anayuryevna• 09 июня 2024

Ну, тепер і в мене терпець увірвався! Які в них зарплати! І куди дивиться Зеля?

Увага!Майже всі з них і при Порошенку такі зарплати отримували.Аэродромов практически нет, а директора есть: руководители аэропортов ’Донецк’, ’Николаев’ и ’Запорожье’ продолжают получать немалые зарплаты
К примеру, аэропорт ’Донецк’ не работает уже 10 (!) лет, а его директор все это время получает заработную плату.Как выяснило издание ’Телеграф’ , и.о. директора коммунального предприятия ’Международный аэропорт Запорожья’ получил за прошлый год зарплату более миллиона гривен. Отметим, что им Коняхин Александр Григорьевич.

Согласно декларации Коняхина, которую он подал в марте 2024 года, за 2023 год от коммунального предприятия ’Международный аэропорт Запорожья’ он получил 1 073 437 гривен . Это единственный задекларированный источник его дохода.Аэропорт в Николаеве не работает третий год, но зарплата директора не пострадала
Николаевский аэропорт прекратил работу после начала широкомасштабного вторжения России и был почти разрушен во время боев с российскими оккупантами в марте 2022 года. Тем не менее, некоторые сотрудники аэропорта продолжают получать немалую заработную плату.

Как выяснил ’Телеграф’ , и.о. генерального директора коммунального предприятия ’Николаевский международный аэропорт’ получил за прошлый год зарплату более чем в 600 тысяч гривен. Отметим, что им является Берко Владимир Михайлович.
Согласно декларации Берко, которую он подал в марте 2024 года, за 2023 он получил 667 135 гривен заработной платы. Кроме того, в прошлом году он получил 83810 гривен пенсии.В оккупированном Донецке аэропорт не работает 10(!) лет, но Украина платит зарплату директору
Работники известного международного аэропорта Донецка, который российские оккупанты за десять лет превратили в руины, продолжают получать немалую зарплату. Это учитывая, что он не функционирует с 2014 года.

’Телеграф’ выяснил, что и.о. директора Донецкого аэропорта получил за прошлый год зарплату в несколько тысяч гривен. Отметим, что им Близнюк Владислав Владимирович.

