Смурфетта• 08 июня 2024
Чому деяких жінок чоловіки носять на руках інших ні
В мене є знайомі, яких чоловік носить на руках. До того ж не можу сказати, що вони дуже красиві чи з хорошим характером, а є протилежні приклади, але там чоловік принижує, нічим не допомагає. Через що це залежить??
ТочноБудет• 08 июня 2024
Ответ дляПліткарка
Я вже писала тут: максимально бути схожою на його маму. По зовнішності, характеру, ужимкам
Маячня
Атятя_тётя• 08 июня 2024
А що ви вкладаєте в поняття «носить на руках»?Не все ,що ми бачим є правдою.У всіх пар є певні проблеми залаштунками…
Не показник ,що живуть довго і не розводяться.
Липка-прилипка• 08 июня 2024
Это просто удача. Есть женщины которым везет в любви, есть в работе.
Пліткарка• 08 июня 2024
Згадалося
Коли буду я навіть сивою,
і життя моє піде мрякою,
я для тебе буду красивою,
а для когось, може, й ніякою.
А для когось лихою, впертою,
ще для когось відьмою, коброю.
А між іншим, якщо відверто,
то була я дурною і доброю.
Безборонною, несинхронною
ні з теоріями, ні з практиками.
І боліла в мені іронія
всіма ліктиками й галактиками.
Костенко
Коли буду я навіть сивою,
і життя моє піде мрякою,
я для тебе буду красивою,
а для когось, може, й ніякою.
А для когось лихою, впертою,
ще для когось відьмою, коброю.
А між іншим, якщо відверто,
то була я дурною і доброю.
Безборонною, несинхронною
ні з теоріями, ні з практиками.
І боліла в мені іронія
всіма ліктиками й галактиками.
Костенко
Смурфетта
• 08 июня 2024
Ответ дляАльфасамка
бо одні гарні, інші ні.
я гарна
Не завжди лише гарних носять
Смурфетта
• 08 июня 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Дарують квіти, вдома допомагають, роблять компліменти, щось приємне.
Бжоли-бандерівці• 08 июня 2024
Може ще питання, як довго у шлюбі або у стосунках. Бо на початку чоловіки більш легкі та романтичні, а згодом побут та родина, з´їдають носіння на руках.
Яжемать Мне можно• 08 июня 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Обеспечивает, любит, все капризы исполняет, любые слабости позволены...
Пишу, не читаю• 08 июня 2024
Ответ дляGaleTTa
Ну всё же давно уже сказано и написано, пока женщина не полюбит себя и не осознает свою самоценность, то никто не будет делать это за неё и вместо неё. Как товар оценивают такое к нему и отношение. В бутиках всё на вешалочках накрахмаленное, а в массмаркете в корзине намешанное зажмаканное.
С чего это женщина - товар?
Пишу, не читаю• 08 июня 2024
Ответ дляАнютины ласки
Це тому, що у романтичний період всі готові всіх носити. А треба розгледіти того,хто любить нести не тільки у перші рази у ліжко. А і по життю
Не все и не всех
Анонимус Я• 08 июня 2024
Коли жінка себе любить, то не дозволяє поганого ставлення до себе і чоловіку поруч теж приходиться її ’любити’.
Бабуся мороз• 08 июня 2024
Ответ длякультУра
Фиг вам. Я 120 кг. Муж не то что на руках носит, а я вообще ему на шею уселась и свесила ноги. Так уже 20 лет сижу. Так что не в весе дело.
Он просто не может вылезти из-под вашего веса. Проверьте, он живой еще?
Шукаю трусики• 08 июня 2024
Ответ длякультУра
Та може і він під 140, і вибору особо то немає. Або ви, або ніхто.
Не завжди чоловік з вами, бо хоче на руках носити і на шиї. Буває, ви єдина, яка погодилася давати.
культУра• 08 июня 2024
Ответ дляШукаю трусики
Навсегда умение писать, говорит о наличии мозга.
Шукаю трусики• 08 июня 2024
Ответ длякультУра
З пісні слов не викинеш))) Тригернуло, чи чого кинулись відповідати?
Ви мабудь від щастя вирішили перейти на особисті образи?)))
культУра• 08 июня 2024
Ответ дляШукаю трусики
Мне вас жаль.
Шукаю трусики• 08 июня 2024
Ответ длякультУра
Мне вас жаль.
Собі заберіть свою жаль))) і живіть з нею.