Розбещена цяточка• 10 июня 2024

мені здається що це найскладніше питання в моєму житті

В мене склалась така ситуація.Буду писати без емоцій. Одружена 17 років.Є син. Чоловік .І склались такі відносини. батьки подарували нам квартиру(ще на початку подружнього життя),чоловік з бідноі родини,але наразі має квартиру від батьків(в зоні бойових дій) Працював ,але не прям за двох.Я завжди працюю.На початку війни виіхали(наше місто окуповане)я продовжую працювати,а він не може нічого знайти-то спочатку чекав закінчення,тепер боіться ТЦК. Виходить,що я третій рік тягну всіх, і зараз озираючись назад я бачу що завжди намагалась бути краще-більше працювати,більше заробляти,затишок в домі.Але боляче більш за все ,це його закиди на рахунок моєі родини,от чому моя мама віддала бізнес моєму брату,а ти не з чим,ти ніхто там бо ти мовчиш,багато розмов було на цю тему- а найперше я кажу що це моя родина,і він взагалі немає права втручатись. Останньою крапкою стало те що він сказав от зручна для них і мовчиш, от і я мовчу.Близькості немає зовсім. Навіть після сліз,скандалів він ніколи ні підійде , з розумінням мене.Як ви вважаєте ,чи має чоловік лізти в родинні стосунки дружини?Дякую хто дочитав
Тишком нишком• 10 июня 2024
Скажите ему, что это не его дело, пусть за собой следит

автор Розбещена цяточка • 10 июня 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
Брату бізнес, Вам все ж квартиру подарували як не крути. А що чоловік Вам дав? Біситься що хотів прилаштуватись на халяву і не вийшло? Сам не працює. Як на мене це або кінець відносинам або початок. Він взагалі Вас не поважає якщо дозволяє собі таке говорити. І зручна Ви в першу чергу для нього,всіх утримуєте, й цього диванного лежня, ще й слухаєте що у Вас де не так. Якщо можете - то пошліть його подалі.
Не знаю як у Вас відносини з Вашими родичами, але таке враження що він намагається Вас з ними посварити щоб утримати біля себе. Не треба його слухати, дивіться його вчинки. Це не його собача справа що Вам дали або не дали батьки. Він як чоловік мав би сам утримувати родину,а не чекати допомоги тещі й тестя.
Дистанціюйтесь і не слухайте що каже. А там зробите висновки. І з родичами теж не сваріться, підтримуйте відносини, як би там не було,але вони грають на Вашому боці,а чоловік не факт.
брату будинок подарували-на старті всім порівну дали. Але потім мама відділа все(там ще й куча нюансів, коли їй було скрутно ,то допомагала ій я(але з своій зароблених),брат відморозився
автор Розбещена цяточка • 10 июня 2024
Ответ дляНай хоч раз
О ні, будь ласка , не плачте. Я різко написала тільки з метою щоб ви глянули з іншої сторони. Буває в житті всяке, ми всі люди , але от він вам не опора і не чоловік , вибачте. Краще поміняйте своє життя на краще , бо ви собі гарно дайте раду в житті а він вас лише гнобить і пригнічує замість доброго слова чи підтримки. Ви дуже усвідомлено пишете , просто мабуть прийшов кінець вашому терпінню. Бажаю вам всього доброго лише попереду , і не псуйте собіьнерви та здоров´я, ця людина точно того не вартує 🫂
сльози ні в якому разі не від вашого коментарю, сльзи всії ситуаціі.Я сама винна в цьому всьому,немає в мені сили внутрішньої
Най хоч раз• 10 июня 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Він вас зламав своїм відношенням, обезціненням, ні в якому разу не звинувачуйте себе. Ви зараз на тому рівні , що можете подбати про себе і про дітей , і фінансово і фізично. Житлом забезпечені і не мусите з ним ділити своє , тільки завдяки вашому розуму навіть в молоді роки, цінуйте це. Вам лише треба скинути якір, який вас психологічно тягнув вниз, і притягнув в цей психологічний стан , в якому ви є.
На батьків я б також не ображалась, все ж вони вам дали підтримку і старт на початку вашої дороги , і те що не дали бізнес вам а брату , тільки в плюс тому , що зараз це не прийшлось би ділити з ним. Це ще якби було що, до речі. Така невдячна людина навіть отримавши бізнес ваших батьків , не поводився би інакше , тому що він не звик бути вдячним за те , що йому дають, а сприймає це як належне - і за квартиру, яку для його сім´ї купили ваші батьки , і за вас, ваш труд і те що ви фактично утримуєте вашу сім´ю і його. Час прийшов і ви відкрили очі , прошу бережіть, любіть і цінуйте себе , ви розумничка що в такий непростий час зможете вийти з цих відносин сильно не втрачаючи , тільки завдяки собі , навіть при тому що жили весь час з людиною , яка вас обезцінювала. Бажаю вам сил і терпіння вирішити це все!
Лиса Патрикевна• 11 июня 2024
Ответ дляВесёлая морковка
ну и пошел в жопу.
не нервничайте. а если не можете успокоиться- бросьте его в смс ке
Та він у сусідній кімнаті)) важко смскою обмежитись) і таким чином я могла це зробити у будь-який момент.
Лиса Патрикевна• 11 июня 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
сил вам я вас розумію,в мене тік правої частини обличчя.
О, тік був мої постійним супутником, поки жила з ним.
Ми поговорили вчора, наче все спокійно вирішили і про все домовились. Але нам ще разом 7 днів відпочивати, може почну ще бісити🤪