Реверанс• 06 июня 2024

У ТЦК в Києві побили адвоката

11:45, телефонний дзвінок. Телефонує волонтер Антон і повідомляє що на нього біля метро напало троє невідомих у піксельній формі, запхали в машину і привезли на вулицю Мостицьку 9. По дорозі йому виписали повістку, сьогодні на сьогодні. І повідомили що поки він не пройде ВЛК, його не випустять. За вказаною адресою знаходиться районна лікарня Подільського району в якій на другому поверсі облаштували ВЛК.
Я порадив Антону, зайти в додаток ДІЯ, СЕРВІСИ, замовити собі розширену довідку про несудимість, в якій другим пунктом є інформація чи перебуває особа в розшуку. Так і зробив. У розшуку не перебуває.
Тоді постало догічне питання: « ХТО, НА ЯКІЙ ПІДСТАВІ ОБМЕЖИВ КОНСТИТУЦІЙНІ ПРАВА АНТОНА? ВИКРАВ ЙОГО ПОСЕРЕД ВУЛИЦІ, СИЛОМІЦЬ ПРИВІЗ ДО ПРИМІЩЕННЯ ВЛК, І НЕЗАКОННО ПОЗБАВИВ ЙОГО ВОЛЕВИЯВЛЕННЯ І СВОБОДИ, ЗАБОРОНИВ ЙОМУ ЗАЛИШАТИ ПРИМІЩЕННЯ ЛІКАРНІ, ПОКИ ВІН НЕ ПРОЙДЕ ВЛК?
На той час між мною та родиною Антона, та самим Антоном, був укладений договір «Про надання правової допомоги».
Я оформив всі необхідні повноваження, для ПОДІЛЬСЬКОГО ТЦК, і вирушив на вулицю Мостицька 9 шукати Антона з надією на мізки у ТЦКшників і поавосуддя.
Прибувши туди, я побачив чоловік сорок цивільних, яких як скот загнали на ганок другого поверху і охороняють їх три ТЦКшника і товстенький поліцай без шевронів але з погонами капітана.
Взяв повноваження, підійшов до людей у формі, представився, показав посвідчення адвоката, пояснив що я дію в межах угоди з Антоном, і мені потрібно поговорити з клієнтом. Листй чоловік з планкою ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ з лівої сторони, та шевроном ТРО, з правої сторони просто послав мене.
До мене підійшов клієнт і я запитав у чоловіка у формі, чи затриманий Антон? На що отримав відповідь щоб я пішов погуляв. Я попросив ТЦКшника одягнути бодікам і надати мені для ознайомлення посвідчення особи, щоб я мав розуміння з ким я говорю. Мене знову послали. Всю цю розмову спостерігав товстенький поліцай і посміхався.
Я пояснив ТЦКшнику в його діях є склад криміналоного правопорушення ПЕРЕШКОДЖАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАХИСНИКА АБО ПРЕДСТАВНИКА, НЕЗАКОКОННЕ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ ЩОДО АНТОНА.
На що він мене послав втретє. Я пояснив йому що він скоює злочин і я висушений це фіксувати на камеру у смартвоні.
На що він сказав: «Только попробуй, заберу телефон»
Я пояснив у разі таких дій його дії будуть кваліфікуватися як грабіж. Відкрите заволодіння майном шляхом застосування насилля. Він разом з поліцаєм засміялися і повідомили що військових знімати не можна.
ТЕПЕР ПОЯСНЮЮ ВАМ, ДОРОГІ ЧИТАЧІ, у таких випадках такі дії знімати не тільки можна але й потрібно.
Ось чому:
В Україні заборонено знімати переміщення особового складу ЗСУ та інших формувань, зброї, припасів та інших видів озброєння.
Закон №7189 (фото та відеозйомка)
Ухваленим Законом Кримінальний кодекс України доповнено новою статтею 114-2 «Несанкціоноване розповсюдження інформації про направлення, переміщення міжнародної військової допомоги в Україну, рух, переміщення або розміщення Збройних Сил України чи інших військових формувань України, вчинене в умовах воєнного або надзвичайного стану».
Ця стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 5 років за поширення інформації про направлення чи переміщення зброї, озброєння та боєприпасів територією України, якщо така інформація не розміщувалася у відкритому доступі Генеральним штабом ЗСУ чи Міністерством оборони України або в офіційних джерелах відповідних відомств країн-партнерів, вчинене в умовах воєнного або надзвичайного стану
Відповідно ТЦКшників які вас принижують ви фіксувати на камеру власного смартфону можете.

