А я нівроку• 06 июня 2024
Фолієва кислота , протипоказання
Дівчата, купила я собі фолієву кислоту , а там протипоказання - вагітність. Я дуже здивована, бо часто вагітним її призначають. Поясніть будь ласка, чому зараз пишуть таке, фото додаю.
к.Буланова• 06 июня 2024
Скорее всего этот конкретный препарт - ’диетична добавка’ - какая то хрень, купите другую, нормальную.
Простоваля• 06 июня 2024
Я тут колись про це писала, що вагітним її категорично не можна так мене звинуватили в криміналі.
Уравнобешенная• 06 июня 2024
Ответ дляПростоваля
І правильно зробили, оскільки вживання В9 при вагітності життєво необхідно.
Автору. Всі препарати для вагітних проходять додаткові лабораторні дослідження, тільки тоді їх дозволяють сертифікувати. Даний препарат не є лікарським засобом, це дієтична добавка. Вона не сертифікована як ТМ. Тому не дозволена для вагітних.
А я нівроку
• 06 июня 2024
Ответ дляУравнобешенная
Дякую за пояснення ❤️
После 18• 06 июня 2024
Ця форма дуже неякісна. Візьміть краще фолінову кислоту або хоча б метилфолат
А я нівроку
• 06 июня 2024
Ответ дляПосле 18
Дякую, вже викинула. Ще й коштує в 3 рази дорожче....