Куда_бежать• 09 июня 2024
Важке життя в США
"Можу так сказати: 100 доларів тут – як 100 гривень у нас. Сходити до магазину, купити найнеобхідніші продукти – макарони, рис, якісь овочі, ковбаску – це щонайменше 100 доларів. Тут звичайна буханка хліба може коштувати 5 доларів. Якщо перевести на наші гроші, розумієте, які ціни?" – вказав Ступка.За його словами, життя за океаном дуже дороге. Зокрема, великі гроші потрібні для оплати за паркування, страхування, бензин та продукти. Також він додав, що ціни на буденні речі значно різняться з українськими.актор живе вже 3 роки у США.Є різні підробітки: працюю ведучим, знімаюся в рекламах, в епізодах. Пробуємо займатися якимось бізнесом – купуємо товари, які перепродаємо через Інтернет. Але загалом з роботою складно.Відомий український актор Дмитро Ступка, який раніше розповів, коли планує весілля з новою коханою, вже кілька років живе за океаном, у США. Знаменитість поділився, чим заробляє в Америці, та скільки витрачає на життя.
В інтерв´ю для OBOZ.UA актор зізнався, що нині він не має постійної роботи та доходу. Як зазначив Ступка, в Америці складно знайти роботу без іноземного диплома та ідеального володіння англійською мовою."З роботою складно": Дмитро Ступка відповів, чим заробляє на життя за кордоном
жижифреймут• 09 июня 2024
Капец, пишет, что там 100 зелёных как наши 100 грн, и тут же пишет, что хлеб пятерку стоит. У нас хлеб 20-30 грн, и дорожать будет..
Так что пусть не жалуется
Love_Love_Love_• 09 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Дивно це чути від дамочки, яка працює на 3-х роботах і цілодобово тусить на порадниці))
А щодо грінки, так результати 2024 вже є)) заздріть 🤣
Жіночко, тримайте себе в руках
і почитайте про найдорожчі країни заодно.
На роботу підіть чи шо, адаптуйтесь, соціалізуйтесь. Бо в чоловіка на шиї сидіти- далеко не зайдете. І головне НЕ ПИШІТЬ МЕНІ!!!!
і почитайте про найдорожчі країни заодно. На роботу підіть чи шо, адаптуйтесь, соціалізуйтесь. Бо в чоловіка на шиї сидіти- далеко не зайдете. І головне НЕ ПИШІТЬ МЕНІ!!!!
ТебеОноНадось• 10 июня 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
на черта он нам сдался?
А что и кто вам вообще нужен? Что не тема, то вы все обесцениваете и обгаживаете. Может пора перестать токсичить?
МАМА НИКИТКИ-2• 10 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Жіночко, тримайте себе в руках
Дамочко, не всі чоловіків під спідницями вивезли. Так що, заспокойтесь.
Краще собі свої поради адресуйте. Заодно перевірте свою декларацію, чи зазначили ви в ній дохід від здавання десятка квартир у Львові. А то можна ж і строк отримати , за намахування податкової системи чи штраф. Будете згадувати ті 100$ на 2 тижні як сите життя.
ТебеОноНадось• 10 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Жіночко, тримайте себе в руках
Ви не можете одна одну заблокувати? Неприємно читати ваші сварки на 20 повідомлень
ТебеОноНадось• 10 июня 2024
Ответ дляЖади Эль Адиб Рашид
сразу стабильная работа появится и денег заработает, одни плюсы
Правда, ненадолго..
СкиниУскачи!• 10 июня 2024
Ответ дляЖади Эль Адиб Рашид
очень за него переживаем, пусть возвращается в Украину, тут рай на земле и все так дешево
Тут ще дорожче аніж в США
Можу брикнути• 10 июня 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а вы жену этого товарища видели?
До речі , хоч я її не переношу , але вона хоч якийсь салон там відкрила , пробує якось крутитися, з дитиною на руках і щось там робить, на відміну від інфантильного Остапчука
Глаголиця• 10 июня 2024
Він в тому віці що може все вийти і він може попасти до Голівуду. І чомусь мені здається в нього вдасться. Не знаю чому але все може як би не хейтили, що не можу сказати за Яму той з голоду не помре. Колись була на виставі дідуся той голос тембр енергетика хоча б 1% внукові і все вийде
Майструю крила• 16 июня 2024
Ответ дляКуда_бежать
Вот с этого надо было и начинать’не плачу жилье’2 тыс дол каждый месяц заплотите и Украина раем покажется на земле
Что за плот?