Домовенок Кузя• 06 июня 2024

Вартість навчання створення інтернет магазину в інстаграм

В мене запит створення інста сторінки для продажу одягу. Щоб з 0 навчили, таргет, контент і т д. Почала шукати навчання групові по 500-600 дол, індивідуальне ведення за декілька місяців 1300-1500 дол, як вважаєте це адекватна вартість? У самих наставників є власні успішні магазини
Швидка Настя• 06 июня 2024
Почему нет, если покупают?
OlenaMriya• 06 июня 2024
Могу кинуть канал телеграм бота
Там найдёте курсы бесплатно по ключевым словам
автор Okk -7ebd • 06 июня 2024
Ответ дляOlenaMriya
Могу кинуть канал телеграм бота
Якщо можна)
Швидка Настя• 06 июня 2024
Ответ дляOlenaMriya
Могу кинуть канал телеграм бота
Вы про Шервуд?
OlenaMriya• 06 июня 2024
Ответ дляШвидка Настя
Вы про Шервуд?
Нет
мандрыкина• 06 июня 2024
Ответ дляOlenaMriya
Нет
А мне можно тоже
Кили и Манджаро• 06 июня 2024
Если у них собственные успешные магазины, то почему они занимаются инфоцыганством?
автор Домовенок Кузя • 06 июня 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Як мінімум збільшити дохід
Кили и Манджаро• 06 июня 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Як мінімум збільшити дохід
Для увеличения дохода увеличивают бизнес. Как вы определили, что у них успешный магазин? Они в открытом доступе отчетность публикуют?
автор Домовенок Кузя • 06 июня 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Так надали мені після консультації в приватні, магазини знаю ці, є частим клієнтом в інстаграм
ole4ka_ol• 06 июня 2024
Ціни адекватні, але не факт, що навчать. Особливо групове. Можна піти до менш розкручених. Буде дешевше. Але краще індивідуально. Вам радять безкоштовні, то там не факт, що ви розберетеся. Якщо хочете, напишіть мені. Можу з вами провести консультацію на рахунок створення сторінки, оформлення, трендів, ведення та таргету