Мадам Тю-лю-лю• 10 июня 2024
Чи здавав хтось екзамен з польської мови на б2
Мені 15, 22 червня здаю в Варшаві екзамен з польської, вже здавала на б1, через який час прийдуть результати?
Мадам Тю-лю-лю
• 10 июня 2024
Ответ дляТоптунша
Якщо Ви так володієте польською, як українською
Тобто?) Польською володію гарно бо проживаю тут вже 7 рік, українська забувається, на жаль
Латексне альтер ЕГО• 10 июня 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
І ви тут питаєте?Проживши 7 років там?
Мадам Тю-лю-лю
• 10 июня 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
І ви тут питаєте?Проживши 7 років там?
Живу в селищі, майже немає українців, тому немає в кого запитати. Знаю, що зараз в Україні популярно здавати екзамен
Мадам Тю-лю-лю
• 10 июня 2024
Ответ дляАкуна_Матата
На сайті є інформаці,. Ніби 2 місяці
Дякую ❤️❤️ Запитала, бо на б1 також казали 2 місяці, а прийшли через 4
Царевна_несушка• 10 июня 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Можна запитати, вам саме сертифікат прийшов через 4 місяці чи тільки результати екзамену? Для нас цей шлях попереду
Запасная спина• 10 июня 2024
тобто, вам 15 років, проживаєте 7 років, в школі вчилися?
Навіщо вам тоді В2 сдавати? для чого?
Мадам Тю-лю-лю
• 10 июня 2024
Ответ дляЗапасная спина
Навіщо вам тоді В2 сдавати? для чого?
Для вступу до університету, громадянам України потрібен сертифікат
Мадам Тю-лю-лю
• 10 июня 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Результати екзамену, сертифікат десь місяць. Але знаю, що приходять і швидше
Запасная спина• 10 июня 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
ні, ви ж в школі здавали тести, всім хто вчиться в школах нетреба ніякого сертифікату.
Чи ви не вчились?
Закуйовджена життям• 10 июня 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
А ви що в 15 р в університет зібрались? Краще вже почекати до 18 і здати С1, тоді хоч навчання безкоштовно. Навіщо витрачати зараз гроші на екзамен?