Бринзолетта• 08 июня 2024

Ви допомагаєте фінансово родичам?

Є у вас малозабезпечена рідня з дітьми, яким у вас є можливість і бажання допомагати, чи кожен сам за себе?
автор Бринзолетта • 08 июня 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Я просто описала свій досвід. Звісно вимагати допомогу і ще й аргументувати, що типу ми бідні, а ви багаті, то мусите допомагати. Ну якось це вже наглість. Кожен робить так як вважає за потрібне.
Так моєму батьку сусідка навіть сказала, ви ж багаті, у вас он пенсії по 13000, тобто всі навкруги рахують наші гроші і від цього мої ще більше тепер їх роздають, щоб не казали що жадібні, короче хохма, але факт 😆

Мальчун-задирун• 08 июня 2024
Ответ дляБринзолетта
Саме так, по 1000-2000, дітям по 200-500, вони багатодітні.
Если бы я могда дать, то давала, детям особенно. Зависит от вашего матсостояния.
И например если они раз в 2 месяца приезжают то ок, если каждую неделю- нет.
Автор, я бы не думала что меня используют и доят, я бы просто давала-делилась с позиции сильногои более успешного и потому что могу это сделать
Українська Мрія• 08 июня 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Ви пишете трохи про інше. Ваша тітка вас любила і щиро хотіла вам допомогти, підтримати. Ви були маленькою дитиною в скруті. Я думаю тема про дорослих людей, з руками ногами, які можуть працювати, але чомусь чекають якісь донати, подарунки від родичів, друзів та будь кого. Ви на той час ніяк не могли дати собі раду, себе забезпечити, то інше. Мова про дорослих дієзтатних здорових людей, які просто від ліні нічого не хочуть робити. І головне ви не вимагали. Не беріть цю тему близько до душі, ця тема не про вас. І ваша тітка велика молодець
Так, я зрозуміла суть теми. І теж не дуже розумію коли ті, хто працює, мусять спонсорувати здорових, працездатних людей мотивуючи це тим, що в тих доходи більші. Батькам, дітям та родичам які потребують допомоги і є можливість допомогти, звісно ж потрібно допомагати. Але я думаю, це не має бути обязаловка. Це має бути бажання благодійника допомогти. А не прожорливі апетити та наглість так званих бідних родичів.
Мальчун-задирун• 08 июня 2024
Ответ дляБринзолетта
Интересно откуда соседка про размер пенсии знает
автор Бринзолетта • 08 июня 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Ну це село, люди спілкуються, живуть поряд 40 років.
Українська Мрія• 08 июня 2024
Ответ дляБринзолетта
Скажіть батькам щоб не роздавали гроші на ліво направо чи треба чи не треба, вони цю пенсію не вкрали, а заробили. Для себе. Хочуть допомогти, мають право, але не в угоду сусідам, що люди скажуть, а по велінню душі своєї.
автор Бринзолетта • 08 июня 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Повірте, по міркам порадниці вони зовсім не багаті, звичайна середня сім´я, але оточення і того немає, тому вважають їх заможними🤭
ПампушОК• 08 июня 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
Та що ви кажете, я і є та людина яка в кращому випадку може дві години пропрацювати, але мені доїти не має кого і треба пахати.
Хоча ви праві 99 % маючи такий набір здоров´ю непридатні взагалі до роботи.
Так вы ж пишете, что по 12 часов батрачите. А сейчас уже 2. Вы определитесь сначала)
Б´ю байдики• 08 июня 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Ваша тітка дуже хороша людина і ви також, ви вдячна і все розумієте. Я думаю тут тема коли аля троюрідна тіткина сестра, у якою чотроюрідна племінниця бідна і ви маєте допомогти, бо шось ви там більше в житті маєте, коли ніяких родинних, ємоційних стосунків, просто якісь там кровні зв´язки, але ці люди зовсім чужі, ти з ними майже не спілкувався і нічого спільного не маєш. Можна щиро від серця сусіду допомогти, якщо то хороша людина і у вас хороші відносини, а люди, що у вас там десь трохи пов´язують кровні звязки, але по факту вони чужі люди і вас нічого не пов´язує, то ти нічого не винен

