Кайдашева дочка• 21 июня 2024
Знов все дорощає. І як людям жити? Потім налоги підтянуться і привіт зубожіння?
⚡️Українцям варто готуватися до подорожчання продуктів через енергокризу, – Forbes Ukraine.
🔵В мережі АТБ у червні-липні очікується зростання цін на рибні консерви, соняшникову олію та майонез на 5-15% через проблеми з електропостачанням, девальвацію та здорожчання логістики.
🔵У Auchan фіксують подорожчання хліба та цукру через зупинку деяких виробництв, які чекають на стабілізацію в енергетиці.
🔵Мережі Varus та Fozzy Group (Сільпо, Фора) поки що не змінюють ціни, але скорочують пропозицію швидкопсувних товарів.
🔵Молочна галузь найбільше страждає від відключень світла, оскільки для зберігання молочних продуктів потрібна безперебійна електроенергія. Використання генераторів призведе до подорожчання молочної продукції на 10% спочатку, а до осені – на 25-30%.
🔵Хліб також може подорожчати, але дефіцит електрики – не єдина проблема. На його ціну також впливає дефіцит критично важливих працівників і зростання вартості зерна.
⚡ БДСН | Підписатися
Ответ дляДо
Як жити? Конкретно Вам- вивчити мову і заробляти більше
Річ не про мене.І що з моєю мовою не так?
Ответ дляTammy21
Раночок в ізбушку. Що ви там? Як? Зубожієте потихеньку? Говорять у вас там якась дупка з доларом трапилася. Вже на юані перейшли?
В Україні юяні?З яких це пір?
Ответ дляok1904
Авторка хіба не з Київщини? Чи з ЄС?
Ні.З Южноукраїнська Миколаївська обл
Ответ дляok1904
Воно то не так, але Ви чомусь вважаєте, що так
Що я не так написала?Конкретно
Ответ дляДо
Авторка з України і в Україні, але з мовою біда. І не тільки з мовою...
А з чим в мене ще біда?
Ответ дляДо
Всі в Україні ідеально знають мову?Серьезно?Добре,якщо вас бентежить як я пишу на українській мові я буду це робити на россійській
Ответ дляTammy21
Аааа... Ви з тих самих... Ясненько. Не боїтеся масковію вже зараз Україною називати?
Удалено администрацией...
Аноним Первый• 21 июня 2024
Останні роки, в мене слово- трігер - це дороЩає/дороЩе
Скільки людей масово пишуть так, просто здуріти
Жади Эль Адиб Рашид• 21 июня 2024
Ответ дляAlve
Удалено администрацией...
Ща будет опять в каждой теме спамить бессвязным текстом
Ответ дляАноним Первый
От і мене це дратує. Причому авторка наводить цитату, де ці слова декілька раз вживані, але ні!) дороЩає!. Потім ще якісь Налоги в неї підтягуються і комусь привіт передає. Філолог-економіст)
Жади Эль Адиб Рашид• 21 июня 2024
Ответ дляAlve
Ага. Хорошо, она в отпуске на островах сидела и не учила всех родину любить. Вернулась
И как воевать чужими жизнями) классика
Rivka_Karshenbaum• 21 июня 2024
Ответ дляАноним Первый
А как нужно писать?