11:45, телефонний дзвінок. Телефонує волонтер Антон і повідомляє що на нього біля метро напало троє невідомих у піксельній формі, запхали в машину і привезли на вулицю Мостицьку 9. По дорозі йому виписали повістку, сьогодні на сьогодні. І повідомили що поки він не пройде ВЛК, його не випустять. За вказаною адресою знаходиться районна лікарня Подільського району в якій на другому поверсі облаштували ВЛК.
Я порадив Антону, зайти в додаток ДІЯ, СЕРВІСИ, замовити собі розширену довідку про несудимість, в якій другим пунктом є інформація чи перебуває особа в розшуку. Так і зробив. У розшуку не перебуває.
Тоді постало догічне питання: « ХТО, НА ЯКІЙ ПІДСТАВІ ОБМЕЖИВ КОНСТИТУЦІЙНІ ПРАВА АНТОНА? ВИКРАВ ЙОГО ПОСЕРЕД ВУЛИЦІ, СИЛОМІЦЬ ПРИВІЗ ДО ПРИМІЩЕННЯ ВЛК, І НЕЗАКОННО ПОЗБАВИВ ЙОГО ВОЛЕВИЯВЛЕННЯ І СВОБОДИ, ЗАБОРОНИВ ЙОМУ ЗАЛИШАТИ ПРИМІЩЕННЯ ЛІКАРНІ, ПОКИ ВІН НЕ ПРОЙДЕ ВЛК?
На той час між мною та родиною Антона, та самим Антоном, був укладений договір «Про надання правової допомоги».
Я оформив всі необхідні повноваження, для ПОДІЛЬСЬКОГО ТЦК, і вирушив на вулицю Мостицька 9 шукати Антона з надією на мізки у ТЦКшників і поавосуддя.
Прибувши туди, я побачив чоловік сорок цивільних, яких як скот загнали на ганок другого поверху і охороняють їх три ТЦКшника і товстенький поліцай без шевронів але з погонами капітана.
Взяв повноваження, підійшов до людей у формі, представився, показав посвідчення адвоката, пояснив що я дію в межах угоди з Антоном, і мені потрібно поговорити з клієнтом. Листй чоловік з планкою ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ з лівої сторони, та шевроном ТРО, з правої сторони просто послав мене.
До мене підійшов клієнт і я запитав у чоловіка у формі, чи затриманий Антон? На що отримав відповідь щоб я пішов погуляв. Я попросив ТЦКшника одягнути бодікам і надати мені для ознайомлення посвідчення особи, щоб я мав розуміння з ким я говорю. Мене знову послали. Всю цю розмову спостерігав товстенький поліцай і посміхався.
Я пояснив ТЦКшнику в його діях є склад криміналоного правопорушення ПЕРЕШКОДЖАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАХИСНИКА АБО ПРЕДСТАВНИКА, НЕЗАКОКОННЕ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ ЩОДО АНТОНА.
На що він мене послав втретє. Я пояснив йому що він скоює злочин і я висушений це фіксувати на камеру у смартвоні.
На що він сказав: «Только попробуй, заберу телефон»
Я пояснив у разі таких дій його дії будуть кваліфікуватися як грабіж. Відкрите заволодіння майном шляхом застосування насилля. Він разом з поліцаєм засміялися і повідомили що військових знімати не можна.
ТЕПЕР ПОЯСНЮЮ ВАМ, ДОРОГІ ЧИТАЧІ, у таких випадках такі дії знімати не тільки можна але й потрібно.
Ось чому:
В Україні заборонено знімати переміщення особового складу ЗСУ та інших формувань, зброї, припасів та інших видів озброєння.
Закон №7189 (фото та відеозйомка)
Ухваленим Законом Кримінальний кодекс України доповнено новою статтею 114-2 «Несанкціоноване розповсюдження інформації про направлення, переміщення міжнародної військової допомоги в Україну, рух, переміщення або розміщення Збройних Сил України чи інших військових формувань України, вчинене в умовах воєнного або надзвичайного стану».
Ця стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 5 років за поширення інформації про направлення чи переміщення зброї, озброєння та боєприпасів територією України, якщо така інформація не розміщувалася у відкритому доступі Генеральним штабом ЗСУ чи Міністерством оборони України або в офіційних джерелах відповідних відомств країн-партнерів, вчинене в умовах воєнного або надзвичайного стану
Відповідно ТЦКшників які вас принижують ви фіксувати на камеру власного смартфону можете.
Ось чому:
Закон №7189 (фото та відеозйомка)
Ирина-bbd0• 06 июня 2024
Ответ дляBegi -d913
И это он адвокат, верно? А что с обычными людьми делают? Интересно, долго ещё молчать люди будут?
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 06 июня 2024
Ответ дляСонная Сова
Каких взаграниц? Я не МАМА-НИКИТКИ и не vixola и даже не борисфенка. Вы ошиблись, путаетесь уже.
Да?))) Хорошо
Приношу извинения
Перечитаю Ваши посты
Приношу извинения
Перечитаю Ваши посты
Belosnezka1980• 06 июня 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Для меня НЕ ДОНОСЫ сдача ждунов и прочего кацапского отребья
Для троллей это разгон темы’ай ай.бабушек нещасных’ нацисты прессуют))))
Я ПРОТИВ кляуз в тцк .как и проотив сведения личных счетов’сдай мужа тцк’ это дно
Удалено администрацией...