Українська Мрія• 08 июня 2024
Ответ дляБринзолетта
Ну зрозуміло, що пенсіонер з пенсією 3500 буде вважати багатієм пенсіонера з пенсією 13000
автор Бринзолетта • 08 июня 2024
Ответ дляБ´ю байдики
💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯
Царевна в уггах• 08 июня 2024
Ответ дляПампушОК
Читайте уважніше, я знаю скільки я працюю мені ні з чим визначатись не треба.
Українська Мрія• 08 июня 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Чесно я взагалі дивуюся тому, що хтось щось у когось вимагає. Якісь родичі через городи навприсядки. Ну як так можна? Ну в умі не вкладається.
автор Бринзолетта • 09 июня 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Оце прям про нас🤔
Б´ю байдики• 09 июня 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
У мене ніколи не вимагали ніколи, але у моїх батьків так, хоча вони не заможні, просто в місті жили і народилися, а були родичі з села(пропри те що мали і хозяйство, худобу, город, тобто м´ясо, яйця, овочі, фрукти свої,але типу бідні нещасні) постійно давили на жалість і щось вимагали. Для мене це болюча тема, бо моя мама буда настільки дурна, що свою спадщину, від моєї прабабусі переписала на троюрідну сестру, бо в тої 5 дітей і голі босі🤦‍♀️🤷‍♀️ мені та хата до одного місця, я ще підліткового віку мріяла в іншу країну переїхати, але крім мене є брат, у якого діти і він за свій кошт все тягнув і за свій кошт поруч хату купляв. Не можу сердитися на маму по ряду причин, найголовніша це проблеми зі здоров´ям, в неї онко було, але в середині пробачити то не можу. Я значно менша за брата, але бачила як йому то все важко діставалися і як важко було на щось заробити. Доречі як у мами видалили щитовидну залозу і вона на рад терапії була, ті родичі навіть пакунок яблук з того городу не привезли в лікарню та що казати і не подзвонили як вона🤷‍♀️ я дуже стримую себе, щоб їй то не нагадувати, але дуже важко, хоч 9 років пройшло з того часу. Всі новини від тих родичів, що вона намагаєтся розповісти,хто одружився, хто помер, хто народився тупо ігнорую, типу нічого не чула, своє розповідаю
Українська Мрія• 09 июня 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Моя тьотя свята людина. Мені здається вона потрапить до раю. Багато кому допомагає просто так. Тому ліки купить і привезе з Києва, вона фармацевтом до пенсії працювала, комусь одяг віддасть чи купить, комусь їжу, військовим теж допомагає ліками та перев´язувальними матеріалами, антисептиками. Добра самарянка. Як в біблійній притчі про доброго самарянина. Ніколи не пройде мимо того, хто потребує допомоги. Завжди розрадить, підтримає.
Диверсификация• 09 июня 2024
Ответ дляБринзолетта
Приклад, приїжджають родичі в гості, даємо на бензин, дітям на карманні витрати, подарунки на др, на навчання давали, і це кожен місяць, і як не дати, коли давав так 20 років...ми в кабалі, і смішно і грішно😆
Отак просто не дати. Дітям цукерки видати - і все.
Українська Мрія• 09 июня 2024
Ответ дляБринзолетта
Оце прям про нас🤔
Саме так. Противно коли починають вимагати. Тоді й допомагати не хочеться.
Українська Мрія• 09 июня 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Ну зате зробила добре діло ваша мама. Правда за рахунок того, що обділила власних дітей.

Ростки жимолости• 09 июня 2024
Ответ дляБ´ю байдики
А яка приблизна вартість хати? Мама про своїх дітей так не думала, як про чужих.
автор Бринзолетта • 09 июня 2024
Ответ дляДиверсификация
Це нереально, вони так не зможуть, будуть себе невдобно почувати, я ж кажу, це вже як обов´язок
Ростки жимолости• 09 июня 2024
Я дарувала подарунки дітям двоюрідних сестер, коли вони вчились, то дарувала гроші, а мені і моїм дітям жодного подарунку. Через роки я подумала яка ж я дура, краще б гроші збирала на щось потрібне для мене і моєї сім´ї. Теж саме з подарунками дітям брата чоловіка - гра в одні ворота.
Помидорина• 09 июня 2024
Ну у нас це не допомога малозабезпеченим, але в нас куми з двома дітьми живуть в селі. Кум зараз через війну має малу зп. То ми вирішили одним махом вбити двох зайців. Попросили кума ходити до чоловікової бабусі і допомагати їй по хазяйству, а йому за це гроші скидаємо. Виходить це і не подачка і бабуся має поміч
Б´ю байдики• 09 июня 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Саме смішне, там реально все гаразд. В них велике домогосподарство, на той час і худоби багато, вони в сусідне більше село їздили продавати м´ясо ир, молоко, полуниці, сливи і трактор був(думаю і є) я тоді ще досить молода була, 23 років, брат в це не хотів втручатися. А як їй було погано і великі проблеми зі здоров´ям, як у батька почалися проблеми зі здоров´ям то ніхто не допоміг і ніякої ні те що допомоги, навіть моральної підтримки не дав. Мені лише брата шкода, що в нього діти і він то зубами гриз і заробляв, з інвалідністю коли замість відпустки брав додаткові часи, щоб щось заробити. Я зараз пишу і срака, я вибачаюсь, знову на Плутон улітає. Зато добра хороша. Як зараз війна, окрім мого брата ніхто лікі не привезе. І крім мене і мого чоловіка гроші не скине. Зате то ж родичі🤦‍♀️ я чоловіку казала, як я заздрю, що в тебе дуже маленька родина, твоя мама одна в сім´ї і з всякими троюрідними вона не спілкуєтся. Другого фронту я би не витримала
автор Бринзолетта • 09 июня 2024
Ответ дляБ´ю байдики
В нас теж колись питання спадщини стане, то не знаю, що робити, все собі забирати, чи я ж знову типу повинна поділитися 🤣
Б´ю байдики• 09 июня 2024
Ответ дляБринзолетта
Я вже ні на що не сподіваюсь😂 брат також😂 я вже прямо сказала, мене в це не вплутувати і я в Україну заради того не повернусь і не поїду, тільки просила на брата все залишити. Що у нас є(поки дуже невеличка квартира на березі Адріатики і машина 2010 року😂😂😂), відійде порівну дітям мого брата, у нас з чоловіком дітей немає і не плануємо, у нього немає сиблінгів, то все перепишемо на моїх племінника та племінницю порівну.
Лукава_Кiшка• 09 июня 2024
Ответ дляБринзолетта
Так пенсия 13 тыс это дофига, у моей мамы 3тыс.
Барабасиха• 10 июня 2024
Ответ дляБринзолетта
Вам дешевше та розумніше оплатити кілька консультацій в психолога та зняти з шиї дармоїдів.
Ви самі розумієте що лише провокуєте інфантильність дорослим людям?