Айболитная• 08 июня 2024
айхерб. "Орієнтовна дата доставки 23 вересня - 26". що то таке?
гроші списало з картки, замовлення невелике - мінімальна сумма для безкоштовної доставки. і отаке..
Яичница с беконом• 08 июня 2024
Шо-шо, пішки йде само, за 3,5 місяці дочалапає. Думаю, то якась помилка просто.
Айболитная
• 08 июня 2024
Ответ дляЯичница с беконом
я також думала, але 3 дні пройшло з моменту замовлення. спробую в підтримку написати
Даю справку• 08 июня 2024
Ну нічого.Чекайте в вересні. Скоріш за все був де є планова дата в наявності
Айболитная
• 08 июня 2024
Ответ дляДаю справку
там в наявності повно того товару.
Даю справку• 08 июня 2024
Ответ дляАйболитная
там в наявності повно того товару.
Так а за посиланням що пишуть? Чому ваше замовлення призупинено?
Айболитная
• 08 июня 2024
Ответ дляДаю справку
оця ссилка там
тобто нічо не зрозуміло
Даю справку• 08 июня 2024
Ответ дляАйболитная
оця ссилка там
тобто нічо не зрозуміло
Там написано шо заказ ще не відправили тому що, або великі черги на відправку, або товар на різних РЦ. Але якщо через 72 години не відправили, то можна їм написати за уточненням. Внизу є куди писати
Айболитная
• 12 июня 2024
Ответ дляДаю справку
нарешті відписалися що доставка буде 19-26го червня. а то якийсь збій системи чи щось