Инстагра_мерша• 08 июня 2024

Не виходить нічого за кермом

Права отримала 10 років тому, не їздила жодного разу.
Зараз взяла інструктора, вже було 15 занять, а зрушень не багато.
Я дуже боюсь, збити когось, пошкодити машини і тп. Їду 20-30 км/год, гублюсь на перехрестях, хоча правила в теорії знаю, роблю купу помилок. Машина на механіці.
Що робити далі? Кому що допомогло?
Путающаяся• 08 июня 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
потреба є
ще й дитину малу буду возити
зараз є лише на механіці машина
інструктор середній, хоча б не кричить як попередній 10 років тому
А на меня кричал и толк есть
автор Инстагра_мерша • 08 июня 2024
Ответ дляКошка Мурка
Как говорил мой инструктор стой, думай. А они пускай сигналят, что хотят, то и делают. Забыли как учились
я теж так кажу
але інструктор робить зауваження, підганяє, каже довго звільняємо перехрестя
Мира всем• 08 июня 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
пробувала, трохи краще наче, хоча б не глохну)
але зараз в сім´ї є лише механіка і купівля іншої машини поки не запланована
Ну мучайтесь. Трате деньги на инструкторов и в итоге так и не поедите или будете создавать аварийные обстановки на дороге.
Выезжать тогда хотя бы на своей машине и тренируетесь педали переключать. Трогаться, останавливаться. Я честно говоря не представляю как после 15 часов езды можно глохнуть.
Чемна панночка• 08 июня 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Все ж таки не в автоматі справа, коли страшно.але якщо механіка не дійшла до автоматизму, то розсіюється увага.
Очень даже дело в автомате. Говорю, как человек, который 18 лет за рулём на механике.
Дочь купила себе автомат - через неделю уже ездила сама по городу. Причем, я учила ее на механике. То есть, ей есть с чем сравнить. Так вот , на автомате страха меньше раз в 20, чем на механике.
Путающаяся• 08 июня 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
до автоматизму ще не дійшла
торможу часто без зчеплення, наприклад
на перехрестях стою по 5 хвилин, поки думаю що і коли
Вот это из за механики, я до сих пор на механику ни ногой
Белоснежко• 08 июня 2024
Ответ дляМира всем
Меняйте машину на автомат. Хотя бы попробуйте.
Такипишете наче це в магазин за хлібом сходити
автор Инстагра_мерша • 08 июня 2024
Ответ дляБелоснежко
Автомат це краще що могли придумати.
Я вчилася на мех, і норм їздила, але коли купили автомат то це небо і земля
теж мрію про автомат, сама потрохи збираю гроші, але ще дуже мало ))
Путающаяся• 08 июня 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Продайте механику купить проще автомат, кому это нужно
Русланка з гілки• 08 июня 2024
Ответ дляГолодаю
Если есть возможность, сами проедьте часов в 5 утра, когда пустой город. Ключевое слово ’сама’. Подруге помогло. В моем случае, начала отлично ездить, когда одна съездила в соседний город. Стала очень уверенным водителем.
Погоджуюсь з усім. Коли сам проходиш шлях, ти стаєш впевненим. Але ризики великі.
Мира всем• 08 июня 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Ну да.. он скільки є в мережі відео, як просто замість ’вперед ’ машина задній хід і куди попало .... На механіці хоч такого не буде точно
Всмысле? А какая разница? И там и там переключается задней ход ручкой. Причём здесь механика или автомат?
Elena-Evelina• 08 июня 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Щоб не глохнути треба коли машина вже почала рух трохи притримати щеплення. Для мене це було ключовим, гарний інструктор має це пояснити.
Чемна панночка• 08 июня 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Какой-нибудь Пежо 107 возьмите, он в районе 4000 стоит. Продать ту механику, хоть с кредитки доложить и купить. Понятно, что не Мерседес. Зато у вас уйдет страх вождения и вы просто будете ездить и все.
автор Инстагра_мерша • 08 июня 2024
Ответ дляElena-Evelina
Напишіть мені у приватні.
як це зробити? відкриваю Ваш профіль там лише питання автора....
Мира всем• 08 июня 2024
Ответ дляБелоснежко
А в чём проблема то? Не, ну если у автора жигули то конечно придётся доложить побольше сумму. Но опять таки речь не в прихоти. Речь о безопасности.
Заздрість то погано• 08 июня 2024
Ответ дляМира всем
Ну ж різниця. Бо такі казуси трапляються на автоматі. І у більшості це жінки, які ’ тільки навчилися їздити’
Русланка з гілки• 08 июня 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
я теж так кажу
Звільняти перехрестя дійсно треба швидко. Думати перед виїздом на нього. Якщо наважуєшся на маневр, то робити швидко або не робити. Але я така розумна біля чоловіка, який за кермом. Дівчата правильно пишуть, треба більше їздити.
Русланка з гілки• 08 июня 2024
Ответ дляМира всем
Трошки швидше відпустила зчеплення і все.
Мира всем• 08 июня 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Может потому что на механике сейчас никто не ездит? Те автомат более распостранен?Перепутать куда ручку двигать да ещё и при том что все на экране написано это конечно надо суметь. Уверена здесь дело не в коробке.
Кошка Мурка• 08 июня 2024
Ответ дляЧемна панночка
Я тоже на механике постоянно думала о переключении, нервничала, рассеивалось внимание. Механика не для тревожных
Русланка з гілки• 08 июня 2024
Ответ дляЧемна панночка
У деяких нема страху що на автоматі, що на механіці. Нема страху дороги.
сЛАдКОежКА• 08 июня 2024
Допоміг чоловік
Який казав - ведмедя в цирку легше навчити їздити на вело , аніж тебе на авто

