Мадам Тю-лю-лю• 10 июня 2024

Самооцінка

Останній час моя самооцінка впала нижче плінтуса. Я маю дзеркало та розумію що зовнішність погана і зайва вага зараз. І з віком стає гірше. Мою самооцінку вбивали поступово тим, що я ніколи не подобалась чоловікам. Думала що може проблема в іншому і спілкувалась с парнями з сайтів знайомств з фоткою в дуже віддаленому ракурсі, спілкування нормальне, а тільки зустріч, то одразу в закат. І виходить подобалась людям тільки поки мене не побачать. А зараз вже і перша сивина і зайва вага. Зрозуміло що гарніше не стану та насильно мил не будеш, але як не грузитись?
Просто Фіфа• 10 июня 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Забила останній час на фігуру. Але така зовнішність що тільки пластична хірургія допоможе. Операцій боюсь, бо є питання по здоров’ю. Тут колись фотку викладала. Всі написали що страшна
Что-то не верится. Скорее нефотогиеничная. Ну вот не верю я, что по ту сторону урод. Фигура- это вообще для большинства людей результат питания и тренеровок. А вот лица, бывают и подводят. Вот только это нужно научиться обыгрывать. Подходящая причёска, макияж, общий стиль. Уж извините Сара Джесика Паркер совсем некрасивая, но отсутствием внимания не страдает.

автор Мадам Тю-лю-лю • 10 июня 2024
Ответ дляМиззери
Что у вас не так ? Любую внешность можно описать красиво и уродски
Зовність в якій не має нічого привабливого. Тут казали капец страшна і пугаюча
Миззери• 10 июня 2024
Ответ дляЯк ухурделю
давайте честно, для всех, кто хотят замуж есть соответствующий ей мужик

просто многие планочку нехило так завышают, а потом сидят и горюют

а есть те, кто вообще не хотят и не горюют
Ну кто попало не всем нужен
Я иногда думаю хорошо что я замуж вышла в 20 , в 40 такие уже требования к мужчине что наверное сама бы осталась 🤣
Туся муся• 10 июня 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Та фарбую я волосся. В онлайн спілкуванні цікаво людям. Я спеціально перевіряла так 5 разів. Ставила фотки де майже не видно мене. Неділя-дві онлайн спілкування норм. Перша зустріч, побачили та в закат. Коли була фотка чітка, то взагалі 0 тих хто писав
сколько примерно было таких встреч, 10, 50?
Просто Фіфа• 10 июня 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Тут и на реально красивых так говорят. А страшным оды поют. Так что не верю
Миззери• 10 июня 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Та, тут вообще нефиг внимание обращать что пишут насчет внешности , тут и возраст +10 накидывают
Я не думаю что у вас дело во внешности , честно
Тогда бы некрасивые вообще замуж не выходили
Ms. Доброта• 10 июня 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Ну відверто кажучи у темах с фото, тут дуже не великий процент красунь, але величезний процент занадто впевнених у своїй неіснуючій красі дам. А у вас навпаки можливо занижена самооцінка

