Feel good• 09 июня 2024

Коли ця м´ясорубка українського народу припиниться?

Читаю у новинах: Україні дозволили наносити удари по росії.
Для чого?
Щоб не спадали обороти бойових дій? Щоб постійно дразнити карлика?
Ви бачили масштаби територій цих двох країн? Напевне, бачили. Співвідношення кількості населення? Напевне, теж усім відомо.
ВВП? Тут і порівнювати нема що.
’Заходу’ вигідна підтримка бойових дій?
І цей шантаж: ’Не буде мобілізації - не буде зброї’

Та нехай уже припинять її надавати. Війна закінчиться за місяць.
А так - тліюча м´ясорубка українського народу з тим же результатом.

Скільки це все може тривати? Геноцид іде, як із-зовні, так і з середини.
автор Feel good • 09 июня 2024
Ответ дляTori1602
Суб´єктивну, серьозно?
Пропоную піти в Харківські ТК і там це написати. Думаю краще ніж харків´яни вам ніхто не розповість в чому сенс наносити удари по пі@дарасіі.
До речі, ви виходили на акції протесту, коли поляки перекривали наш кордон, чи вас там все влаштовувало?
Це інша тема - про поляків.

RaminaSonne• 09 июня 2024
Ответ дляMiss-korolevna_24
Шо як? Йти на переговори, бесідувати. А ви як пропонуєте?
Та нікому.
Той, хто має повноваження - йому вони й нафік не здалися, ті переговори, в нього й так все пречудово.
Пагано усе виключно в простих людей, а їх не допустять до переговорного процесу....
Kot_v_meshke• 09 июня 2024
Ответ дляNathalie27
І що 24 лютого мала зробити Україна, щоб настав мир?
Шо, шо. Сдаться мирным войскам россии
Miss-korolevna_24• 09 июня 2024
Ответ дляMush_Mash
А з ким «бесідувати»? З тим, хто в цей час катує, гвалтує, нищить? Ви підійдіть побєсєдовать до ви**лядка, який з танка розстрілює автівку з дітьми. Гатить в Еріцентру в Ха. Пускає ракету у Кропивницький ТЦ. Кидає керовані авіабомби в в житлові будинки міст Дніпро і Запоріжжя.
Починайте діалог.
Удалено администрацией...
vlad-svs• 09 июня 2024
Ответ дляmar_mar
А хто напав на Росію, просвітіть?
rybka21• 09 июня 2024
Ответ дляMiss-korolevna_24
Удалено администрацией...
напішіть їм в твіттер
хай йдуть
РусалкаДністрова• 09 июня 2024
Ответ дляOlvia1987
Почему?Мир мог настать и 24 февраля 2022 года.Все зависело от нас.
Ану поділіться з нами, що вам там Соловцов наспівав про це
_Твоя_подруга• 09 июня 2024
Ответ дляFeel good
Я до такого не призивала.
Не маніпулюйте і не перекручуйте.
Нет. Вы призывете именно к этому.
Потому что тот, кто во время войны оказался без оружия - это потенциальный мёртвый или пленный. Третьего варианта нет.
Шеллар• 09 июня 2024
Ответ дляLianaa_06
Вы прадедушке своему такое же сказали ли бы? Не бей по немцам, останови эту мясорубку.
Разрешили быть и что случится? Неужели война начнётся? Кошмар.
Не бий дідусю по німцям, бо вони мільйони жінок та дітей приютять від війни і сто років не пройде. Так?
Думаю ми швидше
побачимо як боневтік орку пожме руку за переговорами, відправляючи дітей в одну європейську школу.

