Реверанс• 06 июня 2024

У ТЦК в Києві побили адвоката

11:45, телефонний дзвінок. Телефонує волонтер Антон і повідомляє що на нього біля метро напало троє невідомих у піксельній формі, запхали в машину і привезли на вулицю Мостицьку 9. По дорозі йому виписали повістку, сьогодні на сьогодні. І повідомили що поки він не пройде ВЛК, його не випустять. За вказаною адресою знаходиться районна лікарня Подільського району в якій на другому поверсі облаштували ВЛК.
Я порадив Антону, зайти в додаток ДІЯ, СЕРВІСИ, замовити собі розширену довідку про несудимість, в якій другим пунктом є інформація чи перебуває особа в розшуку. Так і зробив. У розшуку не перебуває.
Тоді постало догічне питання: « ХТО, НА ЯКІЙ ПІДСТАВІ ОБМЕЖИВ КОНСТИТУЦІЙНІ ПРАВА АНТОНА? ВИКРАВ ЙОГО ПОСЕРЕД ВУЛИЦІ, СИЛОМІЦЬ ПРИВІЗ ДО ПРИМІЩЕННЯ ВЛК, І НЕЗАКОННО ПОЗБАВИВ ЙОГО ВОЛЕВИЯВЛЕННЯ І СВОБОДИ, ЗАБОРОНИВ ЙОМУ ЗАЛИШАТИ ПРИМІЩЕННЯ ЛІКАРНІ, ПОКИ ВІН НЕ ПРОЙДЕ ВЛК?
На той час між мною та родиною Антона, та самим Антоном, був укладений договір «Про надання правової допомоги».
Я оформив всі необхідні повноваження, для ПОДІЛЬСЬКОГО ТЦК, і вирушив на вулицю Мостицька 9 шукати Антона з надією на мізки у ТЦКшників і поавосуддя.
Прибувши туди, я побачив чоловік сорок цивільних, яких як скот загнали на ганок другого поверху і охороняють їх три ТЦКшника і товстенький поліцай без шевронів але з погонами капітана.
Взяв повноваження, підійшов до людей у формі, представився, показав посвідчення адвоката, пояснив що я дію в межах угоди з Антоном, і мені потрібно поговорити з клієнтом. Листй чоловік з планкою ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ з лівої сторони, та шевроном ТРО, з правої сторони просто послав мене.
До мене підійшов клієнт і я запитав у чоловіка у формі, чи затриманий Антон? На що отримав відповідь щоб я пішов погуляв. Я попросив ТЦКшника одягнути бодікам і надати мені для ознайомлення посвідчення особи, щоб я мав розуміння з ким я говорю. Мене знову послали. Всю цю розмову спостерігав товстенький поліцай і посміхався.
Я пояснив ТЦКшнику в його діях є склад криміналоного правопорушення ПЕРЕШКОДЖАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАХИСНИКА АБО ПРЕДСТАВНИКА, НЕЗАКОКОННЕ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ ЩОДО АНТОНА.
На що він мене послав втретє. Я пояснив йому що він скоює злочин і я висушений це фіксувати на камеру у смартвоні.
На що він сказав: «Только попробуй, заберу телефон»
Я пояснив у разі таких дій його дії будуть кваліфікуватися як грабіж. Відкрите заволодіння майном шляхом застосування насилля. Він разом з поліцаєм засміялися і повідомили що військових знімати не можна.
ТЕПЕР ПОЯСНЮЮ ВАМ, ДОРОГІ ЧИТАЧІ, у таких випадках такі дії знімати не тільки можна але й потрібно.
Ось чому:
В Україні заборонено знімати переміщення особового складу ЗСУ та інших формувань, зброї, припасів та інших видів озброєння.
Закон №7189 (фото та відеозйомка)
Ухваленим Законом Кримінальний кодекс України доповнено новою статтею 114-2 «Несанкціоноване розповсюдження інформації про направлення, переміщення міжнародної військової допомоги в Україну, рух, переміщення або розміщення Збройних Сил України чи інших військових формувань України, вчинене в умовах воєнного або надзвичайного стану».
Ця стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 5 років за поширення інформації про направлення чи переміщення зброї, озброєння та боєприпасів територією України, якщо така інформація не розміщувалася у відкритому доступі Генеральним штабом ЗСУ чи Міністерством оборони України або в офіційних джерелах відповідних відомств країн-партнерів, вчинене в умовах воєнного або надзвичайного стану
Відповідно ТЦКшників які вас принижують ви фіксувати на камеру власного смартфону можете.

https://www.facebook.com/serhiikostyra/p...oHWY7qG...
Ирина-bbd0• 06 июня 2024
Ответ дляNataliiazp
Потому что иногда некоторые люди вызывают неприязнь. Вот как раз тот случай 😀
Я не буду доказывать что-то человеку в розовых очках. В принципе есть интернет и там всё есть. Сейчас тяжело это всё скрыть.
Так тут еще пользователи находятся)))) даже молча читают))))
Ну да ладно))

