Вишня на торті• 08 июня 2024
Дитині 2,5 роки. Страх пошуку нової роботи
Стала невпевнена в собі в декреті.
Підкажіть, що Вам допомогло повернути цю впевненість.
І декрет не перший. Зі старшою я пішла в зал, купила одяг, якось дуже швидко повернулася в норму.
Молодша дуже активна. Дуже. Ввечері просто падаю без сил.
Як це все поєднувати...
Буду вдячна за поради. І ваші неймовірні історії успіху ❤️❤️❤️
Як це все поєднувати...
Телефон Рубика• 08 июня 2024
а лет вам сколько,что падаете?
я считаю,что вы просто одичали в декрете и начали сильно себя жалеть.
Кондуктор троллейбуса• 08 июня 2024
Всегда пробовать и не бояться, дочка универ заканчивает, подруга позвала, она еще вообще не работала , согласилась попробовать, теперь мы с моей мамой смотрим за ребенком))
Тракторні війська• 08 июня 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Немножко непонятно, дочка, подруга.. что к чему?
Кондуктор троллейбуса• 08 июня 2024
Ответ дляТракторні війська
Подруга позвала на работу, где работает и мы сразу согласились в один день, не готовились, вообще собиралась на море с ребенком походить)
хутряна володарка• 08 июня 2024
Ответ дляТракторні війська
Я пять раз прочитала пока поняла, сразу видно человек дома засиделся мысли излагает с трудом ….. дочка подруга ребенок, чей ребенок, причем тут мама
хутряна володарка• 08 июня 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Кого на работу позвали вас или дочку? Кто вы согласились? Обе вышли на работу?
Кондуктор троллейбуса• 08 июня 2024
Ответ дляхутряна володарка
Дочку на работу, мы за ребенком смотрим с мамой 1,8
Джинци на Флісі• 08 июня 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
як можна так формувати думки що з 3 разу незрозуміло що Ви маєте на увазі. За чиєю дитиною дивитесь?
Кондуктор троллейбуса• 08 июня 2024
Ответ дляхутряна володарка
Если кто- то работает, то кто- то же и за ребенком должен смотреть, решение принимают все вместе))
Чтоб дочка развивалась, мы с мамой согласились смотреть за ребенком
Джинци на Флісі• 08 июня 2024
Ответ дляхутряна володарка
вийшло у Вас зрозуміти що там сталося?
Кондуктор троллейбуса• 08 июня 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
вийшло у Вас зрозуміти що там сталося?
Выпейте может вам полегчает))
У меня дочка ей 21 год и у нее маленький ребенок, она вышла на работу, а мы с моей мамой( ее бабушкой) смотрим за внучкой
хутряна володарка• 08 июня 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
вийшло у Вас зрозуміти що там сталося?
Так и не поняла, я думала комментатор няней вышла на работу, но там все сложно - мама, дочка, бабушка, подруга, ребенок не знаю чей)
Тракторні війська• 08 июня 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
До сих пор не понятно, извините( А дочка причем?
Кондуктор троллейбуса• 08 июня 2024
Ответ дляТракторні війська
Моя дочка на работу пошла)))
хутряна володарка• 08 июня 2024
Ответ дляТракторні війська
Там не только дочка, там подруга, море, выпить предлагает… я думаю комментатор уже бокал перехелила, объясняется с трудом
Джинци на Флісі• 08 июня 2024
Ответ дляхутряна володарка
сподіваюсь то таки келих, бо як ні то жесть
Вишня на торті
• 08 июня 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Автор, коли вийшли з декрету після старшої, і як надовго?
Коли їй було 3,5.
На півтора роки. Але я виходила на старе місце роботи. На ньому я працювала багато років, страшно не було.
А тепер мені треба шукати іншу роботу.
Белая котичка• 08 июня 2024
Я теж в декреті втратила впевненість в собі, змінилась внутрішньо, набрала лишніх кг..
Де працювати, навіть не уявляю. Ще є страх, а як поєднувати це з садочком дитини(коли піде) , а якщо хворіти буде і тд. Так як рідних поруч в нас немає..
Ось пропонують вивчитись на СЕО спеціаліста і потім спробувати працювати, а я в цьому повний нуль. І знову ж таки, а якщо дитина буде мало ходити в садочок. Короче, голова кругом 🫣