Сонная Сова• 06 июня 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Да?))) Хорошо
Приношу извинения
Перечитаю Ваши посты
Приношу извинения
Перечитаю Ваши посты
Перечитывайте) моя риторика одна я не меняю свои позиции.
Ирина-bbd0• 06 июня 2024
Ответ дляСонная Сова
Сколько не читала ни разу не видела такого, зато вас в темах ’Помогите, дом разбомбили кацапы, а ВПО отменили и нечем платить’ я ни разу не видела.
Помогите про дом это Ваша видимо тема. Я один раз написала про поддержку впо.ЗА новые квартиры им и помощь от ворующего государства
За что в след теме.прочла от защищаемой ВПО.как я их всех ненавижу))))))
Хватит
Begi -d913• 06 июня 2024
Ответ дляРеверанс
Це вже почалося.На жаль.Там вже одному в селі біля Тиси тцк-шнику гранату в двір кинули...
Якісь недоброзичливі люди.
К сожалению? А может наконец-то?
Ирина-bbd0• 06 июня 2024
Ответ дляBelosnezka1980
Удалено администрацией...
Begi -d913• 06 июня 2024
Ответ дляKlodia
У Сергея Костыры , знаю, связи на самом высоком уровне, он клятый мужик и если вцепился, то держит как питбуль. Надеюсь на продолжение дела.
Очень хорошо, если он их прижмёт!
Ирина-bbd0• 06 июня 2024
Ответ дляСонная Сова
Договорились
Сонная Сова• 06 июня 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Хватит
Неа, снова ошиблись я не ВПО. Темы мои открыты, и ничего я не удаляла.
Во вторых кого ненавидит та женщина?
Ирина-bbd0• 06 июня 2024
Ответ дляСонная Сова
Во вторых кого ненавидит та женщина?
Сори.перечитайте мой пост)))
Belosnezka1980• 06 июня 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
А що ви таке смачне п´єте, теж хочу трішки розслабитись?
Енот why not• 06 июня 2024
я читать умею, для чего?
актеры ловят людей на улицах, убивают, на фронте у погибших изымают органы.
В конце нам скажут что де юре войны не было и нам все это принислось. И вообще это были учения.
Этот беспредел от зеленых дебилов можно воспринимать только так
Begi -d913• 06 июня 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Я? Можно скрины моих призывов? Хоть одного, но именно призыва к активным действиям, а не просто формулировки по типу ’надо добиваться соблюдения законодательства’ или ’ надо отстаивать свои права’?
Сонная Сова• 06 июня 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Сори.перечитайте мой пост)))
Перечитала. Так кого ненавидит та женщина, вас или власть?
Енот why not• 06 июня 2024
Ответ дляBegi -d913
Вы же главный желудок, продались за 3 копейки или за то, что мужа вашего не трогают? За что продались?)
продает броники по спекулятивным ценам
Cvetochek...• 06 июня 2024
капец, как яростно строчит Ирина через каждые два сообщения. разве не банят за такое количетсво спама в теме? прям неадекватное недержание какое то))
Енот why not• 06 июня 2024
Ответ дляCvetochek...
Удалено администрацией...
Begi -d913• 06 июня 2024
Ответ дляPeaceful sky UA
продает броники по спекулятивным ценам
Ясно, какая у нее выгода, ведь нет войны и такого отлова, то и заработка нет
Belosnezka1980• 06 июня 2024
Ответ дляCvetochek...
Та в тій стороні полнолуніє) Вчора одна з Кривого Рогу, з екрану випригувала, що у киянів всьо зашибісь, бо у нас все найкраще і петріот в придачу.
Ответ дляNataliiazp
Вы где сейчас находитесь?
Я не из Киева, но много таких случаев знаю в своём городе
І в нас таке саме. Працюю на стратегічному об´єкті в постачанні, нам вже відмовляються везти матеріали. Тупо, водіїв знімають з машин і на влк: і багатодітних, і хлопців до 25 років. То капець, що робиться
Жади Эль Адиб Рашид• 06 июня 2024
Ответ дляФернанда
да, ведьмочка с 5-ю детьми вчера отжигала, конечно))
я помню она весь день свою работу здесь рекламировала
Енот why not• 06 июня 2024
Ответ дляBegi -d913
ну как бы понятно, откуда уши торчат.
Енот why not• 06 июня 2024
Ответ дляФернанда
Удалено администрацией...
Belosnezka1980• 06 июня 2024
Ответ дляФернанда
То у неї ще й 5 дітей?) Поможи їм Боже!
RaminaSonne• 06 июня 2024
Ответ дляSeehund
Сегодня какие-то магнитные бури что-ли? С утра правительственных ботов штырит от агрессии к людям. Несут бессвязный бред.
Та не вивозять вже просто, то й і агонія.
Енот why not• 06 июня 2024
Ответ дляBelosnezka1980
То у неї ще й 5 дітей?) Поможи їм Боже!
Удалено администрацией...
Belosnezka1980• 06 июня 2024
Ответ дляPeaceful sky UA
Удалено администрацией...
Ну, рятувався, як міг)