Элька-Карамелька• 09 июня 2024

Наречений хоче познайомитись із моєю родиною. А мені соромно

Бідна повалена хатина, мазанка.
Всередині немає навіть шпалер.
Із меблів - тільки старе продавлене ліжко і стілець.
Він киянин зі своїм житлом і машиною.
Можна було б запросити батьків до мене, але я хочу, щоб з ним познайомилась моя 90 річна прабабуся, яка мене виховала.
Чи може він мене кинути після такого, чи якщо кохає, то це не завадить?
Сало не люблю• 09 июня 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Значить ви його не любили 🤷🏻‍♀️
Я знайома навіть з його прадідом, бо мені цікаво все, що пов‘язано з ним
Він ще живий? Традиція народжувати дітей до 20-ти років впродовж багатьох поколінь і у вас також? Я б задумалась.

Херсон це Україна• 09 июня 2024
Автор, в мене тітка живе біля Васильківа, в дуже бідній хаті. Не мазанка, але багато років не було ремонту, стіни потріскані. Вишенька на торті: кухня прохідна, а за нею санвузол сумісний. Між кухнею і санвузлом мали бути двері, але їх не поставили, їм і так норм. Тобто хтось на кухні їсть або готує, а хтось на очко пішов. Коли в її доньки з´явився хлопець, ми якось заїхали в гості, і я побачила, що вони вдвох з хлопцем навіть в туалет ходять. Одне на унітазі, а інше поряд стоїть розмовляє. Якось так. В них в родині так прийнято. З тим хлопцем так в них і не склалося, вийшла донька заміж за іншого. Але тий інший зразу ремонт на кухні і санвузлі зробив за власний кошт і двері поставив.
Сало не люблю• 09 июня 2024
Ответ дляБез образів
Цікаві хлопці пішли,замість того,щоб допомогти із ремонтом коханій в батьківському будинку вони втікають , мда....
Чому він має вкладатись в ремонт чужого житла?
Ви у всіх своїх хлопців робили регулярно генеральні прибирання, готували, прали і тд? Працювали на їх городах чи приймали участь в бізнесах? Витрачали час та гроші на родину навіть ще не чоловіка.
Захоплююсь вашим благородством!
Джем Шакіри• 09 июня 2024
Скажу так, коли в мене тільки з´явилася квартира і ще навіть не встигла розпочати ремонт, я запросила хлопця з яким я зустрічалась, то він зовсім перестав зі мною спілкуватися, через те що в мене ще тоді не було ремонту, злякався і втік, шукав уже з усім готовим.
Сало не люблю• 09 июня 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Значить ви його не любили 🤷🏻‍♀️
А ну розкажіть подробиці. Родина хлопця не бідна, це йде не з нуля.
Ким був його прадід - затятим комуністом? Бандюком-підприємцем в 90-х? Ну ок, просто спритним керівником заводу чи виробництва, яке зміг собі привласнити? Звідки статки у родини хлопця?
А взагалі ви ж розумієте, це лише в кіно представники різних шарів живуть довго і щасливо. Для вас це шанс. Для нього - мезальянс з поки що незрозумілими наслідками. Можно вивезти дівчину із села.... Шукайте рівню.
Джем Шакіри• 09 июня 2024
Ответ дляСало не люблю
Отож треба шукати рівню по достатку, щоб не виникало таких питань.
Ворона• 09 июня 2024
Он еще год назад собирался знакомиться, но что-то не сложилось? Или это уже следующий счастливчик?
Дюагональ• 09 июня 2024
Ответ дляКак_б_не_так
Очень правдоподобная история с хатой с одним стулом
І одне ліжко на трьох. От так і сплять її батьки,бідні, з бабусею в одному ліжку
Кокосиха• 09 июня 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Не соглашусь. Я его лично знаю много лет. А вы вообще не знакомы. Но это в стиле советчица обливать грязью незнакомого человека....
Мені без різниці згідні ви, чи ні. Він дружину теж знав достатньо і якщо зміна відношення тільки через когось, а не через її дії, то він лайно і поставиться так до будь кого в перспективі.