автор Мадам Тю-лю-лю • 10 июня 2024
Ответ дляТуся муся
Саме без чіткого фото? 5 зустрічей з 5 чоловіками. Всі в закат коли бачать. Коли була чітка фотка то 0. Якщо в реалі, то ніхто нікуди не запрошував і тож тоже 0
Коханозадовільна• 10 июня 2024
Думаю діло не в зовнішності та самооцінці, просто воно вам насправді не треба або треба таке як в рожевих мріях, любовна страсть, що далеко не завжди трапляється якщо це вже вік 25+, тобто нездійсненне.
Тётушка Лошадь• 10 июня 2024
Я собі не подобаюсь. Стара, страшна,товста. І мене взагалі не цікавлять чоловіки. Хоча у мене безліч коротких і довгих романів. Була заміжня і маю дитину. Але чоловіки , то була забаганка. Вони не мають для мене значення, як самці. Тільки як друзі, ті , з ким є про що поспілкуватись. Ну і для сексу дехто. Ну і? Зараз у мене майже не залишилось прихильників . Бо по суті я ніхто і зіпсована віком. Від цього я маю почуватися гірше? Я так не вважаю. Залишатись собою, це важливо. Все інше прошарки нашого короткого життя.
автор Мадам Тю-лю-лю • 10 июня 2024
Ответ дляМиззери
Ну спілкування без чіткої фотки ж нормально з усіма. Зливались тільки після першої зустрічі, а не до цього.
Коханозадовільна• 10 июня 2024
І взагалі, якщо сивина, то перші ваші романи повинні були бути ще не на сайтах знайомств а реальні, в молодіжних компаніях, де зразу бачили яка ви.Зовсім нічого і нікого?
автор Мадам Тю-лю-лю • 10 июня 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Нічого взагалі. Так, тоді всі в реалі ще знайомились. Чисто френд зона
Туся муся• 10 июня 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
5 человек это ни о чем. Что означает ’в закат’. Вот прямо только увидели, развернулись и ушли? Или после общения?
Потом, когда вы четкое фото выставляли, вы сами писали, завязывали разговор?
Як ухурделю• 10 июня 2024
Ответ дляМиззери
Ну кто попало не всем нужен
почему сразу кто попало?
бывает по фотке страшный, а в реале обаятельный
и наоборот вроде красивый, а рот откроет и хочется сразу бежать
Як ухурделю• 10 июня 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
а скільки вам років?
і 5 зустрічей це дійсно ні про що
і що означає ’нечітка фотка’? зовсім не ваша?
автор Мадам Тю-лю-лю • 10 июня 2024
Ответ дляТуся муся
казали про різкі справи що зʼявились одразу або згодом. При спілкуванні поки не бачили, то все норм. Так, коли чітке виставляла, то й сама писала і чекала поки напишуть, але 0
Туся муся• 10 июня 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
У вас всю жизнь лишний вес? Или были периоды без него?
автор Мадам Тю-лю-лю • 10 июня 2024
Ответ дляТуся муся
Ні, раніше ніколи не було зайвої ваги. Забила просто вже і набрала останній час

Як ухурделю• 10 июня 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
до речі більшість перших побачень виявляються останніми
у всіх
тому що фотки -це одне, а реальність - зовсім інше
Эт вернячОк• 10 июня 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Я теж фарбую. Так, наростало з годами. Але зараз розумію що самооцінки більше взагалі не маю
Автор, ну честно
Прям НАСТОЛЬКО всё плохо?
Реально, за кем только не замужем
Сколько вам лет
Секс был в жизни?
автор Мадам Тю-лю-лю • 10 июня 2024
Ответ дляЭт вернячОк
Автор, ну честно
Прям НАСТОЛЬКО всё плохо?
Реально, за кем только не замужем
Сколько вам лет
Секс был в жизни?
Виходить настільки. З роками це ставало все більш і більш зрозуміло. Ні, не було сексу. Багато років. Страшно навіть думати за вік і що вже навіть народжувати пізно
Эт вернячОк• 10 июня 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Никогда не было в жизни секса?
Сколько вам сейчас?
Думали об операциях на лицо. Что именно не красивое?
Эт вернячОк• 10 июня 2024
Есть знакомая
У нее прямо зубы чёрные....ну, там денег нет исправить. А надо бы, конечно
автор Мадам Тю-лю-лю • 10 июня 2024
Ответ дляЭт вернячОк
Никогда не было в жизни секса?
Сколько вам сейчас?
Не було. Думала, але є вже питання по здоров’ю. А раніше такі операції просто так не робили та і з самооцінкою ще було не все так погано. Виходить обличчя, волосся. Тому що раніше ніколи не було зайвої ваги.
автор Мадам Тю-лю-лю • 10 июня 2024
Ответ дляЭт вернячОк
Есть знакомая
Чорних зубів в мене не має. Не вініри, але білі
Эт вернячОк• 10 июня 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Ну видимо да, нос, подбородок, если никогда и при нормальном весе никого.
Странно, надо чтоб специалист смотрел конечно, что минимально сделать
Вам 30 что седина? Или 40?
Забобонний фрукт• 10 июня 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Всего 5? Сз? Там раз 100 надо проверить, чтобы кого-то адекватного найти
Та легко!• 10 июня 2024
Дайте ваше фото, подумаем вместе, что предпринять.
Пишу каліграфічно• 10 июня 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Писала здесь советчица, что 5 000 анкет прошла, пока встретила мужа.
Так что, автор ставьте свое нормальное фото и продолжайте.