Распутница• 07 июня 2024

Что вам помогло при фарингите?

У врача была, даже двух. Все спреи в горло, сосательные таблетки - ничего не снимает воспаление в горле и не убирает боль. Болею уже почти неделю. Вирус какой-то противный подцепила и вот... Трахеит тоже есть, но кашель не так мучает, как боль в горле.
ГонУрова дівка• 07 июня 2024
Полоскать и только полоскать

автор Распутница • 07 июня 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Полоскать и только полоскать
А чем? Вот для полоскания как раз ничего не выписывали.....
Ms. Скромность• 07 июня 2024
тільки антибіотики, 3 тижні намагалася без них вилікувати - ніяк((((
Жинси на дитину• 07 июня 2024
Нурофен. Ні таблетки для горла, ні полоскання на мені не працюють
КликОЛЬКА• 07 июня 2024
полоскання тантум верде чередувати з полосканнями відваром дубової кори,якщо ТВ дорого,заваріть просто кору і полощіть,вам за два рази стане набагато легше
Леся Українка• 07 июня 2024
Якщо дійсно фарингіт, то лише антибіотики.
Без антибіотиків рідко коли вдається і то лікування тижні 3.
Полоскання не допомагає ніколи.
автор Распутница • 07 июня 2024
Ответ дляMs. Скромность
Блін, ну чому мені не виписали..... Я ж наголошувала, що спочатку начебто нічого було, а потім погіршення..... Ні. Це тільки тепер йти здавати аналіз крові і як поганий - знов до лікаря. Сил немає ходити.

автор Распутница • 07 июня 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Дякую
автор Распутница • 07 июня 2024
Ответ дляЛеся Українка
Полоскання не допомагає ніколи.
Дякую
Ms. Скромность• 07 июня 2024
Ответ дляРаспутница
Співчуваю, я той фарінгіт згадую як страшний сон - ніс болить від запалення, горло болить, голова бамбук, одужуйте!
автор Распутница • 07 июня 2024
Ответ дляMs. Скромность
Дякую!
Редиска Я• 07 июня 2024
полоскать часто фурацилином, больше ничего не помогло
Редиска Я• 07 июня 2024
Ответ дляЛеся Українка
Полоскання не допомагає ніколи.
про полоскание сами придумали?
Жена сантехника• 07 июня 2024
сестра уже дней 14 болеет. Назначения 2 терапевтов не помогли. Лор вчера назначила АБ. Пока лучше не стало, но хоть температура ушла.
Поправляйтесь поскорее.
Показушница• 07 июня 2024
Пшикалка інгаліпт + фарингосепт, ну як добре хапнуло горло то бажано ще ромашкою або шалфеєм кілька раз за день горло полоскати.

П.с.: в мене хронічний фаренгіт.
Жена сантехника• 07 июня 2024
полосканием не увлекайтесь, оно до опы. Даже хуже становится, горло больше болит.
автор Распутница • 07 июня 2024
Ответ дляЖена сантехника
Поправляйтесь поскорее.
Спасибо.
автор Распутница • 07 июня 2024
Ответ дляПоказушница

П.с.: в мене хронічний фаренгіт.
Дякую
КликОЛЬКА• 07 июня 2024
Ответ дляРаспутница
Дякую
ще можна зробити припікання рідким азотом (кріотерапія) при сильних загосьреннях це моє спасіння,погугліть,хто з лорів в вашому місті таке робить, в Києві я до Стася багато років їзжу, він класний спеціаліст, багато років був зав.відділенням в лікарні на Підвисоцького
доречі,він меня НІКОЛИ не виписував АБ при фарінгіті

Леся Українка• 07 июня 2024
Ответ дляРедиска Я
про полоскание сами придумали?
Питання читали : що ВАМ допомогло .
Я і не лише я в цій темі пишемо СВІЙ досвід.
Питання ще будуть по суті чи мені жалітись адмінами на спам в темі ?
Показушница• 07 июня 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
А що там припікати?
Форенгіт то не ангіна....я знаю дехто гланди типу миє, бо там вся зараза сидить і дає постійні рецеливи, але таке мало лікарів практикують/вміють
Клевотница• 07 июня 2024
Автор, всі радять полоскання. Так ефект полоскання має, але воно ж і сушить, що погіршує стан і провокує кашель. При фарингиті може зашкодити.
Рано і вечір я б полоскала, але найкраще це льодяники або таблетки з ефірним оліями. Мені найкраще це тос-май і Септифріл, чередую.
Клевотница• 07 июня 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
’багато років’ - це де тут про ефективне лікування?
автор Распутница • 07 июня 2024
Ответ дляКлевотница
Дякую
автор Распутница • 07 июня 2024
Ответ дляMs. Скромность
А який а/б у вас був?
автор Распутница • 07 июня 2024
Ответ дляMs. Скромность
Вибачте, а який а/б вам призначали?
Ms. Скромность• 07 июня 2024
Ответ дляРаспутница
Вибачте, а який а/б вам призначали?
вже не пам´ятаю
Maiiyat• 07 июня 2024
У мене хронiчний фарiнгiт. Тантум Верде або Фортеза. Жодного разу не призначали антiбioтики
автор Распутница • 07 июня 2024
Ответ дляMaiiyat
Дякую