Кокосиха• 09 июня 2024
Шукати чоловіка потрібно такого, який з жінкою не по розрахунку. Знайома на 4 роки старша чоловіка, в неї в родині і хворі і п´яниці. Чоловік все бачив, одружився і ремонти робив і старих доглянути допоміг. Живуть вже багато років дуже щасливо.
Сало не люблю• 09 июня 2024
Ответ дляКокосиха
Живуть щасливо, тому що його внутрішні травми і потреби знайшли втілення в цій жінці. Як два пазли.
Це не означає, що хтось інший був би такий же щасливий з цією жінкою.
Джем Шакіри• 09 июня 2024
Ответ дляКокосиха
Можливо він також з бідної сім´ї.
Кокосиха• 09 июня 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Можливо він також з бідної сім´ї.
ні
Кокосиха• 09 июня 2024
Ответ дляСало не люблю
Про когось іншого не йдеться. В нього нормальна сім´я, немає там хврих чи п´яниць, знаю всіх давно. Він її просто любить, аж трясеться вже багато років.
Джем Шакіри• 09 июня 2024
А де автор? Чомусь мовчить
Чемна панночка• 09 июня 2024
Ответ дляБез образів
Хлопці не повинні допомагати з ремонтом в батьківській хаті своєї нареченої. Це нонсенс. Її батьки дорослі люди також, могли б і приклеїти шпалери за все життя. Хлопець має робити ремонт в своїй квартирі/будинку, щоб запропонувати гарні умови проживання для коханої. Або платити за оренду.
Джем Шакіри• 09 июня 2024
Ответ дляЧемна панночка
Він то не повинен це вірно, але чи захоче хлопець зв´язуватися з непевної сім´єю
Херсон це Україна• 09 июня 2024
Ответ дляZelenkа
О а що за книга? Скачаю поки світло є, сьогодні обіцяли до 22-00 не вимикати.
Люко Дашвар ’Село не люди’. Але там такий зашквар, ’Битва екстрасенсів’ відпочиває. Хіба, що ви такий жанр любите. Біднота, безвихідь, ранній секс, хлопці-підлітки, що десь вичитали, як пеніса збільшити. Але дозбільшувалися до того, що відрізати прийшлось
Zelenkа• 09 июня 2024
Ответ дляХерсон це Україна
Ооо, в стилі ток-шоу, зараз скачаю, люблю зашквари😁
Дякую!🌸

Чемна панночка• 09 июня 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Це вже інше питання. На скільки він закоханий, та на скільки розвинуті його чоловічі якості, щоб не дивитись на бекграунд, а влаштувати собі таке життя, як він хоче з коханою дівчиною. Йому не жити з її батьками. Але, якщо вони так живуть, бо люблять випити, це також інша справа, бо алкоголізм може передатись дітям в подальшому.
ПотеряласЯ Я...• 09 июня 2024
Ответ дляКокосиха
Зная, Але дружина та же актриса ......
Кокосиха• 09 июня 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Зная, Але дружина та же актриса ......
Він її таку вибрав, з такою жив, з такою робив дитину. Це його вибір.
ПотеряласЯ Я...• 09 июня 2024
Ответ дляКокосиха
Ну если она притворялась, он выбрал её ненастоящую
Кокосиха• 09 июня 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Не може людина вдавати з себе когось 24 на 7, роками. В побуті все видно, хоч і не відразу, але видно.
Без образів• 09 июня 2024
Ответ дляЧемна панночка
Ну кому як ,мій моїм батькам не робив ремонт ,бо є що робити в нього в іпотечній квартирі,але пралку і ще купу всього купив моїм батькам
Чемна панночка• 09 июня 2024
Ответ дляБез образів
Купити пралку та робити ремонт це трохи різні речі.
Без образів• 09 июня 2024
Ответ дляЧемна панночка
Пралка теж досить дорога річ;)
Чемна панночка• 09 июня 2024
Ответ дляБез образів
Пралка теж досить дорога річ;)
В порівнянні з ремонтом,- ні, це просто подарунок.
Без образів• 09 июня 2024
Ответ дляЧемна панночка
Ремонт теж різний є,можна косметичний просто
Чемна панночка• 09 июня 2024
Ответ дляБез образів
Можна, але у мене питання, чому дорослі люди не могли собі зробити ремонт або купити пралку, а наречений може. Батькам же не по 70-80 років.