Енот why not• 06 июня 2024
а ви помітили, що сказало Лазуткін ? Що оці всі відоси про тцк- то постанова. Кіно, і взагалі ті люди не мають відношення до тцк-шників.
Тобто тепер можна спокійно оцих акторів лупцювати дубінами по башкє, то то актори, дрг з раши....чи як вони їх звуть
автор Реверанс • 06 июня 2024
Ответ дляBelosnezka1980
Нічого, пару тцкашників і поліцаїв виловлять в Тісі, тоді їх попустить.
Це вже почалося.На жаль.Там вже одному в селі біля Тиси тцк-шнику гранату в двір кинули...
Якісь недоброзичливі люди.
Ирина-bbd0• 06 июня 2024
Удалено администрацией...
Енот why not• 06 июня 2024
Ответ дляРеверанс
Якісь недоброзичливі люди.
то актор за словами офісних крис з банкової
Mira29-c3c3• 06 июня 2024
Ответ дляwer-inn
Удалено администрацией...
А Майдан тут яким боком ?
Klodia• 06 июня 2024
Ответ дляBelosnezka1980
У Сергея Костыры , знаю, связи на самом высоком уровне, он клятый мужик и если вцепился, то держит как питбуль. Надеюсь на продолжение дела.
Ирина-bbd0• 06 июня 2024
Ответ дляСонная Сова
Тогда по сути это призыв договариваться, А еще я хочу что бы в нашей стране соблюдались законы, и что бы я могла спокойно смотреть в будущее для своих детей а не это все, методички, доносы.
Для меня НЕ ДОНОСЫ сдача ждунов и прочего кацапского отребья
Для троллей это разгон темы’ай ай.бабушек нещасных’ нацисты прессуют))))
Я ПРОТИВ кляуз в тцк .как и проотив сведения личных счетов’сдай мужа тцк’ это дно
Klodia• 06 июня 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Отвечу вам вашим же постом № 44

’Ирина-bbd0• 10 минут назад

’Конечно не знаете
Для Вас это вторично
Главное истерика ’

anayuryevna• 06 июня 2024
Ответ дляРеверанс
В основному тексті.
Кому цікаво,там і фото в бинтах
а чого він відосики не записав.зараз за бабки таких писарчуків тьма.
Ирина-bbd0• 06 июня 2024
Ответ дляMira29-c3c3
А Майдан тут яким боком ?
Ну так Мира.ну как же тут не обосрать и в кучу то не вплести)))
Прихильници таежного союза не упускают ги одногл шанса))))
Вітаю
anayuryevna• 06 июня 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Вітаю
Ирина-bbd0• 06 июня 2024
Удалено администрацией...
Сонная Сова• 06 июня 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Это ваше личное мнение(наверное), вообще не вижу что бы писали за весь народ Украины мол нацисты, идет речь про конкретные действия одной организации.
автор Реверанс • 06 июня 2024
Ответ дляPeaceful sky UA
Страшно подумати,що почнеться коли актори гуртуватися почнуть...
Це ж навмисне стравлювання людей цивільних з тцк і повний провал мобілізації.
При попереднику 6 хвиль мобілізації було,але якось не так .І в ТЦК люди не вмирали раптово
Фернанда• 06 июня 2024
Ответ дляanayuryevna
ну вам, манька, виднее))
Zelenkа• 06 июня 2024
Костира ж вів шоу Один за всіх на СТБ. Було б добре поновити і розказати всій країні. Чи при цьому припиздентові не можна?
Ирина-bbd0• 06 июня 2024
Ответ дляСонная Сова
Какие действия какой организации?
Кто конкретно заказчик сего действа?
Ирина-bbd0• 06 июня 2024
Ответ дляСонная Сова
Удалено администрацией...

Сонная Сова• 06 июня 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Какие действия какой организации?
Кто конкретно заказчик сего действа?
Спросите у презедента наверное, или кто там требует мобилизацию несмотря ни на что.
Сонная Сова• 06 июня 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Где такое? Ссылку плизз
Ирина-bbd0• 06 июня 2024
Ответ дляРеверанс
Серьезно?))))))))
Какой пост задаю вопрос -кто бенефициары и стравливальщики
В ответ смехота и петляние
Ирина-bbd0• 06 июня 2024
Ответ дляРеверанс
При попереднику не было такой войны.напомню я вам
И половина областей Украины делала вид.что то не их война и радостно просили ’ну его нафег ту армию’ й
Ирина-bbd0• 06 июня 2024
Ответ дляСонная Сова
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 06 июня 2024
Ответ дляСонная Сова
Где такое? Ссылку плизз
Темы тут читайте
Begi -d913• 06 июня 2024
Ответ дляKlodia
Это Сергей Костыра, я его знаю, он ок. Что-то с рукой у него, его в спину толкнули, украли телефон и травма руки. ТЦК-шники и полиция стояли и ржали.
И это он адвокат, верно? А что с обычными людьми делают? Интересно, долго ещё молчать люди будут?
Сонная Сова• 06 июня 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Каких взаграниц? Я не МАМА-НИКИТКИ и не vixola и даже не борисфенка. Вы ошиблись, путаетесь уже.
Сонная Сова• 06 июня 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Темы тут читайте
Сколько не читала ни разу не видела такого, зато вас в темах ’Помогите, дом разбомбили кацапы, а ВПО отменили и нечем платить’ я ни разу не видела.
Ирина-bbd0• 06 июня 2024
Еще раз
Когда вы пишете ’украинцы’ .тцк.украинская власть.....
Диалоги бесполезны.пока каждый не поймет.что люди все эти разнородны
И ни одного человека паспорт Украины не делает ни украинцем.ни патриотом в ВАШЕМ понимании этих слов
Ждун с украинским паспортом это не украинец
Власть с паспортом-не обязательно украинец(1000мотивов)
Тцк и прочие -украинское гражданство и паспорт ни о чем не говорит
И как я люблю шутить ’Одесса сама себя не отноворосит’
Begi -d913• 06 июня 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Защита страны от орковского мразья и реверансы с кацапами и гнидьём во всех гилках влады это   равнозначно?
Смешать с дерьмом всё!
А украинцы и Украина борется вопреки всему этому гною и внутри и снаружи
Вы же главный желудок, продались за 3 копейки или за то, что мужа вашего не трогают? За что продались?)