Куда_бежать• 09 июня 2024
Важке життя в США
"Можу так сказати: 100 доларів тут – як 100 гривень у нас. Сходити до магазину, купити найнеобхідніші продукти – макарони, рис, якісь овочі, ковбаску – це щонайменше 100 доларів. Тут звичайна буханка хліба може коштувати 5 доларів. Якщо перевести на наші гроші, розумієте, які ціни?" – вказав Ступка.За його словами, життя за океаном дуже дороге. Зокрема, великі гроші потрібні для оплати за паркування, страхування, бензин та продукти. Також він додав, що ціни на буденні речі значно різняться з українськими.актор живе вже 3 роки у США.Є різні підробітки: працюю ведучим, знімаюся в рекламах, в епізодах. Пробуємо займатися якимось бізнесом – купуємо товари, які перепродаємо через Інтернет. Але загалом з роботою складно.Відомий український актор Дмитро Ступка, який раніше розповів, коли планує весілля з новою коханою, вже кілька років живе за океаном, у США. Знаменитість поділився, чим заробляє в Америці, та скільки витрачає на життя.
В інтерв´ю для OBOZ.UA актор зізнався, що нині він не має постійної роботи та доходу. Як зазначив Ступка, в Америці складно знайти роботу без іноземного диплома та ідеального володіння англійською мовою."З роботою складно": Дмитро Ступка відповів, чим заробляє на життя за кордоном
Жади Эль Адиб Рашид• 09 июня 2024
очень за него переживаем, пусть возвращается в Украину, тут рай на земле и все так дешево
Дуб береза• 09 июня 2024
Звиздешь, 100грн эт не 100 долларов, если сравнивать. В Америке на 100 долларов можно купить больше продуктов, чем у нас на 100грн
Жади Эль Адиб Рашид• 09 июня 2024
Ответ дляАнаномчикус
Бідося. Хай мобілізується в українську армію, щоб не нити
сразу стабильная работа появится и денег заработает, одни плюсы
Повітруля• 09 июня 2024
дід у нього був - носій української ідентичності, а з нащадками щось пішло не так
Love_Love_Love_• 09 июня 2024
Ответ дляДуб береза
Тут на 100$ при бажанні продуктів можна купити на 2 тижні, але пан Ступка певно крім чорної ікри і омарів нічого не їсть
Elena_Kiev_Solomenskiy• 09 июня 2024
я думаю, Америка- страна возможностей для тех, кто готов на гімно перевеститися, из кожи вон лезть. Другие там не смогут, да?
Пишу вірші, дорого• 09 июня 2024
Прозвучало примерно так: ой, как тяжело и отвратительно в сша, но я все равно не возвращаю свою опу назад в Украину или другую страну. Вот только вопрос: почему? Не понимаю, это делается, чтобы другие люди не ехали на заработки в сша, потому что ему там тесно будет, опа не поместится с другими, или зачем? Конечно, везде есть свои минусы, но, очевидно, есть и плюсы, которые почему то умалчиваются.
Love_Love_Love_• 09 июня 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Ну на сраці рівно тут не посидиш
Да будет так• 09 июня 2024
Я в Канаде
На сто долларов можно купить продуктов на дней пять. В Украине на сто гривен - пакет молока и 6 яиц?
Страховка, парковка, мобильная связь очень дорого
Иностранного диплома у меня нет, Английский тоже не идеальный, работаю в международной компании за хорошую зп
Пока не плачу за жилье - на все хватает вдвое и с дочкой, с тюля видимо придется снимать, посмотрим
Дуб береза• 09 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Скорее всего.
ЧупакабраЗеБест• 09 июня 2024
Ответ дляПовітруля
а вы жену этого товарища видели?
Повітруля• 09 июня 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а вы жену этого товарища видели?
ні, після Остапа перестала слідкувати за цим сімейством, а що з нею?
Да будет так• 09 июня 2024
Придурок какой-то, если честно первое впечатление после прочтения интервью, после открытия фото и его выражения лица - да, именно дуралей какой-то
Библиотекарь• 09 июня 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а вы жену этого товарища видели?
Поліну Лагунову? Чи вже якась інша?
БолеИменее• 09 июня 2024
Ну а чо... талант средненький, не в деда. Внешность не голивудская, коммерческой жилки видимо нет.
Тут он был ВНУКОМ а там он никто. Очень сложно рожденному с золотой ложкой во рту жить обычной жизнью на 100 долларов.
ЧупакабраЗеБест• 09 июня 2024
Ответ дляБиблиотекарь
Поліну Лагунову? Чи вже якась інша?
та я не знаю как ее зовут, я ее раньше во всяких передачках видела, то она родила в 7 роддоме что ли, не в частном ’я рожала сама, вот прямо сама как мать героиян, и больше этаааа повторять ни сабираюсь’, потом ’ну мы селебы, вот мы селебы и селебы’
из желе я• 09 июня 2024
А рівень зп не повідомив? І взагалі 100$ це точно не 100₴, в мене сестра ще в 2012 році виїхала і навіть брати до уваги, що від штату до штату ціни відрізняються, це точно не як наші 100 грн. У сестри чоловік американець, він добре заробляє і вона домогосподарка, але є подруги дівчата з України які манікюр роблять, працюють в грумінг салонах, стрижуть тварин і спокійно ходять в кафе ресторани, кіно, купляють одяг(не шанель звісно, а типу найкі, левайс, мк, гесс), у кожної є автівка. От житло купити дійсно важко, але там середній клас всі на аренді і там це нормально
НеГолосую• 09 июня 2024
Какой же он никакой.
Дед с харизмой ,отец так-сяк ,а этот вообще бледный .
ЧупакабраЗеБест• 09 июня 2024
Ответ дляПовітруля
тэпэха. вот типичная тп. аж до отвращения.
Библиотекарь• 09 июня 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Да, вона. Корчила з себе мега зірку, жена самого Ступки.
Мороженная курица• 09 июня 2024
Ответ дляДуб береза
І одягнутись з ніг до голови
Малая еще та• 09 июня 2024
Дима - маленький, избалованный инфантильный мальчик, который привык, что ему все доставалось только из-за фамилии. Еще и без каких-то особых талантов. Конечно ему тяжело в Америке. Здесь он внук Ступки,там никто.