https://www.facebook.com/serhiikostyra/p...oHWY7qG...
Seehund• 06 июня 2024
Ответ дляRaminaSonne
Та не вивозять вже просто, то й і агонія.
Валериану надо хотя бы пить, инфаркты - бич нашего времени.

Енот why not• 06 июня 2024
Ответ дляBelosnezka1980
Ну, рятувався, як міг)
зато у челоека активная жизненная позиция, сперва размножался как мог, а потом под шумок сделал ноги
Жади Эль Адиб Рашид• 06 июня 2024
Ответ дляPeaceful sky UA
Удалено администрацией...
Енот why not• 06 июня 2024
Ответ дляЖади Эль Адиб Рашид
Удалено администрацией...
Жади Эль Адиб Рашид• 06 июня 2024
Ответ дляPeaceful sky UA
Удалено администрацией...
+100500
Begi -d913• 06 июня 2024
Ответ дляPeaceful sky UA
я читать умею, для чего?
актеры ловят людей на улицах, убивают, на фронте у погибших изымают органы.
В конце нам скажут что де юре войны не было и нам все это принислось. И вообще это были учения.
Этот беспредел от зеленых дебилов можно воспринимать только так
Так официально войны и нет, почему то именно перед началом этого всего военкоматы ликвидировали, про органы тоже получается правда, думаю про детей под руководством первой леди тоже не враньё....
RaminaSonne• 06 июня 2024
Ответ дляBegi -d913
Ясно, какая у нее выгода, ведь нет войны и такого отлова, то и заработка нет
Ага.
’Нєжелудок’ на ніжках
RaminaSonne• 06 июня 2024
Ответ дляФернанда
да, ведьмочка с 5-ю детьми вчера отжигала, конечно))
Вебкамщиця - розводіла збоченців- аноністів, що приходить сюди усіх повчати високому-доброму-світлому, моралі, честі і совісті - то треш просто за межами добра і зла
Begi -d913• 06 июня 2024
Ответ дляЖади Эль Адиб Рашид
Удалено администрацией...
Ну дети реально могут быть, а так как надевать маску ей привычно, судя по ее работе, то скорее всего про мужа это легенда для работы на этом форуме

