интайм_не_предлагать• 10 июня 2024
Якщо дружина військова, чоловік може не служити?
Області пітьми• 10 июня 2024
В колеги дочка військова мама одиначка, дитині 12 років сказали що опікуном буде бабуся думаю у випадку подружжя таке саме придумають
Ло Шарик• 10 июня 2024
Может, если есть несовершеннолетние дети. У нас на работе есть такие хитрожопые, пошли бумажки перебирать в воинскую часть, ночуют дома, есть выходные, ещё и у нас получают не малую среднюю ( у нас руководство приняло решение и сохранило зп всем мобилизованным) и там зп и мужья в безопасности.
ГороховаЯ• 10 июня 2024
Ответ дляОбласті пітьми
Кто сказал? И каким опекуном?
ГороховаЯ• 10 июня 2024
Ответ дляЛо Шарик
Так а вы чего не пошли, если все так классно?
Області пітьми• 10 июня 2024
Ответ дляГороховаЯ
Если есть несовершеннолетний ребенок, то служит кто-то один из семьи
Ні залишають військовим, але в місті наприклад є сімʼя жінка в донецькій області зараз, а чоловік в Києві в частині числиться але знаходиться з дітьми, він каже що його в любий день можуть відправити пропонують за дітьми дивитися бабусям дідусям або як в інших знайомих рідному брату 20 років студенту на хвилинку, за 12 річною сестрою поки мама має евакуювати людей на 0, а батько десь за кордоном в розводі давно
Ламборджини• 10 июня 2024
Ответ дляОбласті пітьми
а якщо бабуся не виявить бажання?
ГороховаЯ• 10 июня 2024
Ответ дляОбласті пітьми
В смысле? Разве были какие-то изменения? При наличии несовершеннолетнего ребёнка один из родителей получает отсрочку
Майструю крила• 10 июня 2024
Так , можливо ,консультація військового юриста Вам допоможе ,тут не буде правильної та об´єктивної відповіді.
Майструю крила• 10 июня 2024
Ответ дляГороховаЯ
Отож, мій колишній так з бумажками у штабі , вже третій рік. А вислуга до 2022 9 років армії та підготовки ))
Області пітьми• 10 июня 2024
Ответ дляГороховаЯ
В знайомих немає відсрочки, батько в Києві виконує функцію військового мати в госпіталі в донецькій області, двоє неповнолітніх дітей, в колеги ситуація дочка війсьвозобовязана мати одиначка відправляють на 0 на місяць-три евакуювати людей спираються на те що є бабуся та старший брат якому 20 років
ГороховаЯ• 10 июня 2024
Ответ дляМайструю крила
Так чего тогда женщины так бояться мобилизации? Это же бумажки перебирать.
Області пітьми• 10 июня 2024
Ответ дляГороховаЯ
Не тільки госпіталі на 0, та евакуація мирного населення і ще багато чого іншого
ГороховаЯ• 10 июня 2024
Ответ дляОбласті пітьми
Значит это решение родителей- служить вдвоём. Один из них по закону может уволиться.
Області пітьми• 10 июня 2024
Ответ дляГороховаЯ
На обліку стоять обоє всеодно і батько також їздить в частину майже кожного дня просто дають роботу в місті де діти
ГороховаЯ• 10 июня 2024
Ответ дляОбласті пітьми
Вы меня слышите? Он по закону может уволиться, если хочет
Області пітьми• 10 июня 2024
Ответ дляГороховаЯ
Не може я питала, закони написані тільки для тих в кого гроші та звʼязки в реальності все не так просто
Борщик• 10 июня 2024
Ответ дляГороховаЯ
а когда он станет совершеннолетним, оба идут служить. непонятно только, кто тогда будет содержать ребенка - он же студент еще по идее будет.
ГороховаЯ• 10 июня 2024
Ответ дляБорщик
Что значит кто будет содержать? Сейчас на гражданке попробуй найди такие зп, как в армии платят
ГороховаЯ• 10 июня 2024
Ответ дляОбласті пітьми
В кого ви питали?
Млинець Мій• 10 июня 2024
Ответ дляОбласті пітьми
Що таке саме? Зараз якщо один з родини служить, інший має право на відстрочку
Області пітьми• 10 июня 2024
Ответ дляГороховаЯ
В кого ви питали?
В знайомого бо я в шоці чесно з їх ситуації, єдине що його не відправляють за межі міста зараз
Млинець Мій• 10 июня 2024
Ответ дляОбласті пітьми
Не поширюйте плітки
Області пітьми• 10 июня 2024
Ответ дляМлинець Мій
А якщо мати одиначка і військовозобовʼязана
ГороховаЯ• 10 июня 2024
Ответ дляМлинець Мій
Не поширюйте плітки
Даже не сплетни, а какую-то ахинею
ГороховаЯ• 10 июня 2024
Ответ дляОбласті пітьми
Значит не служит