РокерША• Изменено 08 июня 2024
Немає світла) Вечеря в приватному будинку, краса, тай годі))
Роботи багато зараз на подвірʼї… І покосити, підмести, туди-сюди…Зате ось розпалила і зараз буде мʼяско з вином в альтанці) І пофіг на те, що світла немає))
Шукати позитив, все, що залишається нам!
Само_достаточная• 08 июня 2024
Ответ дляТрактор Віка
Та що там особливого робити? Газон чоловік стриже. А інше- клумба з квітами на ваш смак. Там роботи не багато. 2-3 години на пару тижнів ( весна-осінь).
У мене ще малесенький городик, метрів 30 квадратних. На ньому і кущі, і стежки. Як раз розмір в задоволення.
Жах для мене то, бо боротьба з зіллям то мартишкін труд
РокерША
• 08 июня 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Мені дивно з коментарів, знайшли негатив там, де його нема, людина не хизується, просто ділиться радістю, а тут вже приплели і «горбатиться», і «мажорка»
Усі негаразди у житті від такого мислення і неможливості порадіти за когось.
Дякую)❤️ Саме так, просто іноді хочеться відпочити, у всіх є проблеми, але ж має бути місце для позитиву
Калинові вуста• 08 июня 2024
Ответ дляРокерША
В частном доме намного легче переносится отключение, есть чем заняться без света
Да и генератор всегда под рукой, если уж так нужно
Работы много - но горбатиться другие, я только пью
Когда нет света - можно генератор запустить.
Или вы уже много выпили, или я чего-то не понимаю.
КликОЛЬКА• 08 июня 2024
Ответ дляLike-995b
Отсутствию света и неизвестности, когда это закончится и как еще вам надо будет вывернуться, чтобы приспособиться? Тема не о дачном отдыхе
А де я писала що радію невідомості та відсутності світла?
Я радію тому, що маю дачу, по факту повністю автономний заміський будинок, в якому можу жити цілий рік
РокерША
• 08 июня 2024
Ответ длячаревна
До этого момента все было норм, пока вы не обосрали тех, кто работает руками и физически🤮
Маникюр это, что? Что то недоступное🤣🤣
Где я обосрала
Я не хочу горбатиться, а другим если в кайф- пожалуйста.
Калинові вуста• 08 июня 2024
Ответ дляРокерША
Какие у вас проблемы?
Реснички отклеились? 😂
После шести ни-ни• 08 июня 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Позитив что вы там горбатитесь заодно, не прельщает, я всю жизнь в частном доме жила, существовала, вечно маме помочь в доме убрать ноги можно вытянуть уже, нет ещё двор подмести, а огород, ой нет, я в квартире газовую плиту включу и кушать сварю
Городину не обов´язково тримати. Догляд за домом можна найняти людей періодично. Ми періодично жили в дитинстві в заміському домі, потім і я, по-досвіду можу сказати, що мало доглядали самі, але мали гроші, щоб цим не займатися.
РокерША
• 08 июня 2024
Ответ дляКалинові вуста
Какие у вас проблемы?
Реснички отклеились? 😂
Удалено администрацией...
Злива інформації• 08 июня 2024
Ответ дляtala-li
глядя на это, мама двух детей на 10 этаже с электроплитой и ооочень тонкой струйкой воды (не качает насос), ’пожелала счастья и здоровья’ позитивому блогеру.
Скажите?))
У меня нет света уже часов 7.
Вода есть, но только холодная. И на том спасибо наверное.
У меня нет света уже часов 7.
Калинові вуста• 08 июня 2024
Ответ дляРокерША
Удалено администрацией...
Не расстраивайтесь сильно. Запишитесь с понедельника на 2 мл.
РокерША
• 08 июня 2024
Ответ дляКалинові вуста
Ну не понимаете, бывает)
Подмести -это не горбатиться, в моём понимании.
Тяжелую работу же делают другие.
