жар-птица Нюра• 10 июня 2024
Работа во время отпуска: что для вас важнее
Работать во время отпуска и потратить потом эти деньги на себя или не работать и сэкономить на одежде, например?
Результат:
вже голосів:
53 (77.94%)
Отдыхать
9 (13.24%)
Посмотреть ответы
6 (8.82%)
Работать
Задолбулька• 10 июня 2024
Отдых это отдых, всех денег не заработаешь. Никакой работы в это время категорически!
Метровий сантиметр• 10 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Повернулась з незапланованої відпустки де спустила майже всі гроші при тому могла заробити в три рази більше, я так кайфанула як ніколи в житті
На шо ж ви у трудові будні гроші витрачаєте, якщо за відпустку спускаєте втричі менше, ніж могли би заробити, і при цьому це всі гроші? 🤔
Тётушка Лошадь• 10 июня 2024
У мене було таке, що виникла потреба на кілька годин включитися під час відпустки. Домовилися на день відгулу пізніше, мені це підійшло.
Love_Love_Love_• 10 июня 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
Це всі гроші які були у вільному доступі, є ще активи, заплановані витрати
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 10 июня 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Думаю пока. В отпуске все равно особо нечем заняться. Но и работать а потом потратить на фигню всякую типа лишних плятюшек которые будут висеть в шкафу тоже нет смысла.
Тогда потратить на что-то более важное и интересное).
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 10 июня 2024
Ответ дляСпасу мир
Ні разу в житті не брала відпустку
Ким ви працюєте?
Скільки вам років?
Спасу мир• 10 июня 2024
33, аналітик даних. Я єдиний спеціаліст на своєму напрямку у нас на фірмі, якщо я піду у відпустку - мене замінити не буде кому, відповідно робота буде просто накопичуватися, а після виходу з відпустки я буду тижня 3 перепрацьовувати щоб наздогнати звичний ритм. Тому раніше, коли дитина була меншою, я відпочивала з ноутбуком, а зараз дитину можна вже саму відправляти в табори, тому я в принципі не беру відпустку.