
Люблю джаз• 06 июня 2024
Ответ дляЩира українка
А я учу своего уступать, вот такое быдло.э, в вашем мире
В любом случае, даже если друг перешёл границы, у сына их нет вообще и через пару лет он будет крыть уже автора.
И автор не хочет, чтобы этот ужасный друг отвалился, она хочет и дружбу сохранить, и перед сыном остаться хорошей. Так не получится

Борисфенка• 06 июня 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Так может родители не учат
Будут учить другие
А в сл раз и подзатыльник может поймать такой сынок
За що? За те, що дідусь сидів під парканом і підслуховував розмови підлітків?
Чарочка діда• 06 июня 2024
Ответ дляКопуша
Мова про те, що якийсь пристарілий нереалізований дядько мало того, що вмішується у виховання чужої дитини і ще й підслуховує чужі розмови.
А потім ще біжить на розборки до мамки. А самому поговорити з підлітком слабо? Там щось ще крім моря та черешні. Тільки автор не договарює))
Щира українка• 06 июня 2024
Ответ дляЛюблю джаз
Уступайте,я вам не запрещаю
Джем Шакіри• 06 июня 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Тю, тут в цій темі вже скільки хамства на мене вилили. А мені все одно.
Так це ж під анонімом, а як щоб ми всі на одній вулиці жили....
Джем Шакіри• 06 июня 2024
Ответ дляЛюблю джаз
Никакого быдлячества в друге я не заметила, только в сыне.
Друг просто нудный, проблема решается прекращением общения.
А як же черешня і море?
Дуняша• 06 июня 2024
Ответ длябЭйбА
Ні, що ви, нехай буде такий, щоб мамку трьохповерховим обклав, щоб до дорослих матами, головне, щоб не з сцикливих
Вы никогда не обсуждали с друзьями общих знакомых,в том числе и нелестными словами?
автор Все буде Україна • 06 июня 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Тобто в Вашому оточенні обзивати матюками друзів батьків - це норма. І діти Ваших друзів можуть спокійно вживати стосовно Вас такі слова.
Занавіс. Питань більше немає.
В мене немає рожевих окулярів
Проїдьтесь автобусом в одноденну екскурсію з семикласникам .
Джем Шакіри• 06 июня 2024
Ответ дляЩира українка
Быдло не понимает нормальных слов,с ним надо на их языке)))
Де ви взяли про бидло? Автор такого не писала.
сказочное_Бали• 06 июня 2024
А за что сын должен извиняться? Может за то, что откровенно и чересчур эмоционально выразил своё мнение, которое не предназначалось для ушей вашего друга( и это самое главное!)??! Вопросы воспитания вашего сына и употребление им обсценной лексики вы решите, уверена, с сыном- без участия 3 лица. Ну, как-то так. Вы бы объяснили другу, что чужое мнение не всегда может понравиться.
Непозбувна Бентега• 06 июня 2024
Ответ дляБіле пальто
Так обзывал матом 12 летний, а 57 решил разобраться, я выше писала как по мне зря..но его чувства я понимаю, думаю он не просто так его поучал...но да зря ...
57 річний дурень
Щира українка• 06 июня 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Как раз автор это описала,вчитайтесь
Вчителька з мікрорайону• 06 июня 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Це будуть його особисті проблеми.
Кто поверил?

Анчо Ус• 06 июня 2024
Маты в лексиконе человека появляются если у него есть страхи, чем больше у человека страхов тем больше матов.Ваш сын попросту его боится, и это в будущем может повлиять на ребенка и у него может появиться не уверенность в себе, что для будущего мужчины очень плохо, чтобы этого не произошло,обязательно,что бы не случилось защищайте сына, становитесь на его сторону даже если он по вашему мнению не прав, тогда ребенок будет чувствовать что у него есть защита и он вырастет настоящим уверенным в себе мужчиной и сможет защищать свою жену.А друга семьи спросите почему его боятся дети, возможно он и не такой уж добрый человек каким кажется.
автор Все буде Україна • 06 июня 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Аааа, тоді ваш друг може в розмові з вами, покрити матом вашого сина. Головне, щоб син того не почув.
Теоретично може, але оскільки в нас конфлікт інтересів - бесіди не вийде. А от з другом по гаражу звісно може обговорювати хоч мене, хоч сина, хоч президента Зеленського
Чарочка діда• 06 июня 2024
Ответ дляПроработник
Хорошо воспитала сыночку...,это все от семьи идет,конечно не наказывай
Просто однажды нарвется сынок на серьезных людей и за такой базар спросят
Тут не про наказувати чи ні. Автор розмову провела з сином. Тут про вимагання публічних вибачень перед чоловіком який випадково почув від підлітка, що він п..р і д...б
Щедрик ведрик• 06 июня 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Та це ми ще іншу сторону не слухали. Давайте ображеного дядька теж у чат покличемо. Здається ми побачимо ситуацію з іншого боку.