Из декларации Близнюка, которую он подал в марте 2024-го, следует в прошлом году КП ’Международный аэропорт Донецк им. С.С. Прокофьева’ принес ему доход в размере 309 161 гривны. Это один из источников его дохода.Напомним, генеральный директор международного аэропорта ’Борисполь’ (не работает с 2022 года) Алексей Дубревский в 2023 году задекларировал заработную плату в размере 3,79 млн. гривен. Это меньше, чем в 2022 году, когда он задекларировал 4,06 млн. гривен
автор anayuryevna • 09 июня 2024
Петицію писати якусь чи що?В країні війна,які зарплати і за що
Снежинка снежная• 09 июня 2024
Ответ дляanayuryevna
Хто на що вчився
Альфасамка• 09 июня 2024
зекоМанда. 73%. Хоч паржом
Снежинка снежная• 09 июня 2024
Ответ дляАльфасамка
зекоМанда. 73%. Хоч паржом
І ржу і плачу, хоч я за нього не голосувала.
автор anayuryevna • 09 июня 2024
а це правда?Світла знову Немає🤷
А мільйонна зарплата Є.
Але не в мене, а у Володимира Кудрицького.
У голови нашого багатостраждального ’Укренерго’.
Державної‼️Компанії.
Яка останнім часом несе просто колосальні Збитки.
А тепер якщо стоїте, то ліпше Присядьте.
Щомісяця... Володимир Кудрицький отримує біля 2 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ.
2 МІЛЬЙОНА‼️
Це якась космічна Цифра😵‍💫
І я би хоч якось зміг це зрозуміти, десь два роки Тому.
Але не зараз, не під час Війни.
Не під час блекаутів та знищеної енергетичної Інфраструктури.
Не в той час, коли буквально кожна копійка, на вагу Золота.
Коли кожна копійка повинна йти на потреби оборони та на потреби наших Героїв.
Для мене це якась фантастика, за межами розуміння та здорового Глузду😔
автор anayuryevna • 09 июня 2024
Ответ дляСнежинка снежная
Це і до нього було.Вони отримували такі зарплати.Це так не може продовжуватись.Я за зе,але цей беспредел бісить реально.Нехай наведе порядок,хто відповідає там за зарплати
автор anayuryevna • 09 июня 2024
а цей патріот у вишиванці.не злипнеться?800 тис в міс Світла немає, а зарплата Є🤷
І не просто зарплата, а космічна Зарплата☝️
Друзі знайомтесь, це Ігор Сирота.
Він генеральний директор державної‼️ компанії ’Укргідроенерго’.
Яка опікується всіма ГЕС України, в тому числі і Каховським.
А тепер перейдемо до Справи.
У розпал війни, у той час коли наша держава рахує кожну копійку, коли звичайні Українці збирають по гривні на потреби наших Героїв, коли ми днями сидимо без світла, цей діяч щомісяця отримує 800 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ‼️
Ви тільки вдумайтесь в цю фантастичну Цифру.
800 ТИСЯЧ кожного Місяця.
Це більше ніж отримував Трамп на посаді президента США.
І якщо чесно, то у мене просто немає Слів.
Ну немає і Все.
Залишилися лише емоції і вони м´яко кажучи не дуже Добрі.
автор anayuryevna • 09 июня 2024
Ну тут у мене знову немає Слів. Просто Немає😒
Гендиректор НЕПРАЦЮЮЧОГО‼️аеропорту ’Бориспіль’ Олексій Дубревський - отримав майже 4 МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ зарплати за минулий Рік.
Це виходить десь по 315 ТИСЯЧ на Місяць.
Ви тільки вдумайтесь в ці космічні Цифри.
Ви тільки вдумайтесь в цю Ситуацію.
Аеропорт давно не працює, а директор отримує Мільйони☝️
І це під час Війни. Це під час того, як кожна копійка просто на вагу Золота.
Просто якась Фантастика. А точніше Фантасмагорія😵‍💫
Yuljwa• 09 июня 2024
А судейские пенсии по 150 тыс как вам?
Леска• 09 июня 2024
Ответ дляYuljwa
А судейские пенсии по 150 тыс как вам?
Порівняно з 2 млн то взагалі копійки
RaminaSonne• 09 июня 2024
Маню, ти мене лякаєш.
Акаунти переплутала, чи форуми, чи що там трапилося в тебе?
автор anayuryevna • 09 июня 2024
СБУ гарно працюють.ловлять щурів Господи, ну от скажіть, коли вони вже Наїдяться? Ну Коли?
У Одесі на хабарі накрили начальника міграційної Служби.
У якого знайшли майна... на майже 140 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ.
І це лише те, що вдалося Знайти.
І це лише один Чиновник.
А їх тисячі, десятки Тисяч☝️
А ми і далі ходимо по всьому світу, просячи Допомогу.
Сумно все Це. Нестерпно Сумно.
Бо знову підтверджується той факт, що ми не бідні, ми банально та відкрито Пограбовані😔
Kira2022• 09 июня 2024
Ответ дляanayuryevna
О, маня, да вы наконец-то признали, что за Зе))))
автор anayuryevna • 09 июня 2024
Ответ дляRaminaSonne
Маню, ти мене лякаєш.
Це у вас біополярочка
автор anayuryevna • 09 июня 2024
Ответ дляKira2022
я цього і не скривала.
автор anayuryevna • 09 июня 2024
ще матня Господи, я вже не знаю, тут плакати чи Сміятися🤷
СБУ накрила колишню народну депутатку Сисоєнко, котра разом з товаришами робила липові довідки для Ухилянтів.
Працювали і вдень і Вночі.
Масштаби були просто вражаючі, а заробіток перевищував 100 тисяч доларів на Місяць.
Лише при обшуку, там знайшли 40 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ.
І знаєте чим закінчилася вся ця Історія?
Суд призначив їй заставу... 904 тысячі Гривень‼️
Яку вона сплатила у той же день та вийшла на Волю.
Ну як, ну як таке Можливо?
Де наше Правосуддя?
Де наші Закони?
Вони що, насміхаються з Нас?
Сумно все Це. Знову нестерпно Сумно😔
Vlada-Maria• 09 июня 2024
Ответ дляRaminaSonne
Маню, ти мене лякаєш.
Порошенко перекупив)))) або кум забагато горішків накрав з цеху Порошенка, манька переїла і просвітління настало))))
Vlada-Maria• 09 июня 2024
Ответ дляKira2022
судячи з теми, то манька - за гроші))))
RaminaSonne• 09 июня 2024
Ответ дляVlada-Maria
Та нє.
Чекаємо на дещо епічне.
Типу: і це все станом на 18й рік! Отак було за проклятого Порошенка!
Тому що ж явно копіпастить звідки дрібними порціями, то й має бути якесь логічне завершення цієї інтриги дня)
Seehund• 09 июня 2024
Ответ дляRaminaSonne
Маню, ти мене лякаєш.
Наверное неудачно спела с днём рождения мистер президент и ее уволили.))
Мама Никитки-2• 09 июня 2024
Ответ дляАльфасамка
зекоМанда. 73%. Хоч паржом
Донецьк окупований з 14 року.
Ржіть далі🤦🏻‍♀️
Yuljwa• 09 июня 2024
Ответ дляЛеска
Порівняно з 2 млн то взагалі копійки
У автора зарплаты за год из деклараций.
150 тыс в месяц и будет 2 млн годовых.
begovelik• 09 июня 2024
Ответ дляanayuryevna
Ви тільки вдумайтесь в цю Ситуацію.
як це не працює? а тендери хто оголошує на прибирання приміщень? )
автор anayuryevna • 09 июня 2024
Ответ дляVlada-Maria
Вони і при петі отримували таку зарплатню
Мама Никитки-2• 09 июня 2024
Аеропорти- комунальні підприємства. То нехай жителі до очільників вхміста ідуть і питают А з фіга лі такі зарплати?
Автор, я вже вкотре тут пишу. Всі зарплати, що ви озвучили фігня, в порівнянні з зарплатою Вітренко. Той 800 тис в день отримує.
https://www.epravda.com.ua/news/2021/03/31/672515/
автор anayuryevna • 09 июня 2024
просто навести лад потрібно.це беспредєл з цими зарплатами
автор anayuryevna • 09 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
От ви розумна,розтлумачте
Vlada-Maria• 09 июня 2024
Ответ дляanayuryevna
так у 2019му гАлАсували 73%, бо ні такой. Чи склероз?
Natal_ka91• 09 июня 2024
Ответ дляanayuryevna
а це правда?Світла знову Немає🤷
А мільйонна зарплата Є.
Державної‼️Компанії.
2 МІЛЬЙОНА‼️
Це якась космічна Цифра😵‍💫
Але не зараз, не під час Війни.
Ух, невже нарешті якась критика Зекоманди, і ще й по ділу?)) Я аж прифігіла
автор anayuryevna • 09 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
тобто це місто,мери і депутати місцеві їм нараховують?