Ітог -23 роки за кермом , сама з дітьми по Європі Україні , зараз ще маю зобі підробіток - переганяю машини в Європу або з Європи , відвожу мам з дітками в аеропорти Сучави, Кишинева тощо
Белоснежко• 08 июня 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
В смислі? Яку передачу включили вперед чи назад туда машина й їде. А вперед чи назад включається і на мех і на автоматі
Редисочка• 08 июня 2024
Для начала с механикой наладьте отношения до автоматизма, а это закрытые площадки или безлюдные улицы, много практики и упражнений

Перечитайте теорию еще, чтобы знать как именно действовать

А дальше только практика на дороге
Дайте себе полгода с выездами не менее трех раз в неделю, лучше одной или с тем, кто не умеет водить, чтобы своей головой думать, а не слушать указания других и ничего не приобретать в итоге)

Пс мой стаж на механике 15 лет
автор Инстагра_мерша • 08 июня 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Така сама. Права лежать. На дорозі нема часу думати, є секунда відреагувати.Тому деяким людям треба вчитися змалечку, коли нервова система інша. Але вірю, що праця над собою і тренування дадуть результати. Що говорить інструктор, чи комфортний він для вас. Скільки б вам не говорив він, все залежить від вас-перебороти страх це ваша задача.
інструктор каже що в порівнянні з тим яка я прийшла, то прогрес є, бо не вміла і руль крутити
щодо комфорту, то так собі
він спокійний, це плюс
але ніколи не хвалить
тобто коли роблю все правильно, то мовчить
а коли помилки, то коментує
вчора сказав що якщо я не можу все робити одночасно, то краще їздити на пасажирському сидінні і що він не знає як я буду їздити...
я наче і не вразлива людина, але руки трохи опускаються ....
Заздрість то погано• 08 июня 2024
Ответ дляМира всем
У вас така думка, у мене досвід і спостереження інші.
А що значить на механіці ніхто не їздить? 😂
Де це таке місце на землі?
Мира всем• 08 июня 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Де це таке місце на землі?
Видео из ютуба очень серьёзный опыт конечно))
Я образно говорила что никто. Но любой человек отдаст предпочтение автомату в городе конечно.
Русланка з гілки• 08 июня 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Допоміг чоловік

Яка Ви молодець. Мені так мій батько сказав. Що нема в тебе рішучості. Сам професійний водій. Досить ризиковий (це означає що їхав і в страшний гололід і в болото), але вправний. Царство небесне. Навчив дітей всіх своїх керівників, а мене ні ((.
Заздрість то погано• 08 июня 2024
Ответ дляМира всем
Мій досвід це не відео з ютуба. То для вас доказ моїх слів - подивіться.
Образно кажете? Ну да. То досвід точно. Якщо ви не вмієте їздити на механіці, то це не означає,що ’ усьо пропало’ і проблеми тільки у коробці передач.
Завжди мало• 08 июня 2024
Міняйте інструктора, ось і все.
сЛАдКОежКА• 08 июня 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Ви щаслива людина, що виросли з таким татком 🙏❤️