Марафетчица• 07 июня 2024

Все мужчины изменяют?

Результат:
вже голосів: 314
210 (66.88%) нет
104 (33.12%) да
Альфасамка• 07 июня 2024
більшість цнотливі
хіба шо з правою рукою
Невловимий Джо• 07 июня 2024
Откуда мы знаем?))) У Сири спросите)))
Дай подивлюся• 07 июня 2024
Більшість, але не всі
В гости звали?• 07 июня 2024
Нет. Но на советчице- да
Хвильоватиша• 07 июня 2024
Да, да, да!!!
Анонім Завгосп• 07 июня 2024
Якщо одружуються в 20-25, то я б вибрала - всі. Якщо одружуються в 40+, то вже не всі. Вони уже напробувались, гормони не зашкалюють, і партнершу уже вибирають підходящу в ліжку. Така моя думка.
Невловимий Джо• 07 июня 2024
А что там в ответах, нк хочу голосовать на то, чего не знаю.
Королева ганделику• 07 июня 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Даже среди тех, кто женился в 20-25 лет, изменяют не все
Невловимий Джо• 07 июня 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Ви вийшли заміж за нагуляного вже?)
Бо зазвичай мужики після 40 во все тяжкіє пускаються.
Сонячний день• 07 июня 2024
Темпераментные все, полуимпотентам оно нафиг надо
Весняний Марафон• 07 июня 2024
Ответ дляНевловимий Джо
Ви вийшли заміж за нагуляного вже?)
Це залежить від їх спросожності і чи є на що витратити дурку в ті 40))
В 40 у них 3риза реалізації. Якщо з реалізацією все погано було, тоді чи біс в ребро, чи зелений змій
Тро Нью-Йорку• 07 июня 2024
Майже всі, тому що нашим суспільством толерується чоловіча зрада. До того ж толерується використання чужого тіла і особистості чоловіком, тому і процвітає жіноча проституція. Більшість клієнтів повій ходять до них просто тому що можуть, просто тому що знають що нічого їм не буде - жінка пробачить, і ваще а чо такого в тому щоб використати чужу людину для задоволення свого відростка і таким чином відчути шо ти не чмо а грьобаний властєлін, аж пару тищ плюс-мінус зміг заплатити за зґвалтування.
Kusalochka• 08 июня 2024
Если все мужчины изменяют, то у меня логический вопрос С КЕМ?
Сонячний день• 08 июня 2024
Ответ дляKusalochka
А женщин мало или что?
Kusalochka• 08 июня 2024
Ответ дляСонячний день
А женщин мало или что?
Вы хотите сказать что есть такое же количество женщин без отношений, как всех мужчин? Или то, что все женщины тоже изменяют?
Сонячний день• 08 июня 2024
Ответ дляKusalochka
Я замужем, у меня любовник женатый и таких как я дофига
Лінива, не каюсь• 08 июня 2024
А мой не такой, мой не такой, мой не такой(с)
Kusalochka• 08 июня 2024
Ответ дляСонячний день
Дофига, это Ваше личное дело. Кто-то изменяет, кто-то нет. От пола не зависит.
Сонячний день• 08 июня 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Жена моего любовника именно так и говорит, и уверена что не изменял и никогда этого не сделает, а у него до меня было много и после меня тоже думаю так же будет
Анонім Завгосп• 08 июня 2024
Ответ дляНевловимий Джо
Ви вийшли заміж за нагуляного вже?)
Це якщо до того був одружений :))) а так, неодружені до того нагулюються. І якраз нова жінка, яка його задовільняє.
Сонячний день• 08 июня 2024
Ответ дляKusalochka
Одно и то же надоест рано или поздно, так что измена неизбежна
Лінива, не каюсь• 08 июня 2024
Ответ дляСонячний день
Так я ж и троллю
Королева ганделику• 08 июня 2024
Ответ дляСонячний день
Не всем надоедает одно и то же
Сонячний день• 08 июня 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Не всем надоедает одно и то же
Попробуйте всю жизнь просидеть на одном своем любимом блюде, больше ничего не пробуя
Королева ганделику• 08 июня 2024
Ответ дляСонячний день
Почему-то наши бабушки и дедушки были верны друг другу
Сонячний день• 08 июня 2024
Ответ дляКоролева ганделику
А вы свечку держали?
Королева ганделику• 08 июня 2024
Ответ дляСонячний день
А вы свечку держали?
Мои бабушка и дедушка точно были верны друг другу
Сонячний день• 08 июня 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Смешно, честно
Позаземний розум• 08 июня 2024
Ті, хто пише про всіх, мабуть взагалі з логікою не дружить
Як ви можете гарантувати про всіх? Не всім той секс і треба, не всім хочеться напрягатись в пошуку коханок, є трохи дивакуваті чоловіки, страшні, без грошей, алкоголіки. З ким він має зраджувати, з вами? Ви на такого погодитесь
Та взагалі, виключень можна знайти безліч. Але ні, деяким це взагалі не заважає стверджувати про всіх
Трільчиха• 08 июня 2024
Изменяют или кобели по натуре, или прям реально по страсти и любви, тогда уже и отношения разрывают, а так, на один-два раза, никто рисковать отношениями не будет.