Miss-korolevna_24• 09 июня 2024
Ответ дляVeselka8
Конфликт можно закончить хоть завтра, для этого достаточно выполнить Мирную формулу Зеленского.
Или простым языком вывести войска с территории Украины.
И конфликт заканчивается.
Удалено администрацией...
Mush_Mash• 09 июня 2024
Ответ дляMiss-korolevna_24
Удалено администрацией...
Путіну треба вся Україна. І Яник в президентах. Ви як - згодні?
Olvia1987• 09 июня 2024
Ответ дляFeel good
У всіх новинах.
Зрозуміло.А вони нам дали ту зброю,яка дістане до Росії?Чи тільки дозволили,а дадуть через рік?
Yuljwa• 09 июня 2024
Ответ дляMush_Mash
Так пропонуйте конкретно. От у Вас всі карти і можливості в руках. Давайте по пунктам:1.2.3.
Будет искать мир в глазах путина...
По-моему, мы это где-то слушали.
Там уже 4 украинских области собираются преобразовать в новохуесию.
Если кто не помнит, по этому плану там поболее украинских регионов в составе этого фантома было.
lilu1990• 09 июня 2024
Ответ дляMiss-korolevna_24
Удалено администрацией...
Ви дурні? З такою позицією йти на переговори? Ми програли...

Як думаєте, Росія захоче домовлятися?
Flower Girl23• 09 июня 2024
Ответ дляNathalie27
Отказаться от ’помощи’ НАТО и заявить о своём нейтралитете... Но Петя предусмотрительно всё заранее в Конституцию внёс, чтобы этого не произошло...
Kot_v_meshke• 09 июня 2024
Ответ дляOlvia1987
Удалено администрацией...
Ну как вам сказать. Спросите у тех, родственников которых сгноили в концлагерях.
Карина250• 09 июня 2024
Ответ дляFeel good
Я з тих, хто проти знищення власного народу.
У нас два пути или воевать, или сдаться
Kot_v_meshke• 09 июня 2024
Ответ дляlilu1990
Інколи ніхто не диктує. Просто є паритет сил як між північною і південною кореями
У нас пока этого не будет
drive105• 09 июня 2024
Ответ дляOlvia1987
Удалено администрацией...
Конечно нет) Европа вся целая и красивая.

Miss-korolevna_24• 09 июня 2024
Ответ дляMush_Mash
Удалено администрацией...
_Твоя_подруга• 09 июня 2024
Ответ дляOlvia1987
Удалено администрацией...
Вы плохо знаете историю. Потому что славяне, евреи и цыгане были изначально в других условиях
Miss-korolevna_24• 09 июня 2024
Ответ дляlilu1990

Як думаєте, Росія захоче домовлятися?
Удалено администрацией...
mar_mar• 09 июня 2024
Видно добре наші хлопці насипали москалям на фронті, як тут такий вой підняли, от скільки повилазило любителів Путіна.
Nathalie27• 09 июня 2024
Ответ дляFeel good
Мені життів і здоров´я (рук,ніг, голів....) українців шкода.
Тому й треба бити по рашці, щоб Вам не так тривожно було за життя і здоровʼя українців.
Olvia1987• 09 июня 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Неужели их было больше,чем советских людей(больше 20 миллионов)?
lilu1990• 09 июня 2024
Ответ дляMiss-korolevna_24
Удалено администрацией...
Те що ви там розумієте і те з чим ідете на переговори то різні речі. Свята простота
Kot_v_meshke• 09 июня 2024
Ответ дляOlvia1987
Так она есть уже
Veselka8• 09 июня 2024
Ответ дляMiss-korolevna_24
Удалено администрацией...
матреха не скули, ’слабку сторону’ поддерживает весь Запад.
Украина не пойдет ни на какие переговоры, нет темы обсуждения.
С новым гитлером Европы Украина вести переговоры не будет, это не та сторона с которой можно о чем-то договариваться кроме их капитуляции на условиях Украины. Точка.
Natal_ka91• 09 июня 2024
Ответ дляMiss-korolevna_24
Удалено администрацией...
Певна частина за кордоном цілком не проти, вже навіть чула таке.
Olvia1987• 09 июня 2024
Ответ для_Твоя_подруга
Что что?