Ой, нагадали ситуацію. Самотнього дядьку запрошували далекі родичі до детей на дні народження, бо він їм по 100 $ дарував (ще й сподівалися, що недвігу після смерті їм залишить). Але витерпіти його складний характер - те ще задоволення. Так ці родичі сміючись розповідали, як молодоє дарованіє, отримавши доллари сказало: 100$ дав, тепер йди звідси. І це ж не батьки такому навчили, еге ж, саме додумалося (
Червона калина• 06 июня 2024
Ответ дляШлях до зірок
Глядя на ооочень многих современных подростков, я могу сделать лишь вывод, что у них отсутствует уважение и они не чувствуют границ дозволенного. Вашего сына, автор, это тоже касается. Ни уважения, ни границ он в свои 12 лет не знает.
А звідки зʼявиться повага до зануди, наприклад? Поважати на рівному місці - ну таке себе
Чарочка діда• 06 июня 2024
Ответ дляЧумачечая_
В мене питання, якщо класний керівник / вчитель буде робити зауваження він теж буде піда ром? Ваш син знає значення цих слів?
Де ви особисто були, коли чужа людина повчала вашу дитину, чого ваша дитина коли її повчали язик в попу засунула і нічого сказати не змогла, а потім при своїх однолітках дозволила гнати матючиння?
Біле пальто не тисне?
А поговорить?• 06 июня 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Але ж ви їх додому всіх запрошуєте, бо це ваші друзі?)
Здрасьте, приехали.
Я говорю о посторонних старших.
А вам лишь бы поумничать.
LiquidGlass• 06 июня 2024
’Устами младенца глаголит истина’. Ваш ’друг’ - токсичний і хворий на голову! Позбавтеся від нього однозначно! Я таких бачила, вони спеціально лізуть ’допомагати’ щоб ви себе почували винною і терпіли їхні заскоки, а вони при цьому вас і дитину як правило не поважають, заздрять, лізуть зі своїми не прошеними і неадекватними ’порадами’ у ваше життя аби тільки роздути своє хворе нарцистичне его. Лізти до дитини зі своєю дурнуватою критикою і дебільними непрошеними ’порадами’ та ’научаннями’ - це перехід кордонів дитини і психологічне насилля. Хто він такий щоб втручатися в життя вашої дитини? Ви б якомусь таксисту або тітці на базарі так само б дозволили таку поведінку до дитини, бо вони вам посміхнулися чи допомогли з чимось? Якщо так - то у вас проблеми з самооцінкою і розумінням персональних кордонів. У дійсно добросердечної людини гарне ставлення до інших людей відбувається просто так, на автоматі, без очікувань чогось від інших людей, а не оце гидке розрахункове ставлення ’я вас раз підвіз, то ви мені тепер винні пожиттєво’. Ви маєте захищати свою дитину (і себе також) від таких як він. Вам самій не стає зле від нього? В дітей чутливість до токсичних типочків вища, вони більше реагують на таке, та й якщо вас немає поряд той ваш ’друг’ може всіляку гидоту дитині наговорювати, принижувати і ображати, такі типочки таке полюбляють. Ви можете помітити що вашому ’другу’ плювати на дитину, бо суть питання - він усю ситуацію роздув виключно навколо себе, він хоче змусити дитину вибачатися щоб відчути свою важливість, виграти в дитини (!) силою. Нормальна людина в такій ситуації спитала б що сталося, чому в дитини таке погане враження від нього. Бо матюки то знають усі діти в наш час, але використовують їх точно не до кожного! Малий не хоче вибачатися не через виховання, а через те що впевнений що правий. Бо дядько його дістав. Хіба це не очевидно? Не змушуйте його, бо зламаєте довіру до себе, ви маєте свою дитину захищати передусім, а не якогось там підстаркуватого дядька з незрілими і нездоровими претензіями. Що це за взагалі за манера підслуховувати розмови чужої дитини і ще якісь там свої претензії пред´являти? Вам не моторошно з таким спілкуватись? І не слухайте тих, хто того дядька захищає, то напевно такі самі як він, або ті хто так і навчився себе захищати.
Чарочка діда• 06 июня 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Двох. Добре виховав, але вони до нього рідко приїзджають
Бо мабуть теж задовбує повчаннями. Є такий тип людей.
Щира українка• 06 июня 2024
Ответ дляЧарочка діда
У меня соседка такая есть,открывается окно и оттуда льется поток матов,на соседей,детей,котов,собак,в магазине она скандалит,к людям пристает.сын с внуками перестали приезжать.и тоже жалуется,что окна побили)))интересно почему же🤪
автор Все буде Україна • 06 июня 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
При мені, мілфою обзивали. Поза очі не знаю і знати не хочу