Швидкоруч• 08 июня 2024
Ответ дляLike-995b
Ну ну
Я за своїх 42 роки, таких ну ну вже знаєте скільки чула. Все буде прекрасно і навіть краще
Калинові вуста• 08 июня 2024
Ответ дляРокерША
Ну не понимаете, бывает)
Тяжелую работу же делают другие.
К чему тема как хорошо когда нет света, если вы не знаете что такое сидеть без света с генератором?
Аноним_Русалка• 08 июня 2024
Ну с таким доминой конечно позитив будет) но так живут не все, и даже не 20% населения страны, а намного меньше
Кишмишная Мая• 08 июня 2024
Ответ дляLike-995b
Сидеть в холоде в беседке , когда с 18 темно? Такое
З 16:00, взагалі-то))
Сиамская сороконожка• 08 июня 2024
Ответ дляТвоя космішна
Меня такие не бесят, но вызывают удивление . Реально думают, что бессмертные что ли? Жить и знать, что каждый второй тебя ненавидит просто за то, что ты есть. Автор, Вы конечно смелая))
це чи безмозглість така, чи навіть не знаю що? хизуватися зараз добробутом, у воюючій країні, де частина людей живе майже під кущем, ну це ДНІЩЕ! ні, не сміливість
тут в чат вступил гетьманцев- поддержал челендж - кому на что пофиг:
’а моя жена сидит на лазурке и ей пофиг на отключение света, а сын в Лондоне будет комфортно учиться без тревог и отключений’
у кого еще есть что циничненькое, не стесняйтесь, рассказывайте ?
а кто будет ругать в зависти, мы им ИПСО предъявим
После шести ни-ни• 08 июня 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Ну, автор спалити повинна будинок і переїхати в мазанку, так? Як у неї може бути добре, не порядок
Кишмишная Мая• 08 июня 2024
Ответ дляТрактор Віка
В приватному сонячні панелі, інвертор, акумулятор. І відключення не лякають. При гарному сонці ще й в мережу віддаємо струм.
І це все коштує ну просто копійки!
Забрызжу ядом• 08 июня 2024
Мне тоже пофиг. Только что выключили свет. Есть газ, есть горячая вода, подключили телек к экофлоу, смотрим и пьем вино.
Кишмишная Мая• 08 июня 2024
Ответ дляМэри Попкинс
А зобов´язані радіти?!
Латексне альтер ЕГО• 08 июня 2024
Ответ дляРокерША
Я не горбачусь , с такими ногтями не могу
Горбатятся другие)) А я готовлю и пью))
А в стартовом сообщении вы пишете о работе по двору.
Что-то путаетесь вы в показаниях.
Люд-Мила 88• 08 июня 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Люди самі собі створюють проблеми. І не має знаяення, приватний будинок чи квартира. Хто примушував садити ті городи? А не можна було парк там зробити та насолоджуватися природою? Бо наберуть курей- свиней, понасаджують городдів, а потім кажуть. що в клітинах квартир краще, бо там цього нема. Не заводьте і ніде не буде. Дивує, що досф менталилет, що приватний будинок- це власне вирощування всієї їжи. Одне діло, коли це подобаєся, то ок. А я к ні, чому це все не купити, як роблять люди з квартир та насолоджуватис більшим простіром, повітрям доступним. А зараз так взагалі і тепло взимку легше обладнати. Я не агітую за приватні будинки. Кожному своє. Але казати, що приватний бдинок- то вічна пахота на городах та з хозяйством. то не так. Живу вже 10 років в приватному будинку. Для мене це самі плюси. Є маленька грядка з зеленню. Все інше декоративнй малодоглядний сад. З яким справляюсь сама без жодної допомоги. Бо це рідко і не складно. Це наш вібір чим себе завантажити.
Калинові вуста• 08 июня 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Что-то путаетесь вы в показаниях.
Что вы хотите, вина много, а ужина ещё нет.
Швидкоруч• 08 июня 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Что-то путаетесь вы в показаниях.
Одне другому не перечить, абсолютно.