ничевока• 09 июня 2024
Як можна вирішити проблему з пропискою дитини?
Підкажіть, будь ласка, можливо хтось стикався з проблемою. Мы переселенці, проживаємо у Києві, квартиру знімаємо. Донька влітку вступатиме до університету. При цьому необхідно подати довідку щодо проживання. А у нас проблема- ми іі не встигли прописати, зараз там окупована територія. Як бути в такому разі?
Ло Шарик• 09 июня 2024
я заказывала сыну твк:
взяла справку из реестра выборцев. Там моя прописка.
с этой справкой, инн и id картой сына подала заявление.
ему выдали вкладыш с пропиской как у меня. в оккупации
Прокачую сідниці• 10 июня 2024
Ваша довідка про проживання то довідка впо. Син подавав саме її, бо необхідний папірець про реєстрацію нам не видають через окупацію та відсутність інформації у реєстрі громади.
Відкушу все що стирчить• 10 июня 2024
Ответ дляничевока
Так. Є
Вот её и подавайте вместо справки о прописке.