RaminaSonne• 06 июня 2024
Ответ дляPeaceful sky UA
Удалено администрацией...
Ну а куди йому ще подітися від такого сорому пекельного?
Це ж кожен пальцем тицяв і ржав з того нещасного куколда (
RaminaSonne• 06 июня 2024
Ответ дляBelosnezka1980
То у неї ще й 5 дітей?) Поможи їм Боже!
За легендою - так, а там.... хз.
Жади Эль Адиб Рашид• 06 июня 2024
Ответ дляRaminaSonne
За легендою - так, а там.... хз.
на словах я лев толстой, а дальше сами знаете
Rabbit2012• 06 июня 2024
Ответ дляKristal2013
Ясненько. У меня семейная на втором этаже. В понедельник никакого движняка из тцк там не было.
Ну движняк не обязателен. В моей поликлинике всех ( ну или выборочно кого-то, кого уже после влк не выпускают), черным ходом в газель грузят, с черного и завозят бусами тех бедняг , кого схватили. Заведующая ( прекраснейший доктор из династии потрясающих врачей) уволилась, не смогла эту мерзость покрывать.Причем отлов даже без тцк. Полиция на улице’ здраСте, вы в розшуке’, выщывают патрульную машину, загружают и прямиком по поликлиникам и больницам своим базовым. А то, что обязаны доставить не на влк, а в тцк просто для составления постановы о штрафе- молчат. Мололец, адвокат, хоть разьясняет людям алгоритм действий.
Жади Эль Адиб Рашид• 06 июня 2024
Ответ дляBegi -d913
что за история про органы? есть ссылка почитать?
Natal_ka91• 06 июня 2024
Ответ дляKlodia
Это Сергей Костыра, я его знаю, он ок. Что-то с рукой у него, его в спину толкнули, украли телефон и травма руки. ТЦК-шники и полиция стояли и ржали.
І утримуй потім таке з своїх же податків
Natal_ka91• 06 июня 2024
Ответ дляRaminaSonne
Ого, які високі відносини)) а мене ще вчила як я смію багатодітних зачіпати)
Natal_ka91• 06 июня 2024
Ответ дляKlodia
У Сергея Костыры , знаю, связи на самом высоком уровне, он клятый мужик и если вцепился, то держит как питбуль. Надеюсь на продолжение дела.
Було б чудово, хоча б парочку за перебільшення службових обов´язків. Від цієї несправедливості вже тіпає
Авокада• 06 июня 2024
Ответ дляBelosnezka1980
Нічого, пару тцкашників і поліцаїв виловлять в Тісі, тоді їх попустить.
ну зачем же в Тисі?
У нас Дніпро є і не так далеко))
RaminaSonne• 06 июня 2024
Ответ дляАвокада
ну зачем же в Тисі?
У нас Дніпро є і не так далеко))
Та незабаром по усіх канавах людоловів знаходимуть.
Люди ж не залізні терпіти таке довго.
Це поки ще цей жах тримається на тому, що люди ще розбещені, не усвідомили, що країна обернулася беззаконною катівнею... А далі буде.

Авокада• 06 июня 2024
Ответ дляRaminaSonne
Люди ж не залізні терпіти таке довго.
так і буде.
держиморди історію не вчили і не знають чим обернеться для них терор простого люду.
Полковой раввин Изя• 06 июня 2024
Всё не осилила. Так кого побили, волонтёра Антона или адвоката, от чьего лица написан рассказ? С таким изложением информации скоро никто на рассказы о нападения тцк не будет реагировать.
Полковой раввин Изя• 06 июня 2024
Ответ дляRaminaSonne
Люди ж не залізні терпіти таке довго.
Скорее, в тех канавах будут находить людей
Полковой раввин Изя• 06 июня 2024
Ответ дляАвокада
так і буде.
Нет, это вы историю не учили. Поэтому вас и дальше будут бить.
Авокада• 06 июня 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
лишь бы не вас
Полковой раввин Изя• 06 июня 2024
Ответ дляАвокада
лишь бы не вас
За меня не беспокойтесь.
Авокада• 06 июня 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
За меня не беспокойтесь.
что-то вы преувеличиваете свою значимость для меня))) ахаха
Соната любви• 06 июня 2024
пока мужчины будут трусливо прятаться, обходить стороной, когда на улице тцк хватает людей и так далее.
ничего не изменится.

нравится мужчинам, когда с ними так поступают.

иного объяснения у меня нет, когда всем пофиг и все молчат, делая вид, что именно их пронесет.

если мужчины боятся бороться за свое право быть свободными и жить, то это их выбор.

невозможно насильно заставить людей ценить свою свободу и жизнь.
Olga_72• 06 июня 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Вищще писали, що в тому помешканні було тихо у той день на якій ссилається наш дуже продуктивний тролль. Тобто автор знов запостила Фейк.
Belosnezka1980• 06 июня 2024
Ответ дляOlga_72
Ви в тому помешкані мешкаєте, чи прийшли на пів години і пішли?
Жади Эль Адиб Рашид• 06 июня 2024
Ответ дляOlga_72
автор не постила фейк. зайдите на фейсбук этого адвоката и прочитайте пост