Мать драконов• 07 июня 2024
Помогите по этикетке узнать фарфоровый завод
Глиняный кувшин вот с такой наклейкой - какой это завод?
Мать драконов
• 07 июня 2024
Ответ дляА я нівроку
Забейте клеймо фото в гугл. Там полно вариантов, ищите свой.
У меня не получается ((
ВільнаНазавжди• 07 июня 2024
Ответ дляМать драконов
У меня не получается ((
Васильківська кераміка
Мать драконов
• 07 июня 2024
Ответ дляSvitlo_O
це карафка називається
Дякую Вам щиро
Тобто не кувшин, а карафка)?
На_оба_рот• 07 июня 2024
Це не обов´язково Васильків. Стилізована пташка – це товарний знак Республіканського промислового об’єднання художніх промислів «Укрхудожпром». Свідоцтво на товарний знак було отримано 24 жовтня 1974 року. До «Укрхудожпрому» входило багато підприємств, які випускали сувенірну продукцію, текстиль, кераміку.